|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sesanje palca
27.12.2007 17:37:55   
Noseckica
Mamice, kako naj svojo user posted image  odvadim sesanja palca? user posted image  
Bojim se zaradi zobkov.
 
Dude ne mara.......
 
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sesanje palca
27.12.2007 17:54:09   
Samrela
Joj...moja user posted image  tud sesa palec... Nekako sem se že sprijaznila... kar bo bo. Dude ni nikoli sprejela, njena tolažba je zato prst, ki ga ponavadi sesa preden zaspi. Jaz se ne sekiram preveč, saj s tem ne bi nič rešila.
Pametnega nasveta ti torej nisem dala. Mogoče le to... uživaj s svojo malo in se ne obremenjuj.
pa pa

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sesanje palca
27.12.2007 17:59:55   
Noseckica
Kaj pa zobki? user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sesanje palca
27.12.2007 19:12:19   
anajmad
Nam je pedontolog svetoval,da je boljš duda kot pa palec. naša ima na srečo rada dudo. Uporabljamo pa tisto "navgravžno"od Chiccota.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sesanje palca
27.12.2007 20:00:19   
Davana
Samo res, jaz sem te dudice ravno danes gledala - in ni mi jasno, zakaj so takšne.
Zgledajo tako nedodelane! user posted image

Ampak za otročeka pa so verjetno super, ne?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sesanje palca
27.12.2007 20:03:34   
baguSka
Mamice, kako naj svojo odvadim sesanja palca?


No, jaz ti povem, da meni ni nic pomagalo!!! Moji starsi so probal cisto vse kar se clovek lahko spomne, pa jim ni uspelo. Meni je sami naredil klik sele v 4.razredu OŠ, ko smo sli s solo na morje.. user posted image  Me je blo prevec sram.. :)) Enima pac prej, drugim kasneje.. :))

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sesanje palca
27.12.2007 20:05:27   
baguSka
Kaj pa zobki?


Hmm.. jah jst mam res sprednja dva mal bl narazen, ampak ciiist mal.. vedno so mi govoril da po dediju, ker je mel on tud... user posted image  Ampak mene to nardi full simpaticno.. user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sesanje palca
2.1.2008 21:11:19   
Samrela
Sem šele sedaj spet uspela pokukat na to temo.... "Kaj pa zobki user posted image  " sprašuješ. To tud mene ful skrbi. Z mano je v bistvu tako, da se kakšen dan obremenjujem, kakšen dan pa si mislim, da če ne bo hujšega, bomo tud to preživeli. user posted image  Ne vem..., ko sesa prstek ji skušam zatlačiti dudo, a ne pomaga kaj dosti. Chiccotovo sprejme za kratek čas, NUK-ovo pa začne kar žvečiti. Bom poskusila še s katero drugo a upanja nimam veliko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sesanje palca
5.1.2008 23:31:23   
Jenny Anny
Pri nas imamo isti problem, sesa pred spanjem, da je joj. Dud imamo doma že cel kup (8), pa nobene ne mara.
Čez dan (preden zaspi) ji dam na roke rokavičke /stara je 2,5M/, zvečer in ponoči jo pa pustim, ker drugače je prehud jokuser posted image
Pales ja, dude pa ne in neuser posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sesanje palca
6.1.2008 9:02:51   
Noseckica
Moja sesa palec, z ostalimi 4. prstki pa tako miglja in se zraven smeji, kot, da se že malo norca dela iz nas. user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sesanje palca
6.1.2008 19:23:29   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Moja sesa palec, z ostalimi 4. prstki pa tako miglja in se zraven smeji, kot, da se že malo norca dela iz nas. user posted image


joj, Nosečkica, kako sem se jaz zdaj nasmejala.
iiii, kako luškano!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sesanje palca
6.1.2008 22:52:41   
* Mateja *
Ojej nosečka, pol ima pa vse nagrbančene, če si jih stavi v usta. Ma morda jo pa že zobki matrajo. Nš si je tudi en čas cele roke gatil v usta. Dude pa ni imel nikoli razen v bolnici, pa še tam prisiljeno.  Ima pa drugačno navado pred spanjem. EDva prsta z ene roke meni, dva prsta z druge roke sebi.  Štosno, sam brez tega ne zaspi, čeprav ima že 3 pasane leta. kaj čmo, eno foro mora met otrok, jaz sem menda mamo za prst al pa za lase držala, če en sploh nisem spala, pa še dudo sem mela za povrh.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sesanje palca
6.1.2008 23:28:52   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Ojej nosečka, pol ima pa vse nagrbančene, če si jih stavi v usta.


Samo palec si daje v usta.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sesanje palca
28.2.2008 12:24:18   
Samrela
Nosečkica, a Maruška še sesa prstek? Midve se zadnjih 14 dni trudiva, da bi se odvadili a nisva ravno uspešni. Pres spanjem ji dam nogavičke na rokice tako, da vsaj med spanjem ne sesa. Čez dan pa..... ko potrebuje tolažbo ali pa samo za kratek čas...HOP, prstek v usta. Sprva sem bila prepričana, da nama bo uspelo a me počasi mineva... user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sesanje palca
28.2.2008 13:05:57   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Samrela
Nosečkica, a Maruška še sesa prstek?


Ne, ne sesa več palca. user posted image  Se je kar sama odvadila.......user posted image
 
Zdaj ima novo finto.....s palcem in kazalcem si jezik prijema in ven vleče. user posted image
Upam, da ne bo imela "dolg jezik", ko bo večja. user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sesanje palca
28.2.2008 14:42:02   
Samrela
user posted image  user posted image  user posted image  Ta je pa res faca! Dolg jezik bo pa itak imela...tako al tako...saj je je punca!user posted image
Jaz sem tudi čakala, da se bo sama odvadila a se očitno ne bo, ker preveč uživa ob sesanju njenega prečastitega palca. Dokler ne bo pogruntala, da lahko nogavičko potegne dol bo še...potem sem pa pečena.   

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sesanje palca
28.2.2008 16:26:23   
Noseckica
Koliko je tvoja user posted image  stara, Samrela?

Kaj pa, če poskusiš s kakšno igračko ali grizalom, da jo zamotiš user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sesanje palca
3.3.2008 21:16:24   
Samrela
Moja je stara dobrih 10 mesecev. Ja, čez dan delam točno to kot praviš in se jo da kar lepo zamotiti. Problem je takrat, ko je utrujena ali sitna. Takrat ji dam velikokrat gor nogavičke in potem je v redu. Mislila sem, da se bo na ta nači počasi odvadila in pozabila palec. Ne vem...v treh tednih ga še ni. Bomo videli...

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?