|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAMICE IZ OKOLICE CELJA----HELPPPPPPP!!!!!!!!!
27.12.2004 10:35:10   
@ŽOGICA@
:rozica: Živjo!!

Kako ste preživele praznike? Upam da čim lepše in čim srečnejše. :bravo:9nebesa
Zanima me, kje kupujete oz. ste kupovale nosečniška oblačila?! :zmeden: Ali ve katera za kakšno trgovino, ki ni v LJ ali MB oz, da je kje bližje Celju?!
Ne zakaj so vsi pozabili na nas?! Saj se moramo tudi me oblečt a ne?! :(:ups:
PROSIM SPOROČITE; KER NUJNO RABIM NEKAJ LEPEGA ZA OBLEČT!!!!:duda::)-

Hvala vsem!:rozica:
bye ADELA 29 t:sloncek::nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAMICE IZ OKOLICE CELJA----HELPPPPPPP!!!!!!!!!
27.12.2004 11:07:29   
Taša
Kolk jaz vem ni sedaj v Celju nobene trgovine z nosečniškimi stvarmi. Ko sem bila noseča jaz, je sicer še bila trgovina Lavie v Šparu, a je bila tako :hudicek: draga, da si nisem kupovala tam nosečniških stvari. Jaz sem si dala nekaj šivat, tako da sem prebrodla nosečnost, ker se mi je zdelo brezveze nekaj naveliko kupovati...
Res ti ne znam pomagat kje v bližini Celja bi bila kakšna trgovina z nosečniškimi stvarmi! Mislim da se boš mogla kar v MB ali LJ odpeljati-nažalost!!!!
LP

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAMICE IZ OKOLICE CELJA----HELPPPPPPP!!!!!!!!!
27.12.2004 11:17:35   
Lenči
Zdravo!

Prvi del praznikov smo preživeli tako zelo lepo, da je kar škoda, da je že konec.

Glede nosečniških oblačil pa - v Celju nič :(
Jaz sem si kupila nekaj v H&M (Avstrija) nekaj pa v Mothercare (Maribor). Torej je Mothercare bližje in tudi se mi zdi bolj kvalitetno blago.

Upam, da boš našla kaj lepega.

:), Lenči

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAMICE IZ OKOLICE CELJA----HELPPPPPPP!!!!!!!!!
27.12.2004 19:32:14   
maja1977
Zdravo:rozica:!

V Celju se na žalost ne da nič pametnega za nas kupit:((.

V Sparu, tam kjer je bil prej La Vie ni nič oblačil za nosečnice, razen mogoče res v Baby centru, čeprav se mi zdi da tudi tam ni oblačil za nas (razen seveda v BC v LJ):grrr::hudicek:

Jaz sem kupovala v H&M-u v MB, čeprav sem se nato odpravila po nakupih še v H&M v Avstijo - Graz, kjer imajo za nosečnice VELIKO VEČ :bravo::bravo: izbire kot v H&M-u v MB in LJ.

Z ostalimi trgovinami pa žal nisem seznanjena...

Lp
Maja9nebesa:modri:29t

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?