|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 11:52:05   
lea23
zdej imam pa jst eno vprašanjeuser posted image
sem si ravno želela izračunat koliko me bodo prišle jasli, pa nevem katero starostno obdobje so jasli user posted image
imam možnost razvojni oddelek, pa 1. st. obdobje, pa 2. st. obdobje,..
verjetno so jasli ( tamala ima 11 mesecev ) 1. starostno obdobje? user posted image
ampak kaj je pa potem razvojni oddelek? user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 11:55:05   
frutka_
Razvojni oddelek je oddelek za otroke s posebnimi potrebami.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 11:56:37   
lea23
o frutka najlešpa hvala user posted image
torej so jasli 1. st. obdobje user posted image  hvala še enkrat!!! grem si zdj hitro zračunat

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 12:01:27   
frutka_
Jaslice se strokovno imenujejo 1.starostno obdobje (1-3let) in vrtec 2.starostno obdobje (3-6 let).

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 13:39:29   
lea23
ja, frutka res hvala user posted image
za dnevno 4 do 5 ur varstva v jaslicah bom plačevala 240€ user posted image  no mogoče mi bodo kakšen evro odšteli ker bo tamala imela kakšno malico manj user posted image
res žalostno, ampak nimaš kej. to bo več nekaj evrov kot polovica plače mojega 4urnega delavnika user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 13:51:13   
lea23
plače imam 710€, zdaj ko bom delala samo 4 ure bom imela torej 355€, vrtca bom plačevala pa 240€. men to ni lih normalno user posted image  na srečo imava še plačo od moža.
upam da takrat ko bova imela še kakšnega otroka, da bo vrtec kaj cenejši!! user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kdaj v vrtec??
6.1.2008 21:02:27   
frutka_
Torej si se odločila za polovični delovni čas. Morda pa imaš v vrtcu možnost polovičnega programa. To moraš vprašat, če nudijo to možnost. Potem tudi plačaš manj.
Če te razumem boš po kosilu hodila po otroka?

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj v vrtec??
7.1.2008 11:28:14   
lea23
ja delala bom polovični delovni čas, ker se mi zdi preveč da bi 11 mesečnica bila v jaslih po 9 ur na dan preden bi jo lahko prišla iskat. žal nimam nobene možnosti da bi jo kdo drug lahko prej vzel user posted image  sej potem ko bo v vrtcu bo lažje, ker so itak skoraj vsi otroci tam po 8, 9 ur in se bo tudi že znala bolj zabavat in igrat s sovrstniki da jim bo hitro čas minil.
in v obeh vrtcih ki jih imam v blizini, nimajo možnosti da potem plačam samo polovico cene user posted image  odšteje se mi samo en obrok, to je nekje pol evra na dan. bedasto skratka. teli naši vrtci so totalni polom da ni večjega.  

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj v vrtec??
7.1.2008 13:21:36   
frutka_
Ne vem koliko dejansko ima vrtec kaj poleg organiziranja skupin, običajno gre VSE preko občine. Občine dajejo blagoslove za št. otrok, za št. zaposlenih, za program, za plačila in za ceno vrtca.
Sami po sebi se mi pa zdijo vrtci dokaj socialni. Saj vendar vse dobiš tam, od papirja, barv, škarij, običajno še kozmetike ipd..
V Nemčijo recimo si otroci hrano nosijo s seboj. Si predstavljaš triletnika s hrano iz nahrbtnika?
Jaz sem z vrtcem zadovoljna, tudi delam v tem fohu in nimam pripomb. Kar mene resnično žuli je nepregleden plačilni sistem, ker dejansko nekateri starši plačamo vrtca 100% več  kljub temu, da nimamo recimo 100%večjih plač. To pa ni malo. Tudi sama plačujem vrtca skoraj 200eur. 
Privat variante ne pridejo v poštev, ker zaupam prej strokovnim delavkam vrtca kot nepoznanim varuškam. Prav tako se v vrtcu izvaja program, ki je prilagojen potrebam otrok.
Kaj naj ti rečem. Boš videla, da bo mala uživala in se imela lepo potem pa bodo vse stvari zasijale v drugi luči!user posted image


LP od user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kdaj v vrtec??
8.1.2008 10:24:29   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

mene pa zanima kdaj ste svoje otroke dali v vrtec,koliko so bili stari in kako so se otroci odzvali na vrtec?


Skoraj eno leto (11 mesecev). Dobro ga je dati čimprej, ker se bistveno lažje navadi na vrstnike, vzgojiteljice. Zdi se mi, da je z vsakim letom še enkrat težje.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj v vrtec??
8.1.2008 12:30:47   
*erika*
jaz sem ga mislila dat septemra ko bi bil star 2,5 leti,ker mislimda so ta leta primerna,vendar se moj boji zanj,pa pravi kako bo,kaj ce se mu kaj zgodi......nas mali je zelo tezk za jestt,ga je skoraj treba silt da kaj poje,pa me mal skrbi kako bo,mi je soseda rekla da je njena tamala ki je sla v vrtec z 1,5 leti zelo vesela in zadovoljna.hvala vsem za odgovore

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?