|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mešanje aptamil in aptamil confort
9.1.2008 14:14:35   
metkica1
Moja skoraj 3 mesece stara punčka kaka na 3 dni, baje to ni nič takšnega vendar vseeno mi to ne da miru. Se še zjutraj in zvečer malo dojiva, drugače ji od rojstva naprej dajem aptamil 1, ki ji drugače odgovarja. Sedaj pa me zanima, če lahko zmešam malo aptamila1 in aptamil comfort1 (uravnavanje prebave), ali se to ne sme mešati?
Se mi zdi, da bi mi kar odleglo, če bi pogosteje kakala.
Bom vprašala tudi pediatrinjo vendar imava šele 22. posvetovalnico.
Hvala.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 9.1.2008 18:44:43 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil ali...
9.1.2008 14:15:52   
kofetek2010
Našo je Aptamil tud zapiral, zato ji dajem Milumil iz Müllerja. user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil ali...
9.1.2008 14:19:24   
melani99
tudi mojo je aptamil zapiral, zato sva po nasvetu našega pediatra kombinirali aptamil 1 ter aptamil comfort, ampak pri nas ni zaleglo, smo morali k čisto drugemu proizvajalcu hrane

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
9.1.2008 17:31:59   
Anonimen
Mojega je samo Aptamil 1 zapiral, potem pa sem začela kombinirat A1 in Aptamil comfort in kaka vsak dan 1x brez problema.
Se pa ne sme mešat znotraj obroka ampak ali enega ali drugega. Jaz mu dam npr. comfort 2x na dan.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 9.1.2008 18:45:04 >

(odgovor članu melani99)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
9.1.2008 18:59:18   
suzolinka
Jaz sem mu mešala v razmerju 1:1, dokler nismo samo na Comfortu pristal. Čez par mesecev ga je tudi ta zaprluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
9.1.2008 20:03:25   
metkica1
Hvala za odgovore. Bom poskusila jutri z confortom.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
10.1.2008 11:18:30   
kristinaj
naša je od rojstva na aptamilu in kakamo najmanj 3x na dan. jaz na tvojem mestu ne bi mešala, bi ji kar dala dozo comfort apt.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
10.1.2008 11:25:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Jaz sem mu mešala v razmerju 1:1, dokler nismo samo na Comfortu pristal. Čez par mesecev ga je tudi ta zaprluser posted image


Mi isto, samo da našega Comformil ni zaprl.

Sem pa raje mešala, ker so mi reli, da pa sam Comformil pa lahko potem preveč pospeši prebavo, nekaj v tem slislu. No, ena kolegica mi je rekla, ker je njej že prej ena kolegica tako rekla.user posted image
Tako da midve sva potem mešali in je bilo v redu.

Se pa lahko meša, tudi če pokličeš v Kolinsko, ti bodo rekli, da se lahko.

(odgovor članu suzolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
10.1.2008 18:54:15   
suzolinka
Ja res je. Jaz sem mu dala prvič cel obrok Conforta in je bila driska pa še rdeča ritka. Raje mešaj pa boš videla kako odgovarja.

Aja, meša se lahko tudi v drugačnem razmerju, jaz sem mu proti koncu zmanjševala Aptamil in dodala več Conforta. Na koncu pa samo Confort

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
4.3.2008 15:20:06   
martinca
mi smo tudi sedaj začeli uporabljati COmfort. je bil prej na Apatamil 1 pa ga je zaprl. oziroma je kakal na 3 dni. sedaj mu pa samo Comfort dajem pa še vedno kaka na 2 dni. nima nobene driske tak kot je pisala Splišni. če ne bo boljše bobmo na Novalac IT prešaltali. mi je danes tako P svetovala.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
29.9.2009 21:19:43   
Sarchi
....da ne odpiram nove teme.

ZAnima me KAKO STE MEŠALE APTAMIL COMFORT. Midva našemu Maksu nikakor ne uspeva pripravit tekočega. Vedno nastanejo grudice oziroma kot kristalčki pikice ki se ne stopijo in zato mašijo luknjico v cuclju. Dava toplo vodo, noter aptamil in zmešava...vsa ostala AM se na ta način lepo stopijo in zmešajo, le s tem imava težave. Potrebujem pa nujno informacijo, ker je Maks zaprt.
Hvala za pomoč.




_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mešanje aptamil in aptamil confort
1.10.2009 0:28:14   
M2I
Po informacijah, ki sem jih dobila na Milupovi liniji se naj bi Aptamil in A. Comfort  ne bi mešala. Comfort je prilagojena formula za dojenčke z zaprtjem in krči. Zaradi dodanega škroba (če sem si prav zapomnilauser posted image ) je gostejši in tako ostanejo na steklenički nestopljeni "kristalčki" in seveda se potem pojavljajo težave z mašenjem cuclja. Meni je svetovalka svetovala, da uporabljamo Aventovo pretočno dudo (tista, ki je od 3 m naprej in je označena z I, II in III in kakor po teh znakih obračaš stekleničko tudi potem teče iz nje). So baje testirali in ugotovili, da na I o.k. teče. Aja, pa voda mora biti primerne temperature.
Seveda sem nasvet ubogala, vendar nama le malo preveč teklo, tako da občasno ni dohajal (vsaj do nekje 2,5 m, sedaj pa pijemo brez problemov). Poizkusili smo še z Aventovo navadno dudo št 3. (na 2. ni bilo šans, da bi teklo), pa ga ni tolk zalivalo.
Tako da ... eksperimentirajte z dudami, ni vrag, da čez eno ne bo teklo.

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?