|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je to???????
10.12.2007 20:15:41   
*erika*

mene pa samo zanima kaj je to;6 mesecev po prvem porodu se je zacelo;zelo tezko sem sla kakatuser posted image ,ko sem koncala sem obrisala kri,sem bila pri zdravniku in je rekla da to niso hemeroidi,ok potem zanosim drugic in se vse cudezno konca,trajalo je pol leta,in sedaj ko sem drugic rodila se je spet vse ponovil.ko grem na wc me boli ko user posted image in sploh ne morem sedet na skoljki,potem ko koncam ko se ene pol ure matram pa se cel dan ne morem sedet na riti ker tako boli.kaj je to in kaj nj nardim?a je mela katera podobne tezave?
aja naj se povem da sem bila pri prvem porodu sivana in me je prerezala tudi blizu zadnjicne odprtine kakih 5mm stran in in sem mislla da to poc ko se napnem al kaj.ginekologinja mi je rekla da so sivi ok.nevem no



_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je to???????
10.12.2007 20:27:03   
Petraa
To so hemeroidi

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je to???????
10.12.2007 20:29:30   
jazz
Kok pa tvoja dohtarca ve da niso hemeroidi? A ti je pretipala danko? Ej, poskusi počepniti in bit v takšnem položaju kakšno minutko, potem pa veselo s prstom preveri če je vhod kaj zatečen...oz. če s prstom otipaš kakšne oteklinice...po moje je zlata žila. V lekarni nabavi kremo modolex, pa bo zadeva malo znosnejša. Meni se to ponavlja od poroda, k so me tudi do tja prerezali, včasih je bolje, včasih slabše, krema mi pa kr pomaga!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je to???????
10.12.2007 20:30:01   
eva1
al so hemeroidi-jih lahko otipaš(zunanji ali notranji), še bolj vrjetno pa da je fisura-razpoka v anusu, ki ful boli! Jo tudi lahko odtipaš!Pij donat, pazi na redno odvajanje,po vsakem odvajanju si umij anus in se namaži z olivnem oljem!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je to???????
10.12.2007 21:10:18   
*erika*
hvala bom poskusla oboje vse samo da bo bolje

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je to???????
10.12.2007 21:43:16   
malecka
sploh ne morem sedet na skoljki,potem ko koncam ko se ene pol ure matram pa se cel dan ne morem sedet na riti ker tako boli.


tako se je pri meni začela chronova  bolezen, pa tudi ko sem se obrisala je bilo krvavo.


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj je to???????
10.12.2007 23:35:10   
*erika*
kaksna bolezen je ro,in kako jo dobis?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj je to???????
10.12.2007 23:39:51   
lelaval
Tukaj sem nekaj našla o tej bolezni.

http://www.kvcb.si/matej.htm

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?