|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako shraniti prekuhano vodo?
3.1.2008 21:48:13   
ALEKSA13
Zanima me, koko naj shranim prekuhano vodo? Moj user posted image ponoči ne je, zjutraj pa jeva ob cca 7,00, samo ne more tako dolgo čakati, da jaz vodo zakuham, da jo ohladim...Tako jo bom prekuhala zvečer, samo ne vem, ali jo lahko dam v termovko oz. steklenico, ali pa je bolje, da jo shranim v hladilnik. Zjutraj jo tako samo malce pogrejem v mikrovalkovki in zmešam Aptamil. Kaj menite? LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
3.1.2008 21:52:08   
Ajvy
Jst mam v termoski vodo, potem pa imam še v enem sterilnem linčku hladno vodo...potem pa zmešam 2 tretjini te tople vode , aptamil, potem pa še eno tretjino ohlajene vode...pa je super

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
3.1.2008 21:52:50   
kofetek2010
Postana prekuhana voda daje svojo pravo podobo.

Boš zjutraj vidla in ne boš mogla verjet kako je nagravžna za videt.

Naša sta jedla le pogreto, ker ko jo prekuhaš voda izpari in ostanejo nakopičene vse ostale snovi v manjši količini vode.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
3.1.2008 22:27:01   
Ines.
Aleksa, jest menim, da je tvoj predlog čist ok. Jest vodo pustim kar v steklenem pokritem čajniku, v katerem je vrela vsaj 10 minut. Se mi zdi še najbolj sterilno.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
3.1.2008 22:29:01   
Anonimen
Jaz jo shranim v termosko. Jo pa filtriram prej, preden jo prekuham, da gre čimveč te svinjarije, ki jo opisuje jana73, ven.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
4.1.2008 8:02:36   
aluš
Jaz sem to sicer delala pred 10-timi leti (ker sem prvega imela na steklenički, drugi se je hvalabogu pa še komu zraven dojil). Jaz sem vodo prekuhala zjutraj in zvečer (vodo iz pipe sem pustila vreti 10 minut in jo pustila na pultu, da se je ohladila). To vodo sem potem porabila tekom dneva oz. noči za pripravo aptamila. Takrat še nisem imela mikrovalovke (saj sploh ne vem, če so že obstajale), in sem imela en manjši lonček, kamor sem jo nalila toliko (cca 2 dcl) in pogrela toliko, da sem pripravila mleko za en obrok. To sem delala od prvega dne dalje ko sem prišla iz porodnišnice, tako mi je v bistvu svetoval patronažna, pa je bilo skozi vse OK. Je pa res, da živimo na vasi pod hribom od koder je zajetje vode in imamo kvalitetno pitno vodo (nič klorirano).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
4.1.2008 9:36:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ines.
Jest vodo pustim kar v steklenem pokritem čajniku, v katerem je vrela vsaj 10 minut. Se mi zdi še najbolj sterilno.


Ja, jaz sem isto delala.

(odgovor članu Ines.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
4.1.2008 10:28:00   
Anonimen
Jaz jo shranim vročo v čisti, novi kupljeni termovki, da nima že vonja po kakšnem čaju. Pripravim pa samo za ponoči, za en do dva obroka naprej. Čez dan pa tudi tako delam, da jo skuham več, dam na stran, da se ohladi in potem pogrejem. Pa tudi samo za en obrok naprej. Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
4.1.2008 15:04:00   
Naja30
Pustila sem jo v loncu, v katerem sem jo prekuhala. Ampak če se je le dalo, sem prekuhala svežo. Jana ima kar prav glede postane prekuhane vode.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
4.1.2008 21:31:12   
barby26
oj.Strinjam se da voda za dojenčka mora biti obvezno prekuhana,shranim jo v termovski,čez noč,zjutraj pa prevrem drugo in jo imam čez dan ravnotako v termovski.nikoli ni bilo nobenih težav zaradi tega,pa mi je tudi patronažna  tako svetovala.lp 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
7.1.2008 11:19:03   
Anonimen
Vodo iz pipe prekuham za 10 minut in jo ohlajeno prelijem v steklenico 1,5l od Fructal soka in dam v hladilnik. Nato pa željeno količino pogrejem v mikrovalovni in dodam Aptamil.
To naredim vsak dopoldan in jo porabim do naslednjega jutra.

(odgovor članu barby26)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
7.1.2008 20:45:53   
kristinaj
jaz sem naši vodo zavrela tako, da ko je začela vreti sem stekloker. ugasnila. ko se je ohladila na primerno temp. sem jo dala v termos. to sem naredila zvečer ob cca 21 uri in pa pred kosilom. nikoli nisem prekuhavala dosti časa, ker se mi zdi, da nismo v afriki in imamo zelo dobro vodo.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
9.1.2008 0:22:03   
ALJA75
Na začetku sem jo hranila kar v posodi v kateri se je kuhala, zdaj pa vodo kupim in jo po nasvetu svaka ne prekuham. V hladno zmešam mleko in nato pogrejem pod vročo vodo. Mislite je to ok ali bi morala biti tudi kupljena voda prekuhana?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako shraniti prekuhano vodo?
9.1.2008 17:46:02   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz jo shranim v termosko. Jo pa filtriram prej, preden jo prekuham, da gre čimveč te svinjarije, ki jo opisuje jana73, ven.


Enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?