|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 16:31:12   
biba 78
Jaz zadnje čase veliko razmišljam o tem, kako pomagati Mariborskemu društvu prezgodaj rojenih otrok. Kako bi jim mi pomagali, da bi imeli svojo spletno stran, kako bi lahko tudi za naše društvo zbirali denar za nove aparature, opremo, kako jim čimbolje pomagati, ker če sem čisto odkrita, me kar malo srce boli, ko sem šla gledat stran LJ društva in vidim, kako so tam aktivni, koliko ljudi daruje denar, pri nas pa nič. Na televiziji sem zasledila celo to, da z nakupom CD Tošeja Proeskega daruješ denar za nedonošenčke, organiziral pa je vse skupaj DM. Ampak koliko sem se jaz pozanimala, gre ta denar samo v LJ društvo. Zato me zanima, če ima kdo kako idejo, kako bi se to pri nas začelo vse skupaj nekam premikat. Jaz globoko v sebi čutim, da bi tudi na štajerskem območju morali nekaj  naredit v tej smeri.


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 17:50:51   
Noseckica
Se takoj podpišem pod to. Bravo, Biba 78. user posted image
 
Bom malo preštudirala..........res je treba nekaj naredit v tej smeri.
 
Mamice, dajmo se malo "zmigat"!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 19:57:57   
* Mateja *
To je tako, tudi v Lj. društvu zbirajo samo za potrebe porodnišnične intenzivne, nikoli pa za intenzivno v Kc-ju kjer je bil naš Nejc. Tam imajo ravno tako vse dotrajano kot kje drugje, se spomnim flašk za mleko, ki so bile vse otolčene, popokane, aparti stari, dotrajani,... POvsod jim nekja manjka, za društvo je pa ful zaslug ravno Lilijani Cerar, ki vse to "goni" naprej. kr čenebi bilo nje, ne vem če bi kje kaj zbirali.
Pa dajte  mamice same spodbudo, al pa v bolnici omenite, morda obrodi sadove. Lani je Bagi zbirala prispevke  na RR za Maribor in je precej nabrala. Provejte same kej tazga!

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 20:37:58   
Noseckica
Jaz se bom pri Simobilu pozanimala, kako se "sproži" tista akcija, da pošlješ ključno besedo na to in to številko, pa se tako zbira denar za društvo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 21:23:56   
biba 78
Jaz pa se bom probala pozanimat glede spletne strani. Bom najprej v bolnici vprašala če so sploh zato, da imamo spletno stran, potem pa bom malo stopla v akcijo in enga kolega , ki obvlada stvar, prosla, če nam naredi spletno stran. Jaz upam, da nam bo nekak uspelo zadevo spravit v pogon.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 21:30:57   
Noseckica
Bo, bo, Biba 78. user posted image
 
Vse se da, če se hoče. user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 21:41:12   
biba 78
Imaš prav, se mi zdi vredu, da če smo že člani društva, da nekaj tudi naredimo za to. Imam toliko idej v glavi, kako bi lahko sama pomagala, pa se mi zdi, da več nas je, boljše je. 

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 22:07:34   
Anonimen
Vsekakor si želim sodelovati pri tej akciji, čeprav(na srečo!) nisem mamica nedonošenčka. Sem pa iz zdravstvene stroke.

Mislim, da bi bilo za začetek najbolje kontaktirati dr. Roškarja.user posted image

(odgovor članu biba 78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 22:53:31   
Noseckica
Ja, dr. Zdravko Roškar je predsednik, sestra Irena Špes pa tajnica društva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
26.12.2007 23:03:16   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: biba 78

Imam toliko idej v glavi, kako bi lahko sama pomagala, pa se mi zdi, da več nas je, boljše je. 


To je res, zato pa kar na plan z idejami....mogoče boš 
dala še kateri mamici kakšno.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 9:04:08   
emaa
Na žalost ni nikoli denarja, kjer se ga najbolj rabi. Jaz sem zato otroški kirurgiji KC LJ podarila digitalno otroško tehtnico, ker nimajo. Žalostno. 

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 10:01:36   
melani99
Tudi jaz se podpišem pod to!!!!
Biba78- dobra ideja, to s spletno stranjo, tako bi bila prepoznavnost društva tudi večja, ker npr. veliko jih sploh ne ve, da to društvo obstaja.
Lahko bi se pobirali kakšni samoprispevki v podjetjih, ustanovah,morda bi se našel kakšen ''navaden božji človek'', ki bi primaknil kak euro,.. v glavnem donatorji,sponzorji, ampak bi jih seveda bilo treba pocukati za rokav, zato pa bi bilo zelo dobro to s spletno stranjo, da bi se lahko informirali, za kakšen namen bi sploh kaj darovali.
Narediti bi bilo treba malo pompa oz. reklame!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 10:01:47   
Noseckica
No, evo mamice, dobile smo "vzorec", kako se to dela. user posted image

Kontaktirala sem BAGI (hvala, *Mateja*). Bagi (in še velikoooooo ostalih mamic) so podarile MB pediatriji majhna oblačilca, povijalne pleničke in štrikane copatke. Zbrale so več kot 250.000 SIT, pa še dve veliki firmi sta prispevali denar.
Bravo Bagi & Co., tako se to dela!

Pa še "dokaz": http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?albumid=17001&asortType=3&apage=1 

user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 10:57:02   
neisha80
Pozdravljene mamice,tudi jaz zelo podpiram vašo akcijo zbiranja pomoči oz.sredstev.Sama sicer nisem mama nedonošenke,ampak,načrtujemo še enegauser posted image in navsezadnje,lahko se zgodi tudi meni...Torej,rada bi pomagala...kakorkoli,z denarjem.oblačilci,plenicami...samo povejte,kako in kam.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 11:59:45   
blev
Pozdravljene mamice ,predsednik ni več dr. Rošker temveč že eno leto ena mlajša zdravnica. Za karkoli v vezi z društvom  pa morate kontaktirati z go. Ireno Špes.V letu odkar so-smo menjali predsednika se je marsikaj spremenilo.Lep pozdravček

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 12:00:57   
* Mateja *
Alora zdej pa v akcijo,...

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 13:00:31   
Davana
Absolutno podpiram akcijo!!!
Bravo Biba!
Sem tudi jaz bila prav besna, ko sem zadnje dni v vseh časopisih brala toliko
o nedonošenčkih, pa vedno v povezavi z Ljubljano.

Jaz lahko kontaktiram direktorja bolnice, če kaj pomaga???!!!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 13:29:35   
biba 78
Ja Davana, dobra zamisel. Vem, da imaš veliko poznanstev v bolnici, zato bi bilo res vredu. Sem pa tako vesela, da ste se mamice odzvale na to in verjamem, da nam bo ziher uspelo. Malo se je še treba na pediatriji pozanimat kako in kaj, če so mogoče stvari, ki jih nujno potrebujejo in se potem stopi v akcijo. Midve z Noseckico imava sicer že eno idejo in sicer da bi nabavli elektronsko tehtnico, ker se mi zdi, da jih imajo premalo. Da pa se nebi brezveze kupovale neke stvari, sma se dogovorile, da bo moja prijateljica, ki je zaposlena na tem oddelku po praznikih malo povprašala, kaj potrebujejo in bomo potem začele z akcijo. Vem pa, da so nazadnje zbirali denar za pralno-sušilni stroj. 

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 13:49:09   
melani99
Ena ponudba je že priletelauser posted image , sedaj me pa zanima vaše mnenje glede tega; sodelavki , ki je delovna terapevtka v domu upokojencev sem nekaj omenila tole situacijo in mi je dala idejo, da lahko v sklopu delovne terapije tamkajšnje stanovalke spletejo- zaštrikajo- skvačkajo,..volnene copatke, ki bi jih lahko podarili oddelku.
Kaj menite?

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 18:54:47   
anajmad
IZVIRNO SPOROČILO: Davana

Absolutno podpiram akcijo!!!
Bravo Biba!
Sem tudi jaz bila prav besna, ko sem zadnje dni v vseh časopisih brala toliko
o nedonošenčkih, pa vedno v povezavi z Ljubljano.

Jaz lahko kontaktiram direktorja bolnice, če kaj pomaga???!!!


Hvala Bogu,da se premika tudi na vašem koncu. Besna pa ti ravno ni treba biti,ker se zbirajo sredstva za LJ društvo. Če ne bi bilo predrage Dr. Cerarjeve niti za njih ne bi zbirali.
Sam oprosti,to pomeni da do sedaj,če se ne bi na forumu zganile mamice,so bili do sedaj samo "labilni" člani v tem društvu.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:21:20   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: blev

Pozdravljene mamice ,predsednik ni več dr. Rošker temveč že eno leto ena mlajša zdravnica. Za karkoli v vezi z društvom  pa morate kontaktirati z go. Ireno Špes.V letu odkar so-smo menjali predsednika se je marsikaj spremenilo.Lep pozdravček


Blev, hvala, da si povedala, da dr. Roškar ni več predsednik.
Letos septembra (na srečanju nedonošenčkov) sem se včlanila v društvo in dobila statut društva, kjer piše, da je predsednik dr. Roškar. user posted image
Predvidem pa, da je govora o dr. Megličevi - ona je mlajša zdravnica.
 
Nam lahko kaj več poveš - kaj se je spremenilo. 

< Sporočilo je popravil Noseckica -- 27.12.2007 19:22:13 >

(odgovor članu blev)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:27:38   
Davana
Ne me razumet narobe... nisem jezna, da Ljubljansko društvo dobi denar, moti me le, da edino Ljubljansko društvo dobi denar.
Vem, da je to povezano tudi z nereagiranjem in labilnostjo članov, ampak vseeno, pobude prihajajo kdaj pa kdaj tudi od drugod, kot npr. sedaj DMova akcija.
Pa gre denar, tudi kolikor sem se jaz pozanimala, v Ljubljano.


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:30:51   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: Davana

Absolutno podpiram akcijo!!!
Bravo Biba!
Sem tudi jaz bila prav besna, ko sem zadnje dni v vseh časopisih brala toliko
o nedonošenčkih, pa vedno v povezavi z Ljubljano.

Jaz lahko kontaktiram direktorja bolnice, če kaj pomaga???!!!


Hvala Bogu,da se premika tudi na vašem koncu. Besna pa ti ravno ni treba biti,ker se zbirajo sredstva za LJ društvo. Če ne bi bilo predrage Dr. Cerarjeve niti za njih ne bi zbirali.
Sam oprosti,to pomeni da do sedaj,če se ne bi na forumu zganile mamice,so bili do sedaj samo "labilni" člani v tem društvu.


Anajmad, moram priznat, da se delno strinjam s tabo...meni se sicer zdi, da društvo malo "spi".
Res, vse pohvale LJ društvu, da so tako aktivni. user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:34:05   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Davana

Ne me razumet narobe... nisem jezna, da Ljubljansko društvo dobi denar, moti me le, da edino Ljubljansko društvo dobi denar.
Vem, da je to povezano tudi z nereagiranjem in labilnostjo članov, ampak vseeno, pobude prihajajo kdaj pa kdaj tudi od drugod, kot npr. sedaj DMova akcija.
Pa gre denar, tudi kolikor sem se jaz pozanimala, v Ljubljano.



Davana, ampak nekaj so morali naredit zato, da sodelujejo z DM-om.
In zadnji čas je, da se tudi v MB nekaj premakne......na bolje, seveda.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mariborsko društvo prezgodaj rojenih otrok
27.12.2007 19:37:49   
anajmad
To morate pa v društvu urediti notri. Po moje,če bi bil predsednik malo bolj aktiven,bi se del denarja tudi nakazal na vaš trr.Pa ne me narobe razumet,jst osebno sem iz Primorske in če bi bile pri nas bolj aktivne mamice (nas je ogromno z nedonošenčki-v našem kraju jih poznam osebno 7 mamic) bi lahko ustanovile društvo primorske regije,ampak.......
Pri meni naj bo za LJ,ker so moji Uli nudili dom,kakršnega si samo želi in vesela sem,da imam svojo punčko pri sebi,ker če se bi mi zgodba ponovila,izpred treh let (ko je umrl bratec od Ule Vid),ne vem kako bi preživela. Zato ne narobe razumeti,če se zbirajo sredstva za LJ. Jst se zelo angažiram na tem področju,da čim več denarja priteče na njihov trr.
Vam in vašemu društvu pa tudi želim,da se na vaš konto zberejo čim višja denarna sredstva,za pomoč tem malim borcem.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?