|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3/D3
27.11.2007 14:09:05   
nemrak
user posted image user posted image ,
zanima me, katere kapljice so vam predpisali pediatri in po katerih naj user posted image  ne bi zvijalo. Kakšna je razlika???
Vem, da pediatri govorijo, da to nima vpliva, mi je pa fermacevtka v lekarni rekla, da jih po D3 manj. Tako, da se jaz prosila P in nam je dala D3.

Zanima me vaše mnenje!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3/D3
27.11.2007 14:36:33   
Anonimen
Mi mamo že od vsega začetka AD3 in je ni nikoli zvijalo.

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3/D3
27.11.2007 15:58:49   
tinaaja
prve 3 mesece smo dajali D3, pol AD3 - oboje brez problemov. P smo povedali, da bi zaceli z D3 (Oleovit) se je strinjala do 6 meseca, pol naj bi presli na Ad3 - zaradi A vitamina in uck. No smo kar sami pri 3 m prosili za recept  AD3...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3/D3
27.11.2007 17:22:34   
sonce78
AD3 imajo A in D vitamin. D3 vsebujejo samo D vitamin.

Moj sinček ima 2 meseca in mu trenutno dajem 7 kapljic AD3 in jih sprejema brez krčkov user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3/D3
27.11.2007 18:44:58   
cv105
mi smo startali z AD3, pa je Maksa grozno črvičilo ... smo poizkusili z D3 Oleovit, pa ga je prav tako črvičilo ... potem smo počakali do tretjega meseca oz. teden dni prej, ko je imel zadnje krče ... in od takrat dalje normalno jemlje AD3 ... moje mnenje: odvisno od otroka user posted image

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3/D3
27.11.2007 18:45:02   
tinaaja
AD3 imajo A in D vitamin. D3 vsebujejo samo D vitamin.


ne, a res user posted image user posted image user posted image user posted image kdo bi si mislu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3/D3
27.11.2007 20:13:50   
januška78
Nam je pediatrinja predpisala Plivit D3 4 kapljice dnevno na prvi posvetovalnici in je ni nikoli zvijalo.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3/D3
27.11.2007 21:08:01   
madejka
Mi smo dobili AD3 in ga tud ni nič zvijalo. user posted image Sem pa že slišala, oz. brala da znajo pa kar črvičituser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3/D3
27.11.2007 21:28:46   
draja
Mi pa že ves čas jemljemo Oleovit D3 kapljice in mi pediatrinja vsakič znova zagotovi, da ni nobene potrebe po prehodu na AD3, ker pomanjkanje A vitamina naj ne bi bilo problem. Bistven je D vitamin.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3/D3
27.11.2007 21:30:01   
sonce78
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

AD3 imajo A in D vitamin. D3 vsebujejo samo D vitamin.


ne, a res user posted image user posted image user posted image user posted image kdo bi si mislu user posted image user posted image user posted image



Če nisi dobro prebrala, je avtorica teme vprašala kakšna je razlika med kapljicami, pa sem odgovorila.

Nismo tukaj, da se bomo delali norce iz ljudi ampak, da si bomo pomagali.


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3/D3
1.12.2007 2:11:00   
kšpela
mi smo mel najprej ad3 pa je dobila krce in smo sli na d3 in je vse ok.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3/D3
1.12.2007 22:49:42   
jaša2
moji sem najprej dajala AD3, pa jo je tako grozno zvijalo, da sem se še sama skoraj jokala.
razlika med AD3 in D3 je v teh dveh vitaminih, ja. finta je pa v tem, da je vitamin A tisti, ki povzroča takšne krče. ker ga pa otrok itak dobi s hrano, smo začeli jemat Oleovit D3 (nisem vzela Plivit D3, ker so eniimeli tudi po teh težave). Po Oleovitu pa ni nobene panike!!!

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3/D3
2.12.2007 12:58:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

moji sem najprej dajala AD3, pa jo je tako grozno zvijalo, da sem se še sama skoraj jokala.
razlika med AD3 in D3 je v teh dveh vitaminih, ja. finta je pa v tem, da je vitamin A tisti, ki povzroča takšne krče. ker ga pa otrok itak dobi s hrano, smo začeli jemat Oleovit D3 (nisem vzela Plivit D3, ker so eniimeli tudi po teh težave). Po Oleovitu pa ni nobene panike!!!


AD3-krči, Pivit D3-krči, Oleovit D3-vse OK. Baje, da poleg vitamina A, ki povzroča krče, pri AD3 tudi oljna osnova veliko prispeva h krčem. Plivit D3 ni na oljni osnovi zato je krčev manj ali nič. Za Oleovit D3 pa ne vem na kakšni osnovi je.

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?