|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bepanten
4.1.2005 12:25:47   
žiža
Me zanima če katera kaj ve o tem, da naj bi Bepanten krema povzročala poraščenost kože? :zmeden:
Naša Sara ima zelo občutljivo kožo in že za vsako mal manjšo praskico se ji naredi flekec (bel okoli pa rdeč) sej običajno hitro izgine po 5-10 min. ampak kakšen je pa bolj trdoživ in ga prežene le Bepanten. Zdej sem pa slišala da naj bi to povzročalo večjo poraščenost. Da ne bo sedaj naša lepotička volkodlakec postala :(
l.p. žiža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bepanten
4.1.2005 12:27:39   
dory
Jaz tamalmu mazen ritko z bepanthenom ko je vneta....hvalabogu to vi velikrat...ampak o porascenosti pa se nisem slisala...hihi mali volkodlakci...pomoje to ni res...ce ne bi noben tega uporabljal:zmeden:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bepanten
4.1.2005 12:32:12   
žiža
ja menda je to svarilo prišlo iz ust patronažne ki v naš konec hodi ????

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bepanten
4.1.2005 12:35:16   
Jančika_
Sej ne vem, a se naj smejem al ne. :)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bepanten
4.1.2005 12:51:13   
dory
Mah te patronazne...men je pa glih patronazna svetovala bepanthen za vse zivo :)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bepanten
4.1.2005 12:58:10   
Jančika_
Ma od kod jih jemljejo:)-.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bepanten
4.1.2005 15:51:19   
Lunca1
ha ha

Upam da ne drži:ups:, drugače je ne bom upala več mazat:)-:)-:)-

LP Lunca

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bepanten
4.1.2005 15:51:22   
lin
Meni je tudi patronažna svetovala bepanten pa še bepantol...(obala)
Smešna ta stvarca o poraščenosti!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bepanten
4.1.2005 16:19:19   
Gina
hi, hi...:)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bepanten
4.1.2005 16:23:02   
tjaga
Ja, mi našo Tjašo po potrebi mažemo z Bepantenom, pa še nismo depilatorja rabili. Hvala bogu.

:)-:((:)-:((:)-:((

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bepanten
4.1.2005 17:14:36   
BONI*
U madona, a potem bo mojmu Lukatu kar pragozd okoli anusa zrastel:)-

Zdej pa še malo zares! Ker ste glih pri Bepantenu. V kolikšnem času pa Bepanten pozdravi uneto ritko. Mi Lukatovo ritko že kakšen teden mažemo z bepantenom, ker ima okoli anusa kar fino uneto. Pa nič ne kaže na bolje. Ritko vsakič dobro umijemo z vodo, dobro posušimo in fino namažemo z Bepantenom. Prej smo uporabljali hladilno mazilo (dokler je bila koža lepa). Pa tudi previjamo ga sedaj kar na 2 uri.

Lp, Boni

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Bepanten
4.1.2005 17:52:17   
piščanc
mi tudi uporabljamo bepanthen že 4 leta za vse praske in suho kožo, pa izpuščaje, pa še nismo poraščeni. še nisem slišala, da bi to povzročalo :kuza:?!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Bepanten
4.1.2005 18:03:09   
Anonimen
Ni v kontekstu, ampak zakaj za vraga dajete otrokom imena, ki jih ne znate sklanjati??? Me kar mrazi, ko berem.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Bepanten
5.1.2005 7:46:39   
Lunca1
Tjaga ta z depilatorjem bi bla pa kruta:)-:)-:)-.

Za vneto ritko menda zelo pomaga Bubchnova hladilna krema. Govorim iz izkušenj drugih:), pa tudi nam je pomagala.

Lp Lunca

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Bepanten
5.1.2005 10:19:40   
piščanc
zakaj pa je potrebno vse delati po regelcih :zaspan:. kako se kaj sklanja so se itak spomnili velecenjeni veleumi. kaj pa naj potem rečemo na naglesa, ki se jih na forumu ne sliši, a moramo te tudi ukiniti, zato da bo vse pravilno.


(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?