|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 10:38:33   
TaRe*
Ali ima katera kakšno idejo za kosilo naše :miska:.stara je 6 m,in že nekaj časa jemo gosto hrano,ker v bistvu ne mara več stekleničke(mleka).
Probali sva že korenje,cvetačo,brokoli,krompir in vse to rada je in dobro prenaša.Večinoma delam pireje z adapriranim mlekom.Kaj še lahko naredim,da malo zamenjam sestavo,da ne bo vse tko podobno,sem čisto brez idej...:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 10:52:34   
M&P
Jaz ji naredim korenje+cvetačo+koleraba+pšenični zdrob,zadnjič sem ji dala vmes kar malo piščančka in je ful pojedla.
Naredila sem ji tudi blitvo+cvetačo+pšenični zdrob
Ful ima rada vse to.

lp, :rozica:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 12:19:09   
BARBARA R.
Mojo idejo poišči na tem fotumu pod naslovom "enolončnice".

:muca:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 15:35:39   
polona2
Moja hčerka je stara 7 mesecev in za kosilo ji naredim npr. polento z zelenjavo in piščancem (pa kakšno žličko kisle smetane), govejo juhico+korenček, zelenjavno juho, ohrovt s krompirjem, s piščancem ali brez, jušne testenine (zvezdice ali rižek) z zelenjavo, pireja ne mara:zmeden:,riža tudi ne:zmeden:, tako da so trenutna kosila bolj ali manj omejena na te stvari,lp!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kosilo-6 mesecev
13.1.2005 15:43:49   
TaRe*
hvala za kar nekaj idej.Dans smo upoštevali tisto prvo(zelenjavo z pšeničnim zdrobom),pa je blo njami...:bravo:Na konc je še mami mal popapcala,kar je ostalo.:muca:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kosilo-6 mesecev
14.1.2005 18:25:08   
lin
Mi smo tudi stari 6 mes. in tudi že neki cajta jemo gosto hrano(začeli smo pri 3,5)!
A meseka ji nič nedaješ?
Mi imamo naprimer:
-krompir,cveta,koren,košček puranjih prsi in na koncu dodam še parmezan ali sirček(za parmezan mi j svetovala pediatrinja)-to skori zmiri dodam!
-krompir,prdeča pesa,
-krompir,špinača,korenje
-krompir,blitva,korenje(tudi cvetačo)
-korenje,špinačo,cvetačo
-cca.3-4 krat na teden dodam meso(purana piščanca,teletino enkrat tudi že mleto meso-goveje,ampak raje nedajem tega!
-riž,korenje,piščanček
-itd.mešam vsak dan drugače.
Sej je dosti možnosti!
Upam,da sem ti kej pomagala!
Dober tek

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kosilo-6 mesecev
14.1.2005 18:26:06   
lin
Pa polento smo pozabli napisat!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?