|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačenje - groza
6.1.2008 17:14:00   
Noseckica
Pozdravljene, mamice.

Moja user posted image  se noče oblačiti zdaj, ko mora biti oblečena kot mali medvedek za sprehod. Vrhunec dogajanja pa tako ali tako dosežemo s kapo. Vik in krik, ki se še potem nadaljuje v vozičku. user posted image  Ko je bilo lepše vreme in, ko ni bila tako fejst oblečena smo se sprehajali tudi po 3 ure. Zdaj pa je še te pol ure (ker je pač zunaj mrzlo) veselica. user posted image

Ima katera kakšno pametno idejo, kaj narediti? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačenje - groza
6.1.2008 18:08:44   
Lunca1
A ji je mogoče kljub zunanjim temperaturam vroče. Kaj če bi jo raje bolj z dekami pogrela kot s samimi oblačili?

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačenje - groza
6.1.2008 22:55:05   
* Mateja *
Je isto pri nas!!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačenje - groza
6.1.2008 23:14:04   
kaya2007
naša tudi sovraži oblačenje, najbolj zadovoljna je, če je naga user posted image  no, ali pa čist malo oblečena. recepta, da bi se rada oblačila kot medved pa ni user posted image  bo poleti bolje.. jaz jo oblečem v bundo ali kombineom, samo če gremo ven za dlje časa. če jo dam v avto in gremo npr. v trgovino, jo raje pokrijem z deko.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 7:12:28   
anajmad
Naša cel ples odpleše po stanovanju,preden ji dam bundo gor. da ne govorim o kapi!!!!!Kot da bi kapa imela igle notri,tako se dere,pa bohnedaj o rokavicah. Ne vem,zgleda,da ne marajo biti tako fejst oblečeni.
Sam pri nam se ponavadi tamala dere sam pri meni,pri ostalih članih družine ne.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 9:38:09   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

da ne govorim o kapi!!!!!Kot da bi kapa imela igle notri,tako se dere,........
 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anajmad, a pri vas na primorskem imate tudi takšne kape?
 
Grozno.....user posted image user posted image user posted image
 
Me je kar groza danes, ko greva v posvetovalnico.......slačenje - oblačenje - kapa. user posted image   
Pa še zadnje cepljenje - za piko na i.user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 10:37:41   
melani99
Tudi pri nas je isti cirkus pri oblačenju, že ko odprem omaro, se začne dret kot nora. Me je moj že obsodil, da sem pregroba, ko jo oblačim, ampak, tudi njemu ni ratalo nič bolj uspešno kot meni, se je tudi drla na vse pretege, da je revež zram skor obupal!

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 11:54:11   
jaša2
pri nas je enakanorišnica!user posted image   tako dretje pri kapi, šalu, kombinezonu....pol, ko je oblečena se sicerumiri, ampakprej..user posted image   tak da me že prav zvija, ko se spomnim, da je čas, da greva na sprehod. res, prava muka mi je ratalo to. sploh ne grem več radakamz njo - čeprav to ni lepo. saj greva, ampaktak zašvicam zravn kot da bi bla v fitnesu. noro!!!! včasih me tak živčno nardi, da boljš da me ne pogleda kdo, ko sespravljava iz hiše.

no ja, pa saj smo mi bli najbrž tud takšni in pili kri svojimstrašem. malo še, pa bo pomlad.user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 15:04:04   
biba 78
Tudi mi se že te pa te odpravimo na kakšen obisk in imamo tudi velike probleme pri oblačenju. Začne pa se seveda pri kapi. Ne vem, zakaj so ti naši pikeci tak alergični na kape. Mojo sicer razumem, saj je 5 mesecev imela skoz na glavici kapo, zaradi CPAP-a. Potem pa se začne tudi pri pajacu. Zdaj pa ne vem ali imamo samo mi takšne težave ampak jaz je nikakor ne morem dobit v to jajčko s pajacem. Se mi zdi, kot da se bo zadušila v njej. Te jajčke so bolj narejene za poletje, ko otroci niso tako fejst oblečeni. Pozimi vsekakor niso praktične. Pa na sploh se mi ne zdijo praktične. Meni se otrok kar smili v tej jajčki. Tako, da če se le da, se izognemo pajacu, se malo bolj fejst oblečemo in s kociko pokrijemo. Ko bomo pa šli kaj na sprehod, bo pa druga pesem.

Lp


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 15:08:55   
Suzy.
Meni se pa joka samo, če ga oblačim v leže. Če si ga posedim v naročje in mu pojem kakšno pesmico je pa čist znosno.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 15:13:44   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

pri nas je enakanorišnica!user posted image   tako dretje pri kapi, šalu, kombinezonu....pol, ko je oblečena se sicerumiri, ampakprej..user posted image   tak da me že prav zvija, ko se spomnim, da je čas, da greva na sprehod. res, prava muka mi je ratalo to. sploh ne grem več radakamz njo - čeprav to ni lepo. saj greva, ampaktak zašvicam zravn kot da bi bla v fitnesu. noro!!!! včasih me tak živčno nardi, da boljš da me ne pogleda kdo, ko sespravljava iz hiše.

no ja, pa saj smo mi bli najbrž tud takšni in pili kri svojimstrašem. malo še, pa bo pomlad.user posted image


Kot da bi sebe poslušala, jaša2. user posted image

No, evo zdaj pa imam. Jaz ne vem ali moj otrok bere ta forum al' kaj?! user posted image
Danes smo se oblekli tako, da se mi je glasno smejala zraven. Take "frise sem pokala" zraven, da sem se še sama sebi smejala. user posted image
Bili smo uro in pol na sprehodu, user posted image  spala kot top, vmes bili pri zdravnici......
 
Eh, ni za govorit. Luxus!user posted image Pa upam, da si zdaj mala ne misli: "Mami, ena lastovka še ne prinese pomladi!" user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oblačenje - groza
7.1.2008 15:37:03   
jaša2
jaz ji v sedečem položaju oblečem vse razen kombinezona, pa je isto dretje!! kak se kapa dotakne lasišča, je žeuser posted image .

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?