|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupit za 1. roj.dan
14.1.2005 14:13:47   
*HONEY*
LP

Kaj ste ali še boste kupile svojim ali drugim malčkom za prvi roj dan?
Mi praznujemo 1 čez 14dni in z atijem nimama ravno kake pametne ideje kaj ji kupit:ups:, ker če smo odkriti ima tako vse, vseeno pa bi ji za prvi roj.dan kupila nekaj malo bolj izvirnega kot neko navadno igračo ali kaj za oblečt:zmeden:

Kaka ideja:zmeden2:

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj kupit za 1. roj.dan
14.1.2005 14:16:36   
tina.nika
Naša Nika ga praznuje čez dober mesec. Verjetno ji bova kupla kolo.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj kupit za 1. roj.dan
14.1.2005 14:18:27   
puri
Mi smo mu kupili traktor- poganjač, stane okrog 10.000sit!

lp:)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj kupit za 1. roj.dan
14.1.2005 15:36:28   
mehurčica
David dobi še tricikel od babice. Drugače pa sem jaz nora na knjige ali kaj za risat-voščenke in blok. David že veselo riše.:)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj kupit za 1. roj.dan
14.1.2005 17:56:21   
SANDY
jest sem ji tud tricikel kupila, babi pa kombinizon, pa sanke, pa oblekce, kasetofon, vlakec, kuža ki laja, fiscer priecovo zvezdico-k kocke not mečeš...:darilo:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj kupit za 1. roj.dan
14.1.2005 18:05:20   
Lunca1
Definitivno nekaj kar bo prav za njo, oblačila se mi ne zdijoo ravno primerna.

lp Lunca

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj kupit za 1. roj.dan
15.1.2005 6:25:14   
Mojca20
Ena babi tricikel, druga Fredov obroč, mi pa najbrž kakšen kamionček za ta male.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj kupit za 1. roj.dan
15.1.2005 16:30:07   
cmokec
Mi smo Sari kupili pojočo kahljico, pa kolo. Na rojstni dan smo jo preselili v otroško sobico, da so ji lahko vsi povabljenci čestitali, ker sedaj je pa že velika. Mislim, da je tako lažje prenesla in sprejela, ko smo bili vsi veseli zanjo. Dobila je še dva vzgoja darila, zobno ščetko in svojo izkaznico za knjižnico.

cmokec


(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?