|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srbeča ritka
7.1.2008 8:16:25   
Skabi
Našega triletnika že kakih 14 dni zelo srbi ritka. Zdravnica je dala hladilno mazilo z olivnim oljem, pa ni nič pomagalo. Potem so naredili teste na podančice in so negativni. Ritka pa ga še kar srbi. Prav smili se mi, ko kar hlačke dol vleče, in prosi, naj namažem s kremico. Plenic že dolgo nima več, gatke ima bombažne, brez mehčalca, isti prašek kot vedno (Frosch).
Res ne vem, kako mu naj pomagam. Poznate kkašno domače zdravilo?? 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srbeča ritka
7.1.2008 9:11:13   
črti
Poskusite mu ritko umivat s kamilicami in namaži s kremo ki vsebuje cink,ta DM je zelo fajna,je ne zamenjam več,če pa to ne bo pomagalo pa v lekarni dobiš tudi kremico od Bebival kozmetike je tudi kar vredu.
Upam da bo kmalu nehalo srbeti...user posted image .     LP

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srbeča ritka
7.1.2008 9:43:57   
natalia
pogosto umivanje s kamiličnim čajem pa mogoče kakšno onjičevo mazilo? hrastovo lubje?

upam, da se pozdravite.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu črti)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srbeča ritka
7.1.2008 10:19:26   
Anonimen
Pri nas po kakanju vsi rit(k)e umivamo v bideju, vključno z obema otrokoma, in ni bilo še nikoli, ampak res nikoli nobenega duha in sluha o kakšni srbečici, vnetju, ipd.

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srbeča ritka
7.1.2008 10:29:36   
natalia
onjičevo mazilo


ognjičevo sn mislila.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srbeča ritka
7.1.2008 11:38:51   
pilar28
mi smo pili smrekove vršičke-proti glistam in ognjičevo mazilo 3x na dan, po enem tednu je bilo ok

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: srbeča ritka
7.1.2008 20:45:43   
janca
Mogoče ribodermin. Nam je že večkrat pomagala ta kremica, sicer smrdi po ribah ampak nam je učinkovala (pri vneti ritki in pri "majhnih rdečih pikicah", ki so ga tut ful srbele).
S kakšnim milom ga umivaš, mogoče ga lahko tudi to draži.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: srbeča ritka
11.1.2008 11:00:30   
urskas
pilar28, a so smrekovi vršički proti glistam?
tega nisem vedela, a gre za kakšen special pripravek al za navaden...?

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: srbeča ritka
11.1.2008 14:08:58   
PIAF
naš tudi jamra, da ga srbi, en dan ja, drugi dan ne. Jaz ga namažem z Bepanthenom, če mi pusti.......

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: srbeča ritka
12.1.2008 6:52:52   
Skabi
Punce, hvala za odgovore. Da vam povem najnovejše: Včeraj je dobil vročino, bruhal, izpuščaji po obrazu. Ima okužbo s streptokokom. Zdravnica pravi, da ga ritka srbi zaradi tega streptokoka, da otroci zelo različno reagirajo nanjo.  Zdaj ima 10 dnevno kuro z ospenom.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?