|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalost, žalost
31.12.2004 2:15:52   
simonas
Pozdravljene punce!

Ja, saj vem, da sem rekla, da se ne bom javljala do drugega leta, a sem morala danes prit domov nekaj porihtat in čeprav bom samo prespala, pa ga šibam jutri nazaj, sem se vam morala malo javit.

Tak sem žalostna. :hudicek:M me je spet ulovila in to en dan prehitro:((:((:(( (očitno jo imam po novem na 27 dni). Sicer nisem imela pogojev biti preveč žalostna, ker družbi nič nisma omenila, da imama kaj v planu, ker ljudje tako preradi tiščijo nos tja, kjer jih nič ne peče, vendar pa mi je vseeno hudo.:((:(( Sicer res nisem imela znakov razen nekih čudnih vmesnih krvavitev in zelo žilnatih prsi a vseeno. Vsak mesec znova sem :(:((:(.

Mogoče je tudi res, da je bil ta mesec malo preveč stresen zaradi :muca: in zaradi zaključka leta, a sem vendarle upala da me kaj preseneti.

Pa drug mesec v nove boje...

Lepo in lahko noč vam želim, in vse najlepše v novem letu!

Simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žalost, žalost
31.12.2004 8:20:44   
pety78
Nič ne bodi žalostna.
Te pa popolnoma razumem. Tudi mene je včeraj obiskala teta. :( Pa sem upala, da bo letos Dedek Mraz radodaren......
Pa očitno nič ne bo.

Kot si rekla....v nove boje. :)

Lep silvestrski večer in z nasmehom v novo leto. :)

Petra

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žalost, žalost
31.12.2004 16:48:02   
Anitka
Draga SIMONCA!

Ne bit preveč žalostna. Zažuraj danes, potem gremo pa v novo leto, novim bojem naproti.

Anitka:metulj:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   žalost, žalost
31.12.2004 16:50:43   
Pia73
simona kar sproščeno mislim, da bo to vajin 5. poskus, kajne,.. :miska: Tak, da še ni panike,...

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žalost, žalost
31.12.2004 21:33:22   
Sulfinija
Simona pogumno naprej,ko se leto obrne bo to za naju z možem skoraj dve leti odkar se trudiva za najino :duda:,ti si komaj na začetku,tako da ni še velike panige za nprej!

M mi zamuja že dva dni,ponavadi so zelo redne,če me jutri točno za novo leto preseneti bom spet :(:((:(,vendar se tolažim s tem,da me meseca marca čaka prvi poiskus inseminacije,oziroma razgovor 25.02.in takrat izvem kateri datum v marcu začnemo s pripravami za medicinski nain,da dobiva :duda:.Vam vsekakor javim če bo potrebno ali ne!

LP še naprej!!!!!!!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?