|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
4.12.2007 19:06:39   
Naja30
Ravno zarad tega razloga ga nisem kupila. Da ne bi bila panična. Baje, da ful žensk prileti na urgenco, ker z AS ne slišijo utripa in po nepotrebnem delajo paniko.
Verjamem pa, da je lepo slišat srček, kadar ti zapaše. user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
5.12.2007 9:46:05   
sxy
Tudi mi smo kupili AS in ga ne dam, niti ne posodim nikomur niti za en dan, saj je tako dobro,ko lahko kadar koli poslušaš svojega škratka v trebuščku. Mi smo ga prvič slišali okoli 13 tedna in od takrat ga poslušam jaz vsaj 2 krat na dan in moj vsaj enkrat. Ja najlažje ga boš res slišala, kot so ti že povedala, da se daš v tišino, se uležeš na kavč, se namažeš: jaz se namažem z olivnim oljem, in je prevodnost super in se ga vedno sliši, s potrplenjem potuješ po trebuščku, prav gotovo ga boš našla in slišala, res pa je da naj bi bila noseča vsaj 12 tednov, da ga boš slišala, vsaj iz izkušen drugih uporabnic AS. Mi smo noseči 16 tednov in se ga lepo sliši, prav vsakič ko ga poslušamo.
Veliko užitkov pri poslušanju user posted image !!!

L.P.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
5.12.2007 10:16:51   
pikica_30
Mene pa zanima, če poleg utripov slišite še kakšne druge zvoke? Midva sva na začetku slišala samo utripe, sedaj (15t) pa so bili poleg tega slišni še eni čudni zvoki, kot da bi se user posted image  vsakih 5-10 sekund butnil ob steno...

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
5.12.2007 10:35:52   
Magi*
seveda slišiš tudi vse plodove premike in tudi lastno prebavo :)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
5.12.2007 11:29:33   
Naty*
No js tud nimam AS, odpisujem pa zaradi sklepa AnjePH,  da se 5 cm velikega junaka že lahko najde.

Moja prijateljica je v 33. tednu pa so ji v bolnici vsak dan delali CTG in ne moreš verjet, da se že tako velik dojenček tako premetava, da so njegov utrip včasih le stežka ujeli user posted image . Je rekla, da je bil večinoma posnet samo njen utrip in da se je sestra samo smejala, kako se jim odmika.

Tko, da mislim, da morš pri nakupu AS vzet v zakup, da ga ne boš vedno našla. Sej ostalo so ti pa napisale tiste, ki ga imajo. Pa velik sreče user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
5.12.2007 17:26:12   
Roberta69
Jaz sem bila sicer najbolj navdušena takoj ob nakupu (to je bilo okrog 11. tedna), takrat ga je bilo še zelo težko najti, a sem nekaj časa kar parkrat na dan poskušala - včasih je uspelo, drugič ne. Zdaj sem v 21. tednu in ga poslušam zelo redko (mogoče enkrat na teden, ali manj) in se mi je tudi že zgodilo, da ga nisem našla. Me pa nikoli ne grabi panika.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
6.12.2007 7:58:07   
Anonimen
mene pa nekaj zanima.  noseča sem 9t 4d. plod je za par dni mlajši, torej recimo nekje 9 tednov. sem močnejše postave, imam precej obloge na trebuhu, ginekologinja pravi, da imam maternico obrnjeno nazaj, ampak včeraj pa sva oba slišala tisti slavni čuhapuha, dva udarca na sekundo. čudno mi je pa da je bilo to na levi strani od popka, ne na desni kot vse pišete. a je možno, da sem slišala nekaj drugega? plus še to, kaj so tisti ostali zvoki, na sredini slišim močno srce kot poke, ob straneh pa kot ene odmeve, a je to vse moje?

(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
6.12.2007 9:13:46   
Magi*
lunica, vprašanje je kaj si slišala. pri 9. tednih srčka ne moreš slišati v višini popka, ker se maternica še sploh ni dvignila nad medenično votlino. slišijo se pa vsi možni zvoki: pretoki, črevesje, naše lastno srce,...

ne bit žalostna, ampak ko bo pravi čas, boš takoj vedela kaj je otrokov srček (precej hitro utripa) in kaj so otrokovi premiki, ter katere zvoke proizvaja tvoje telo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
14.4.2009 19:07:31   
Anonimen
Imam vprašanje.. Sem 12 tednov in 4 dni noseča. Pred nekaj dnevi sem z AS že razločno slišala utripe srčka, včeraj pa spet ne..
Ali se pogosto dogaja, da ga včasih slišiš, včasih pa ne, glede na to, kje se skriva?? V navodilih to sicer piše.. kakšne so pa vaše izkušnje?


(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
17.4.2009 7:25:24   
*Junona*
Vzemi si čas, umiri se in boš našla. Js sem ga poslušala že okrog 11. tedna. Je pa res čisto nizko in tako rahlo se sliši.

Srečno.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Angel Sound - ne slišim srčka!
17.4.2009 7:26:09   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam vprašanje.. Sem 12 tednov in 4 dni noseča. Pred nekaj dnevi sem z AS že razločno slišala utripe srčka, včeraj pa spet ne..
Ali se pogosto dogaja, da ga včasih slišiš, včasih pa ne, glede na to, kje se skriva?? V navodilih to sicer piše.. kakšne so pa vaše izkušnje?




Včasih hitro najdeš, včasih pa se je trea malo potruditi, ker bebi je še majhen in plava sem in tja.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?