|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 13:41:01   
glaser
Lepo pozdravljene!

Sedaj sem dobila kapljice proti krčem Antiflat in Babynos. Zanima me kako se kapljice Antiflat (imam 100ml flaško) uporablja, ker sem zraven dobila še tako pumpico, ki se da na stekleničko. Kako potem to odmeriš,  kolikokrat moraš prtisnt na pumpico.
Zanima me KOLIKO kaplijc v(pritiskov na pumpico)  proti krčem Antiflat ste dale svojim dojenčkom in KDAJ (a pred jedjo , al po ali ko so krči bili)  IN KOLIKOKRAT na dan lahko daš. Moj je star 8 tednov.

Pa še KOLIKO kapljic Babynos ste dale in KOLIKOKRAT na dan in KDAJ (ko so bli krči al med jedjo al...)

Upam da nisem bla predolga in da me razumete, kajti nemški jezik mi ni prav nič blizu.

Aja, s katerimi pa ste bile bolj zadovoljne?

HVALA ZA ODGOVOR

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 14:56:00   
bodoča
Antiflat: namontiraš pumpico na falko, pred vsako uporabo dobro pretreseš in ob vsakem obroku 2x špricneš v flaško, no to je če ne dojiš. Če pa dojiš pa najbrž špricneš na žličko in mu daš pred dojenjem, al pa v usta, sam jaz bi raje na žličko.

Babynos: za te pa ne vem, ker jih ne uporabljam.

Antiflat je po mojem kar vredu, ker so iste sestavine kot Lefaxin in ta je super.

Upam, da sem ti kaj pomagala, če ne pa malo za nazaj pobrskaj po podobnih temah.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 15:06:12   
glaser
a pred vsakim obrokom

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 17:23:10   
glaser
IZVIRNO SPOROČILO: glaser

a pred vsakim obrokom
  pa hvala za odgovor

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 18:15:26   
inja2
Mi damo pred vsakim obrokom in sicer 2x špricnemo na žličko pa poje....

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 18:17:57   
Zamima
tudi jaz sem te uporabljala user posted image , res so identične sestavine kot Lefaxin, le da je Lefaxin od Bayerja Antiflat pa od neke druge firme.

Zala je jedla adaptirano mleko na flaško pa sem ji 2x špricnila v mleko v vsak obrok pa je pomagalo, ampak so krčki hitro minili, s tem res nismo imeli težav user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 19:08:06   
glaser
ampak to je pol kr velik, ker ko pritisneš na pumpico gre kar dost ven

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT
21.12.2007 21:01:46   
glaser
potem le teh kar hitro zmanka, če seveda dajem prav, če dvakrat pritisneš je to malo manj kot pol male žličke Hvala za odgovor.

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?