|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majoneza
12.12.2007 15:59:38   
rozica984
Lep pozdrav!
Mene pa zanima, ali lahko jem kupljeno majonezo? Za božič vsako leto naredim francosko solato, in me zanima, če lahko dam vmes kupljeno majonezo!
Za odgovore se vam že vnaprej lepo zahvaljujem!

Papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majoneza
12.12.2007 16:36:59   
špelin@
Jaz sem kupljeno majonezo vedno normalno občasno jedla, tudi v vseh nosečnostih. Oz. jo jem user posted image  Iskreno pa povem, da bolj zaupam sveže odprti "industrijski" majonezi, medtem ko se mi zdi domača bolj tvegana. Pazi samo, da ne konzumiraš predolgo odprte, mogoče celo nepravilno shranjene majoneze in da je ne poješ preveč, ker vpliva na kile user posted image

(odgovor članu rozica984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majoneza
12.12.2007 16:48:46   
Roberta69
Jaz je drugače sploh ne maram, mi je pa ravno med nosečnostjo zapasala in sem jo potem pač jedla. Se pa tudi meni zdi industrijska manj oporečna. Drugače sem pa nekje na forumu zasledila, da salomonela (pri majonezi je bojazen, da se okužiš s salmonelo) sploh ne more škodovati plodu, ampak zgolj nosečnici kot slabost itd. Ne me držat za besedo, sem pa ziher to nekje prebrala in jaz sem od takrat pomirjena, tako da če mi bo zapasal, jo bom jedla.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majoneza
12.12.2007 17:44:26   
eya
Ja, kupljeno lahko ješ, domače pa raje ne.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majoneza
12.12.2007 18:02:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Jaz sem kupljeno majonezo vedno normalno občasno jedla, tudi v vseh nosečnostih. Oz. jo jem user posted image  Iskreno pa povem, da bolj zaupam sveže odprti "industrijski" majonezi, medtem ko se mi zdi domača bolj tvegana. Pazi samo, da ne konzumiraš predolgo odprte, mogoče celo nepravilno shranjene majoneze in da je ne poješ preveč, ker vpliva na kile user posted image


Se kar podpišem. Jem tisto kar mi diši, v mojem primeru je to vse, čisto vse.user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majoneza
12.12.2007 19:33:09   
dskubin
kupljeno lahko, sveže pa raje ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: majoneza
12.12.2007 20:52:13   
rozica984
No saj jaz tudi jem vse, razen suhe mesnine, ker me po njej fuuul boli želodec. Majoneze pa drugače nikoli ne jem, razen v frncoski solati, ki jo naredimo enkrat na leto in to za božič. Bomo jo pa kupili čisto svežo iz trgovine, ker jo doma itak nimamo, ker jo nihče ne je.
Najlepša hvala za pomoč!!!user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: majoneza
14.12.2007 9:34:29   
Naja30
Kupljeno lahko.

(odgovor članu rozica984)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: majoneza
24.12.2007 11:46:17   
portugalka
kupljeno tudi midva user posted image jeva in je vse ok.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: majoneza
26.12.2007 14:39:31   
t*e*j*k*a
Kupljeno majonezo načeloma lahko ješ, ker so stvari v trgovinskih policah pregledane, ampak jaz se ji vseeno raje izogibam, pa tudi francoske letos ne bom jedla.

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: majoneza
27.12.2007 11:27:37   
Roberta69
Jaz sem se za letošnji božič zastrupila najverjetneje s francosko solato, tako da je v nobenem primeru ne spravim več vase, tudi ko ne bom user posted image !

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: majoneza
28.12.2007 15:23:35   
MID
Jaz sem se je v nosečnosti izogibala,pa svežim sirom in suhomesnatim izdelkom tudi.Zgolj iz preventive.user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: majoneza
28.12.2007 17:11:22   
urssyy
Če boš delala francosko solato doma, pazi, da boš uporabila kupljena jajčka iz trgovine, ki so pregledana pod posebno napravo, ker z domačimi se prav tako lahko okužiš kot z domačo majonezo. Največjo kontrolo jajčk imajo v Lidlu.

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: majoneza
29.12.2007 17:19:13   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a
Kupljeno majonezo načeloma lahko ješ, ker so stvari v trgovinskih policah pregledane, ampak jaz se ji vseeno raje izogibam, pa tudi francoske letos ne bom jedla.

Ni šanse, da se izognem francoski.user posted image  Sva šla glih z mojim danes še po zadnje sestavine in se je bova jutri ali pa pojutrišnjem lotila.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




izbira imena
nataly33

prosim za pomoč pri izbiri fantovskega imena.hvala

Matej (62%)

Marcel (38%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!