|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 18:33:13   
živa
A katere res pomagajo? Našega še ne enomesečnika zvija 24 ur na dan. Mami gre jutri ravno v Avstrijo in mi jih lahko prinese, pa ne vem, katere pomagajo oz. ali imajo vse v vseh lekarnah.

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 18:36:26   
Anonimen
LEFAKSIN kapljice,mislim pa da se dajo kr fajn dobit. Mi smo jih meli pa res full fajn pomagajo,...

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 18:42:26   
katra55
Mi smo imeli Antiflat in so pomagale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 18:52:58   
živa
Ali katera ve, kako se reče kapljice proti krčem po nemško? Tropfen gegen ??? für Neugeborene?

Ali obstajajo še katere druge razen omenjenih dveh?

Lp,

živa

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 19:11:58   
žoži
Antiflat tropfen imaš v dveh velikostih in so iste kot lefaxin.Dobi se jih po 50ml ali 100ml. Imaš pa tudi babynos mi smo sprobali vse troje in  pomagalo ni le toliko da se je mal zamotla.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 19:16:04   
Klarita
Mi smo uporabljali samo Babynos in je pomagalo.
Rečeš lahko samo Blähungstropfen pa bodo vedeli zakaj gre.

(odgovor članu žoži)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 19:17:03   
Talika19
Lefaksin kapljice se ne prodajajo več (imajo neko težavo z licenco), namesto njih pa so Antiflat. Mi imamo sirup, pa moram rečt, da so prve, ki so mu pomagale. Niso čisto odpravile krčev, bilo pa je bolje.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu žoži)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 20:24:39   
tinaaja
mi smo bili z antiflat zadovoljni

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
25.11.2007 21:44:50   
orka**
Jaz jutri dobim tole iz Avstrije. Bomo vidli ali bo pomagalo.

Gre za homeopatske granule - kuglice, ki se jih da pod jezik in se v ustih zelo hitro stopijo. V bistvu gre samo za izvlečke kamilice,vendor so te predelane na drugačen način, kot "naša" zdravila.
Kuglice se imenujejo:
Dr. Peinthner KG. Wien
Homoopathisches Arzneimittel
Chamomilla recutita
D6
(Chamomilla)
Dobiš pa jih lahko v vsaki lekarni v Avstriji.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
26.11.2007 9:24:02   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

Lefaksin kapljice se ne prodajajo več (imajo neko težavo z licenco), namesto njih pa so Antiflat. Mi imamo sirup, pa moram rečt, da so prve, ki so mu pomagale. Niso čisto odpravile krčev, bilo pa je bolje.


Lefaksin se dobijo, vendar v nekaterih lekarnah rečejo, da se ne dobijo. Je pa sestavina Lefaxina napram Antiflatu popolnoma enaka do mikrograma. Nekako raje prodajajo Antiflat. Meni so v Avstriji v lekarni vedno posebej naročali Lefaxin, čeprav so me prepričevali, da je Antiflat enak.

Kaj pa vem, Lefaxin je pomagal. user posted image

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere kapljice proti krčem iz Avstrije
26.11.2007 11:28:35   
inja2
mi smo imeli najprej Babynos, pa ga je po njih še bolj zvijalo, zdej pa mamo Antiflat pa mislim da je po njih saj malo bolje čisto vredu pa še vedno ni.....

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?