|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam po pomoč po splavu
7.1.2008 17:11:28   
kodrana
mene zanima, če katera ve za kakega strokovnjaka (psiholog, psihiater), ki ti pomaga po splavu.
namreč moja priajteljica je splavila, sedaj pa se žre in ima stalne slabosti, glavobole.. vse zaradi splava.
kam jo lahko napotim? katera kaj ve? kak strokovnjak v dolenjskem koncu?

hvala.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 17:17:27   
Anonimen
Tole je pa zelo grdo anonimna.user posted image
Zanima me, kakšen človek se skriva za takimi besedami.
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 17:19:09   
Anonimen
Pozdravljena.

Najboljšo pomoč ji bodo nudili v društvu Solzice. Tudi ti ji še naprej stoj ob strani.

aspirinčica

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 17:20:42   
Erdbeere
joj anonimna, kje pa piše, da je po svoji volji splavila??? MAtr takih pa ne prenesem, ker marsikatera splavi pa si tega tud slučajno ne želi user posted image user posted image user posted image Kam se obrnit...hm, mogoče do G in naj tam vpraša kako pa kaj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 17:29:49   
Anonimen
Poznam zgodbo. Sem jo prebrala od Kodrane.user posted image Je delala splav po svoji volji, kljub tehtnih razlogov proti.user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 17:37:43   
total
Ja pa kaj če je delal splav,sej ni edina,je že mela razlog da je to naredila.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 18:03:22   
kodrana

jaz na njenem mstu, tudi ne vem, kaj bi naredila.
ona si je otroka želela, starši in vsi smo jo podpirali, vendar jo je partner silil v splav, sama je bila skos nesigurna, kako bo sama..

verjamem, da je nekaterim hudo, ker ali ste proti splavu ali pa težko zanosite, vendar zato še ni treba tako komentirat..

mislim, da vsaka ženska, ki doživi splav.. spontani ali  pa namerni čuti psihične posledice.. eni lažje prebrodimo, kot drugi..

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 7.1.2008 20:33:16 >


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 18:08:59   
Naja30

kodrana, po moje je najbolje, da gre do kakega psihiatra. Če bo želela. Drugače pa je najbolje, da ji prijatelji in svojci stojite ob strani.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 7.1.2008 20:33:53 >

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 20:04:48   
Anonimen
Meni gre full na živce da se morajo nekateri skrivati kot anonimneži in ne upajo si pokazati svojega pravega nica.
Kaj te je sram povedati kdo si , očitno je da znaš govoriti in pisati kot a in nič drugaga. Sramota.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 20:56:48   
Anonimen
Na Dolenjskem ne vem, vem da je v zdravstvenem domu psihologinja in tudi kar nekaj psihiatrov dela tam, v Ljubljani pa bi bila ena možnost dr. Vislava Velikonja, psihologinja, ki dela v porodnišnici/na ginekologiji. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam po pomoč po splavu
7.1.2008 22:24:15   
kodrana
hvala za odgovore. 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam po pomoč po splavu
8.1.2008 8:16:10   
Bety upa
Kodrana....tej prijateljici je zelo hudo....Meni je žal, da vse to doživlja...user posted image user posted image user posted image

Prosim te, da ji stojiš ob strani.  Povej ji, da je naredila v tistem trenutku to, kar je mislila, da je najbolj pametno. Ne vemo vnaprej, ali naša dejanja nosijo za sabo dobre ali slabe posledice. Ne vemo vnaprej. Samo predvidevamo. In ona je predvidevala, da so posledice tega dejanja POZITIVNE za njo, njeno družino, prihodnost, partnerja.....

Mogoče je pa ta otročiček imel kakšno genetsko napako, za katero še ni vedela in bi vseeno mogla skozi cel ta postopek. Nič ne vemo.....Ne vemo, zakaj se nekatere stvari zgodijo....Zgodijo pa se zagotovo, ker je to dobro za nekaj drugega, v prihodnosti....
In odgovor na to vprašanje ji bo prinesel čas.

Potem bo zelo ponosna na to svojo, hudičevo težko odločitev.

Povdari ji, da je ona dober človek, sočuten, iskren.....In, da je to mogoče Usoda zahtevala od nje.

Še veliko možnosti za dejončka bo imela. In rodila bo samo tistega, ki ji bo namenjen in usojen.

Na žalost, ene čudne sile nas vodijo skozi čas.....

En topel objemček od mene.....In eno luč upanja v prihodnost ji pošiljam....

Bety

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam po pomoč po splavu
8.1.2008 10:05:00   
kodrana
Baty ti si že toliko dala skozi.. hvala za te lepe besede. user posted image
saj veš, kaj ti želim. izpolnitev tvojih sanj..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam po pomoč po splavu
9.1.2008 9:12:23   
natasarobi
Kodrana - društvo Solzice (na njihovi spletni strani dobiš podatke) ali pa dr. Velikonja v Ljubljanski porodnišnici - tel: 01/522-61-69.

Sicer je zelo zasedena ampak če je treba si vzame čas. Jaz sem šla k njej samoplačniško in sem prišla na vrsto takoj naslednji dan po klicu.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?