|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
27.11.2007 12:41:45   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: lepa posadka

Mene bi bolj zanimala debata o avtih :-)


user posted image user posted image user posted image boš mal nazaj pobrskal, smo avte že skoz dale... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: aprilčice
27.11.2007 13:40:54   
tosja
user posted image user posted image -15% Peg Perego Globoka košara Young + športni del + torbica + avtosedež Primo Viaggio SIP + ogrodje Classe 4 - Toffe NA ZALOGI!!!   user posted image user posted image -20% Peg Perego Aria OH Classico - Free Style Rose NA ZALOGI!!! Običajna cena: 661,00 EUR (158.402,04 SIT) Spletna cena: 561,85 EUR (134.641,73 SIT) , Prihranite 15 % Običajna cena: 131,00 EUR (31.393,00 SIT) Spletna cena: 104,80 EUR (25.114,40 SIT) , Prihranite 20 % user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: aprilčice
27.11.2007 13:42:09   
tosja
user posted image user posted image user posted image Sem našla eno akcijo!!!
Sam je vse skup napisalo user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: aprilčice
27.11.2007 13:52:01   
barby78
Pozdravljene user posted image !

Mislim,da se mene tud neki loteva.Me tak v prsih boli,pa ful kašljam.Upam,da bo čajček kaj pomagal!

Danes sem v bolnico klicala za izvid brisa,pa so rekli da bo potrebno zdravljenje in da moram do svoje G.Upam,da ni kaj hujšega.

Ja,jaz pa sem danes iz podstrešja prinesla škatle s pajacki in body-i.Nisem mogla več čakat.Sedaj bom pa dala prat potem pa vse zlikat in zložit v predalnik.Prav luštno mi je to delatuser posted image .

Se čujemo,LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: aprilčice
27.11.2007 13:58:14   
tosja
Luba duša, koončno... user posted image
Sem že misla, da se moram sama s sabo pogovarjat... user posted image

Vitamini, vitamini...glede brisa pa ne skrbi user posted image Boš videla, da bo user posted image

Pridna, k že pereš...tud mene vedno bolj matra...
Komaj čakam četrtka (MF)...v petek pa v en mini šoping! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:02:57   
Ketrin
Punce,kaj je treba res vse cunje za dojenčke likat? Ni dobro, če jih samo opereš? user posted image  Joj, kako ste nekatere pridne.... Jaz imam kar se tiče dojenčka samo en body. Pa sploh ne vem kam naj ga dam! user posted image  Predno bomo mi sobco zrihtal... Uf... Pri nas bo po moje to zlooooo naknap. Najbrž boste nekatere že rodile, jaz bom pa farbala.... user posted image user posted image user posted image

Privoščite si dekleta moja, sploh tiste, ki ste doma!!! Luštno delo! user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:11:28   
tosja
user posted image Danes niste prave čvekice...user posted image

Solata je že očiščena, zdaj pa grem počasi kuhat.
Danes si je user posted image zaželel ocvrt piščančji file in riž user posted image

Se še zvečer kaj oglasim! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:15:01   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

Jaz imam kar se tiče dojenčka samo en body. Pa sploh ne vem kam naj ga dam! user posted image  


user posted image user posted image user posted image jaz pa en kompletek user posted image user posted image user posted image

Sem v soboto govorila z mamico 9 mesečnega user posted image
Pravi, da je prvi mesec vse likala, prala s sensitiv mehčalcem, dvakrat izpiranje....ker ni dobil alergije je likanje opustila user posted image
Sam plenice za široko povijanje ("zmajčke") si je likal, ker nima sušilca, pa so bile na zraku sušene trde...

Zdaj pa grem med lonce... user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:16:08   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

Punce,kaj je treba res vse cunje za dojenčke likat? Ni dobro, če jih samo opereš? user posted image  Joj, kako ste nekatere pridne....


Po mojene ni glih pomembno, če so obleke zlikane ali ne enako kot pri odraslih. Midva si tudi ničesar ne likava, pa se zaenkrat ni še nihče pritožil user posted image .

Jaz pa danes nisem za nikamor, pa bi morala še popoldne na fax in poleg dela s cunajmi (ki je zadnjeeeee čase itak skos nedokončano) imam še pravo delo za dinarčke, jaz sem pa čist fertik - prov za nobeno rabo user posted image .

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:24:27   
Katja 271
Helouu!
Se počutim kot kakšne "outsider", če vas dva dni ne preberem. Tako da kar lepo prebiram vse čvekarije, da sem na tekočem :) Sem vesela, da se v večini počutimo super. Tistim, katere se pa loteva kakšen prehlad, želim da zmagate v boju z virusi!

Bravo za vse dobro opravljene MF in lepe želje vsem ostalim! Pa se veselim poroči, k je tako luštno prebirat vsa ta navdušenja.

Debate o vozičkih so tud že v polnem teku. Vidim, da je par takih, ki kolebate med tri kolesniki (Jane, Quinny, Bebe confort). No, naš favorit med temi je Bebe confort High treck. Najbolj vodljiv in resnično izpolnjuje vse kriterije, ki sva jih postavila. Tako da košaro in lupinico že imamo doma (drugo leto ne bo več te barve, ki sva si jo izbrala (jeans), tako da sva kar odločila za nakup in zdej čist zaljubljeno gledava v te koške in nestrpno čakava kdaj se bo kej napolnili. Barve vozičkov pa ostanejo drugo leto enake (čist za info. tistim, ki ste interesirane).

Sem pa našla eno zanimivo primerjavo med temi tricikli, če bo kateri v pomoč:

Ker morajo voziček potiskati drugi, ga smejo vsaj izbrati. Zdaj bom en del preskočil (da si človek pride na jasno, kaj naj od vozička pričakuje, mora nekaj časa zbirati informacije) in takoj oznanil, kakšen bi zadovoljil naju:.- na 3 velika kolesa- gume z zračnicami- robusten, trpežen, neuničljiv- dobro vzmeten

- bremza na balanci- dobre vozne lastnosti (nizko težišče, drži smer, lepo vodljiv)
- sprednje kolo vrtljivo 360°, naj pa se ga da zakleniti naravnost- enostavno in na majhno zložljiv- peresno lahek- ogromna košara za prtljago- sedež se mora dati obrniti proti vozniku- sedež se mora dati povsem zravnati (prvih 6 mesecev!)- enostavno ravnanje (mehanizmi, višina balance, nastavitve sedeža...)- kompatibilnost (sedež, košara, avto sedež)- mora biti zelo poceni.Kmalu se je izkazalo, da idealen voziček ne obstaja.Izvedela sva tudi, da se tisto, kar sva iskala, ne imenuje voziček, ampak "travel system". Predvsem pa sva se kmalu naučila, da je treba stvar dobro stestirati v živo, zato je internetno naročanje na slepo odpadlo.Tu je zdaj ožji izbor tistega, kar nudijo naši večji monopolisti (Baby Center, Ariel, Pikapolonica):.Jane Slalom Pro + košara/sedež Matrixuser posted image Lušten voziček - lahek, lepo vodljiv. Podvozje tehta pičlih 8, sedež dobro kilo, košara Matrix, ki ima na polovici zglob in je uporabna kot avtosedež, dobrih 5. Zelo kul je diskasta zavora (!) na sprednjem kolesu; Ampak:- sedeža se ne da zravnati, niti obrniti; celo sname se ga težko, ker je pripet s trakovi. Se pa da košaro fiksirati na ogrodje tudi prek sedeža.- košara-kompromis je majhna, kot sedež se jo težko pripne v avto, na vozičku pa se blazno maje
- bremza na balanci ni povezana z zadnjo osjo, pač pa z diskom na vrtljivem sprednjem kolesu. Pri vožnji navzdol se mi zdi bolje bremzati zadaj- majhen voziček, ampak zastonj ravno ni.
Cam
Cortina Evolution X3 + lupinica Bye Byeuser posted image Voziček je kompletno opremljen, z zelo fensi šmensi košaro z vsemi dodatki. Lupinico je treba kupiti posebej. Ogrodje je izredno lahko, medosna razdalja velika, zloži se dobro. Elementi so kompatibilni brez adapterjev. Sedež se da povsem zravnati in namestiti v obe smeri.Ampak:- na balanci ni bremze!- gume brez zračnic! (To vendar odpade - na makadamu 2x orenk zažlajfaš in dobiš nepopravljive ohtarje... Lanski model sicer ima šlauhe, je pa dosti težji.)- osrednji del ogrodja je obložen s kičasto plastiko, tako da izgleda zelo češko- ta sistem je, sploh ker ni optimalen, predrag.Bebe ComfortHigh Trek + košara Windoo + lupinica Creatisuser posted image .Izjemen sistem! Zelo domiselno, high-tech ogrodje: vzmeteno na obeh oseh (!), se fajn zloži in je peresno lahko. Na balanci ni samo zavora, ampak tudi stikalo za blokado smeri prednjega kolesa (pri vseh drugih vozičkih je treba iti okoli in nekaj pritisniti pri kolesu). Sedež se da enostavno obrniti. Košara in lupinica sta razred zase - po mojem mnenju najbolj fensi-šmensi na tržišču.Ampak:- precej sem ga vozil v kleti Baby centra in vožnja rahlo razočara - občutek ni čisto pravi- stvar ima prvisoko težišče- plašči s prenizkim presekom imajo grob profil tudi v osi, tako da je vožnja na gladki podlagi po nepotrebnem groba - meni se sicer zdi vreden tega denarja, ampak stvar res ni poceni- in glavno: žena ni mogla preboleti, da je sedež čisto majhen in da se ga skoraj ne da regulirati, kaj šele povsem zravnati..Quinny Freestyle 3XL + košara Dreami + lupinica Maxi-Cosi CabrioFixuser posted image Tale meni izgleda rahlo zastarelo - ven je prišel že 2004, spremenili pa so le sprednje kolo (nekoč je bilo vpeto v paralelogram, da se je nagibalo na ovinkih, zdaj pa je vrtljivo 360°). Najbolj me moti štorasto ogrodje iz tankih okroglih cevi, ki so povrh še rumenkasto eloksirane. Pa težek je - ogrodje s stolom zelo dobrih 15kg! Pa zloži se precej na veliko. Pa čez balanco je nataknjena ogabna skajasta obloga (na srečo s fršlusom, da se jo da hitro odstraniti). Pa stol se zelo štorasto pritrdi s 4 škarjastimi zaklopi, ki jih je težko na pamet zadeti. Košaro in lupinico se pa namesti s pomočjo velikih štorastih plastičnih adapterjev, kar mi ni nič kaj všeč.Ampak:- vozne lastnosti so odlične- težišče je precej nizko, kar prispeva k stabilnosti- zadnjo os podpirata zaupanja vredna amortizerja z velikim hodom- kolesa s pravimi špriklami in debelimi gumami obetajo veliko radosti po bližnjih hostah in makadamih- dovolj velik stol se da obračati in nastavljati po želji- košara Dreami se meni zdi res udobna in praktična. Obloga je snemljiva in pralna, zraven so priloženi še jogi, prevleka za kovter, mreža proti mrčesu in folija za dež.- odlična lupinica Maxi-Cosi sicer ne more nadomestiti košare (ravna podlaga), jo je pa praktično, recimo za v trgovino, iz avta natakniti na podvozje - ta kombinacija izgleda dokaj kul.- ta sistem je od naštetih v ožjem izboru privlačno najcenejši. 

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:24:38   
Ketrin
No, potem ni nujno... Madona jaz še moževih srajc ne sfolgam, pa da bi morala zdaj še vse te bodije in druge dojenčkaste stvari likat.... Nikamor ne pridemo.... user posted image  Pa predvidevam, da teh baby zadev niti ni tako malo... No, bomo že. Kakor bodo rekli, ne?user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:26:51   
barby78
Tosja a ti si že vredu? si se pozdravla?
Saj bi že prej prišla mal počvekat,pa spet ni blo elektrike cel dopoldan.Zato pa sem mela cajt škatle s podstrešja nosit.sam ne vem al še mal prehitra?pa saj če jih operem in zložim,pa ni nič takegauser posted image

Ketrin,saj jaz si drugač tud nisem še nič nabavlala za našega user posted image  (razen nogavičk).To mam vse od sina,pa par stvari,ki mi jih je sestra kupila.

A si ve že kaj pripravljate? Tak mal...

Grem naprej kuhat,user posted image  bo vsak čas doma.
PA-PA

P.S. Mene ful razganja gledeuser posted image ,včeraj je bilo res noro.Še user posted image  se čudi,kaj delajo hormoni.Bo pa pol po porodu mal zatišja user posted image !
Kako pa kaj vaši hormoni?

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: aprilčice
27.11.2007 14:35:13   
Ketrin
Joj, barby, ti si prava sex bombica!!!! Pri nas je kot ponavadi... Da bi me pa prav razmetavalo... user posted image  Žal ne?! Mogoče ko bom v drugo user posted image ! user posted image user posted image user posted image

Jaz se še nič ne pripravljam. Vem da imaš ti vse od prej. In se mi zdi, čist ok, če dol s podstrešja prineseš, razpakiraš in opereš... Zakaj pa ne? Počasi!

Kaj boste danes kuhale mačke?

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: aprilčice
27.11.2007 15:10:31   
leni5
Kar se likanja tiče, se spomnem, da so na materinski šoli (pred 3 leti) povedali, da je potrebno vse otroške oblekice oprat brez mehčalca in vse prelikat, ker se tako stvari razkužijo! Jaz sem to prakticirala pol leta, pol pa ne več...

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: aprilčice
27.11.2007 15:28:18   
barby78
Ketrin,mogoče me sam trenutno tak meče.Se lahk kmalu za 100% obrne.Pol bo pa user posted image user posted image !
Glede kosila(sem že mal pozna,a ne?)-pri nas bo pa danes segedin golaš in krompir.Njam,se mi ga že lušta,ker ga že ful dolgo nisem jedla.Čeprav ni tak,kot ga je delala mamiuser posted image ,pa za pojest bo.

se čujemo,LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: aprilčice
27.11.2007 15:34:03   
Ketrin
Joj, Barby, naj traja dokler traja....Celoooooo življenje ti želim, da je tko! user posted image

Za kosilo pa nisi nič pozna....mi začnemo kuhati okrog 17, ko pridemo iz službe... Segedina pa ne maram user posted image ! Tko da bodo danes pri nas kar makaroni s šinkom in v grahovi omakici...Pa veeeeeelika skleda solate... Potem pa ob 18 že šibam naprej!

Sem zmenjena z mojimi starimi fantovskimi prijaletlji, me še niso videli odkar imam bušija... pa da se mal pokažem! In vem da jim bo oprsje najbolj všeč! Ahahahaha! user posted image user posted image user posted image  Sporočim jutri! user posted image  

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: aprilčice
27.11.2007 15:38:53   
barby78
Vau, ketrin to bo pa fajn družbica.
Imej se lepo in se načvekaj (saj moški so včasih večje čvekeuser posted image ).Pa verjamem,da jim bo pogled večkrat uhajal na tvoj dekolteuser posted image .
LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: aprilčice
27.11.2007 16:05:49   
Barb77
Ojla nosečke! Jaz sem iz M in sem izvedela da je vse v najlepšem redu pa tudi za spol smo zvedeli user posted image . Tako da bo Maša dobila bratca... Očka je ful ponosen, kako da ne user posted image ... No se še kaj tipkamo kasneje, drugače pa sem bila pri dr. Strahovi, samo je moja G, tako da je naredila rutinski pregled. Mi je pa slikice (23 komadov) shranila na CD, tako da jih bom ob priliki prilepila v album. Imam ene par ful lepih iz profila. Bravo za G user posted image .
No mejte se!

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: aprilčice
27.11.2007 16:18:56   
zolika
Barba77 user posted image  za user posted image  ! Verjamem, da je ati ponosen! Le kater pa ne bi bil...njegov naslednjik! user posted image  Super!

Drugače pa imam jaz še vedno jutranje težave user posted image  tako,da sem že od vsega tako utrujena da je joj! Pa tečna sama sebi...tako,da komaj čakam, da je april - da bo končno naše user posted image  pri nas in bo vse pozabljeno! Aja pa še nečesa se veselim: spanja na trebuhu!!!!user posted image user posted image user posted image

Nič punce moje...bodite fejst!

(odgovor članu Barb77)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: aprilčice
27.11.2007 16:20:43   
zolika
aja kaj pa se user posted image zadeva...sem prelena da bi se mi dalo...mora bit res odber dan! Tako,da je moj malce slabe volje zaradi tega....saj se trudi razumet.

Mogoče pa se mi kaj kmalu obrne in bom skoz za "akcijo"! user posted image

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: aprilčice
27.11.2007 16:52:20   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: leni5

Kar se likanja tiče, se spomnem, da so na materinski šoli (pred 3 leti) povedali, da je potrebno vse otroške oblekice oprat brez mehčalca in vse prelikat, ker se tako stvari razkužijo! Jaz sem to prakticirala pol leta, pol pa ne več...

Meni to zaradi razkuževanja še na misel ni prišlo - potemtakem se bomo pa že potrudili. Praške bom pa jaz uporabljala samo 100% biorazgradljive oz. še rajši pralne oreščke; o mehčalcu ne bo ne duha ne sluha (če že kdo ne bi zdržal brez, bi jaz raje predlagala kakšno kapljico naravnega eteričnega olja).

Katja 271, ful fajn ta primerjava, ki si jo objavila user posted image ! Ni mi pa čist jasno, kaj misli v zadnjih vrsticah za Bebe Comfort High Trek: /.../ žena ni mogla preboleti, da je sedež čisto majhen in da se ga skoraj ne da regulirati, kaj šele povsem zravnati /.../ - a mi prosim razložiš?

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: aprilčice
27.11.2007 17:40:22   
zolika
Glede likanja....moja svakinja je VSE likala in to počne še danes ( za malega) ampak ok - malo pretiravamo...prvič bom jaz tud verjetno polikala...potem pa ko bo user posted image  že pri nas - pa ne bo časa za likanje...kaj pravite? Še zdaj mi časa zmanjka - tako da sem danes nesla 12 moževih srajc v pralnico ( 1evro komad). Samo možu nisem povedala! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: aprilčice
27.11.2007 17:50:40   
sinskaT
Ola,
se na brzino oglašam, ker sem danes bolj leteča.
Najprej čestitke za vse dobro opravljene MF!!user posted image

Katja hvala za tisto poročilo o trokolesnikih, sem se kar malo slinila zraven, ko sem brala user posted image . Mi lahko iz prve roke poveš, ali se da ta Bebe C. športni del, do konca spustit, se pravi da je primeren tudi za novorojenčke? Na njihovi strani piše da ja, pa bi vseeno rada slišala od kakšne dejanske uporabnice...

aja, za našega malčeka pa nimam še čisto nobene oblekice, le dvoje štunfke in brisačko s kapuco (iz Ikeje). Se pa že veselim šopinga za vse kar bomo rabli. Pa mi ni jasno kako ponekod piše, da rabiš ful mal bodijev, majčk...ja, kaj pol pereš teh par cunjic do onemoglosti, drugače ti jih v parih dnevih zmanjaka. no, saj se moram še mal pogovort z mamicami...

Roberta - hvala, da si me spomnila na oreščke (kje se že kupijo?) Pred časom jih je uporabljala moja mama in so se ok obnesli. kam pa daš eterično olje?

Ajde že šibam...

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: aprilčice
27.11.2007 17:52:18   
tosja


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
user posted image user posted image user posted image   UZ - morfologija/november user posted image user posted image user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

 
13.11.  modrookica user posted image user posted image , tejč29 user posted image

19.11. lepa posadka user posted image
 
22.11. violica_23 user posted image

23.11.
Big mamma user posted image user posted image
 
26.11. SpeliG  user posted image , Roberta69  user posted image user posted image
 
27.11. Barb77 user posted image user posted image
 
28.11. Tanja555, sky77
 
29.11. tosja, Majček28



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
         
user posted image  user posted image  user posted image   UZ - morfologija/december  user posted image  user posted image  user posted image
       
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

03.12. Katja271, bela vrtnica, darja33, u04111976

04.12. matejchykam, Majček28

05.12. simvir, petty82

06.12. u04111976, sasy20, Ketrin, resbično srečna

07.12. maja24-2, NiLe

10.12. maxi133

11.12. barby78, Katka28, Jo@n

12.12. sinskaT, tasyo, scorpiogirl, kekec in mojca, leni5

13.12. malamalinca, Tejcha

14.12. tipriga

17.12. Jelcy

18.12. Lubici,  tosja, zolika

20.12. MARUŠKA28



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
AC
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

14.11.2007

user posted image user posted image user posted image   u04111976  user posted image user posted image user posted image  
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image












user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image punce začele smo s samimi fantiči... Jaz sem dans že imela sanje o MF... se user posted image sam smeje... user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: aprilčice
27.11.2007 17:55:35   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: barby78

Tosja a ti si že vredu? si se pozdravla?
user posted image user posted image user posted image super...sem se ravnokar najedla, da s prstom sežem... user posted image user posted image user posted image
P.S. Mene ful razganja gledeuser posted image ,včeraj je bilo res noro.Še user posted image  se čudi,kaj delajo hormoni.Bo pa pol po porodu mal zatišja user posted image !
Kako pa kaj vaši hormoni?

user posted image user posted image user posted image naj ti to pove vse...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?