|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zopet inseminacija
5.1.2005 16:45:33   
ameli
Danes sem klicala v ambulanto MB in se naročila na razgovor. Na vrsti sva šele 23.3:(.
Dobro je edino to, da grem v februarju še na eno (že tretjič) inseminacijo. Moram priznati, da dvomim v uspeh inseminacije:zmeden2:!Je sploh že kateri uspelo?
Če tudi tokrat ne bo nič, me verjetno čaka umetna oploditev.
Sem se pa odločla, da bo uspelo že prej!!
lp
ameli
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zopet inseminacija
5.1.2005 16:59:22   
bambi
Hej Ameli, tudi jaz sem danes klicala v ambulanto v MB in sva prav tako naročena 23.03. ob 8.15. Mogoče se celo srečamo, moj dragi še mora na spermiogram.

LP Bambi :rozica:

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zopet inseminacija
5.1.2005 17:17:13   
ameli
Midva sva naročena ob 12.00. Izvidi spermiograma so ponavadi od 10.00 do 11.00. Torej res obstaja možnost, da se srečava:bravo:.
Sicer pa je še do takrat cela dva mesca in pol- mogoče nama uspe že prej:sloncek:.
ameli

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zopet inseminacija
6.1.2005 7:09:51   
Darja*
Oj Ameli!

Tudi jaz ne verjamem v inseminacije, ker tudi meni ni uspelo po tej poti.:((:((
Sicer imam še eno inseminacijo pri februarski menstruaciji.Izkoristla jo bom, ker mi pač pripada. Ampak upanja nimam.:zmeden:
Razgovor pa imam 31.01.05, pa sem se tudi naročla že konec novembra.Bomo videli kaj bodo rekli. Vem pa da je čakalna doba za umetno oploditev, nekje 6 mesecev. Dolga doba. Lahko pa upama, da nama rata prej.:bravo::bravo::bravo::bravo:
Vseeno pa upam, da ti uspe pri tretji inseminaciji.:miska::miska::miska::miska:
Meni so vsi govorili, da v tretje gre rado. In sama veš kaj se mi je zgodilo Tretjič?! Zamudili so mi ovulacijo. Kljub vsem ultrazvokom.Bedarija, če mene vprašaš. Na uro sem hodla gledat v ambulanto, pol ti pa rečejo, imejte doma odnose. Halo? Kot, da jih nimam ne?! Nimam smisla o tem govorit, ker bom sam slabe volje postala.
Sicer pa ti želim SREČNO V 2005!
In seveda vsem ostalim puncam! Čimprej :roza::modri:

Darja

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zopet inseminacija
6.1.2005 13:15:11   
manja11
Punce,

ena od nas je na drugem forumu povedala, da je po njenih informacijah uspeh inseminacij uradno 10%, neuradno pa še veliko manj. Ampak ni za obupat. Naj se javi katera, ki ji je IUI uspela.

Lp:miska:

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?