|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali kompliciram?
14.1.2008 14:43:00   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Tudi sama delam v vrtcu in prva čistilka pride že okrog desetih in najprej pomije garderobe, pa sprazni smeti v kopalnicah.  Če pa nimajo čistilke prej, naj pa ne pošiljajo otrok v garderobo user posted image



Zanimivo. Pri nas pride ob 11:30 pa ima še prej kosilo, tako da je ura 13:00 ko začne čistit, če...

Se tudi meni zdi to čiščenje malce pozno...

Vzgojiteljici si že povedala, pa ni bilo ustrezne reakcije-takšne kot si jo pričakovala, predvidevam. Če si še vedno nezadoljna omenjaj to predstavniku sveta staršev iz skupine v katerem je tvoj otrok ali  pa ravnateljici.


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ali kompliciram?
15.1.2008 15:37:57   
oktoberka
Uf, meni se pa tole resnično gravža, če si predstavljam male otročke, ki še hodijo ne, kako se plazijo po tisti umazaniji iin seveda potem roke nosijo v usta. Jaz nisem čistun, daleč od tega, ampak ena meja pa mora biti.



Se podpišem pod tole. Meni se tudi gravža. V prostoru, kjer se hodi z obutvijo, se nimajo otroci kaj plaziti po tleh. Da sploh ne pomislim, s čim vse se lahko okužijo. In pri tem sploh ni važno, če obrišeš pasji drek za sabo ali ne. Konec koncev lahko hodiš tudi po izpljunkih, iztrebka sploh ne opaziš itd. Kjer se hodi s čevlji, se nimajo otroci kaj plaziti po tleh.



A pol svojga otroka nisi nikol pustila da rziskuje sam?!?!?! Si mu vedno za petami in gledaš da ja ne bo dal nič v usta? Ah, lepo te prosim. Se strinjam da ni higienično, ampak kam pa bi pršli če bi skoz sam pucal pa razkužval? Zato pa so pol pr otrocih alergije- k starši skoz komplicirajo!!!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
15.1.2008 15:38:59   
oktoberka
Sicer pa se ti lahko zgodi, da otrok dobesedno je pred tabo pasji drek


Taka je bla moja sestrična! Pa je še zmer živa, zdrava in stara 33 let!!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
15.1.2008 18:51:31   
Naja30
Meni se tudi zdi to kompliciranje. Res ima vse svojo mejo, ampak malo se pa le lahko umažejo, ne? In probajo malo svinjarije. Kaj pa v igralnih centrih? Misliš, da tam ves čas pucajo?
Ne vem, jaz glede tega ne kompliciram toliko.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?