|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 13:13:02   
arielca
Dan,

Kakšno vreme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Projekt frizer je uspel, tako da smo po novem vsi lepi user posted image . Brina ima novo luštno frizuro, vsem razlaga, da je bilo fajn pri frizerju in da je dobila liziko.

Danes dopoldne sva šli v Kranj. Najprej sva skočili v trgovino, potem pa v gledališče na lutkovno predstavo. Gospodična je ful uživala in res je bilo luštno user posted image user posted image user posted image . To bova še ponovili!

Kašlja sicer še malo, ampak ni več hudega in tudi ponoči je mir. Hvala za dobre želje user posted image . Tudi mi2 vsem bolančkom pošiljava veliko lepih misli in želja user posted image user posted image user posted image .

Dajte mi nekaj povedat: a še kateri decemberček ne hodi na kahlico? Brina noče! Sedi na kahlici in bere knjige, teče na stranišče in se igra s toaletnim papirjem, naredi pa nič. Ko ji dam plenico na gor pa s ponosom naznani, da kaka ali lula user posted image .

No, takole... Grem pogledat, če je stroj že opral pa še postelje moram preobleči.

Ju3 bomo, upam, šli v Dolenjske toplice na čofotanje, zvečer pa vam prilepim še kakšno fotko Brine z novo frizuro.

Lep dan.





_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 13:18:28   
šnucika
Ker sem ravnokar pokukala na RR...arielca, ti takoj odgovorim, da Živa tudi ne mara preveč kahlice. Sicer zelo rada skače z nago rito okoli po stanovanju, se vmes tudi polula na kahlico. Včeraj je celo kakala...pa na svoj način...je nosila v kahlico samo "otresti" drekec.Kakala je pa stoje...še dobro, da ni bila po celi dnevni drekcov.user posted image  Da pa bi gor sedela in kakala....to pa ni šans. Tako, da bomo na pleničkah do toplega, ko bo lahko kdaj tudi mokra okoli skakala.user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 13:38:10   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

NRMM - vnetja sinusov se po porodu lahko pogosto ponavljajo...sem mislila,da je to ljudska čveka, pa mi je na endoskopiji to rekel še moj zdravnik.Tako, da je treba samo upati, da se umiri. Meni so se ta huda vnetja nehala, imam pa sedaj "razdejanje" v nosu, ki ga je možno samo operativno popraviti. Aprila gre na operacijo bivša žena mojega brata, ki ima tudi od kar je prvič rodila hude težave...in bom počakala njeno izkušnjo.Me žre, da moraš biti 4 dni v bolnici, pa 2 tedna na bolniški, ker baje nisi za nič.



A ne me juser posted image .Upam res močno upam,da do tega več ne bo prišlo.Pa se to dogaja čez celo leto ali samo v obdobju prehladov?Bomo že nekak.

Pri nas še vedno sonček in zunaj 12st.user posted image No ja sej temperature pašejo,ampak takšna temp.razlika v parih dneh pa ravno ni ok.

Kosilo je mimo,kavica zraven mene,punci spita,tak da malo počitka bo pasalo.

Uživajte!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 14:12:34   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: NRMM
Pri nas še vedno sonček in zunaj 12st.user posted image


Kaj je to sonček????

Pri nas je:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 14:16:38   
NRMM
No zato pa Arielca pridna bit,da ne bo tole vreme prišlo k nam user posted image .Poglej na Zlato lisico,pa boš videla,kako lep sonček je na našem koncuuser posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 14:43:24   
arielca
Sem gledala, ja. In sem mislila, da je tekma pri severnih sosedih ali na kakšni drugi celini user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 16:45:27   
ac
Mi smo pa tole 'krasno' vreme izkoristili za šoping. Vse, kar smo kupili, je pa bundica za Saro. Glede na vreme in temperature v zadnjem času namreč računam na to, da nas prava zima še čaka (npr. enkrat marca) user posted image . Potem smo šli še na kosilo in je bila takoj ena skrb manj, ker nikoli ne vemo, kaj bi skuhali (da ne bi bilo vsak vikend eno in isto). Gospodična sedaj spi, tako, da imam še kakšno uro miru.

Kar se kahlice tiče, je bila Sara pred kakšne pol leta doma čez dan že brez pleničke, potem jo je pa spet kar minilo veselje do kahlice, tako da, če jo že sproti sprašujemo, potem gre, največkrat pa zadevo opravi v plenico. Medtem, ko so v vrtcu rekli, da pa prav lepo hodi na kahlico. Tako, kot so rekli, kako rada hodi na sprehod, ko gremo pa mi, bi se pa samo nosila.

Kako je pa s tem pri vas - namreč s hojo? Mi gremo na sprehod še vedno najraje kar z vozičkom, drugače jo je treba non-stop nosit (ker, če je ne, se začne metat ob tla in kričat). Še iz vrtca, ki je samo čez parkirišče, jo moram nest... Tako, da čakam pomlad, ko jo bom pustila, naj se pač meče po tleh, če se hoče (sedaj je premrzlo in premokro).

Vidim, da nas je več v klubu vnetih sinusov. Meni se tudi zadeva na kake pol leta ponavlja. Sem se pa navadila, da takoj, ko začutim, da se je zadeva začela kuhat, naredim eno kuro s tableti Sinupret in se ponavadi tako izognem antibiotikom.

Izabela - čestitke za oddan projekt. Si lahko predstavljam, kako je fino bit malo frej. Meni pa vedno zmanjka časa za dokončat svoj 'projekt', oz., ko imam čas, se spomnim, da moram pod nujno naredit kaj drugega (recimo malo se vam oglasit)....

Lepo se imejte in upam, da boste dobro izkoristile deževen vikend user posted image .

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 18:06:18   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Dajte mi nekaj povedat: a še kateri decemberček ne hodi na kahlico?




Jaa ja! Moja Ema. Kahla je posoda za kuhanje lego kock user posted image  ...

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
12.1.2008 20:09:19   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Dajte mi nekaj povedat: a še kateri decemberček ne hodi na kahlico?


Pri nas se v kahli nabira prah. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ac


Kako je pa s tem pri vas - namreč s hojo?


Pri nas mora obvezno hodit, ker v vozičku leži bratec. user posted image Ima pa bugy boarda za stati na vozičku. Edino ćez vikend kadar ne more zaspati, jo včasih naložim v voziček, da zaspi in nato prenesemo v posteljo, vćasih pa jo odpeljemo kam z avtom.user posted image


Pri nas je naš mali začel kašljati na mokro na vsake toliko časa. user posted image Malo me je strah, ker Ela v začetku pol leta ni bila nikoli prehlajena. Z noska mu nič ne teče, ampak dvakrat na dan pa izsesam malo gnojčka. Ima vneto grlo, prehranjuje se normalno (požrešno). Vlivam mu fiziološko v nosek, mažem z materino dušico. Vleče se že 10 dni... Sedaj ko bi šla lahko ven in se je otoplilo, pa tako! user posted image Ela pa itak počne skoz vragolije, ko smo vsi doma cel dan. Hvala bogu pa za izumitelja plastelina! user posted image

Jana- hvala za namig glede previjanja, upam, da se stanje normalizira. Je pa zadnje noči bolj mirno spal, se ni zbujal, le dvakrat na noč in je bil tudi manj polulan.

Ela ima novo frizuro in pravi, da je lepa. Čopka ali špangice, pa še vedno noče dati gor. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Izabela_
Nana Liza - ko si napisala, da se ti zdi Tevž podoben Eli pri dveh mesecih... Mene pa tisti dojenček v Telebajskih, ko se nasmehne, vedno ful spomni na Elo, ko je bila dojenček.


Ja, sej mogoče res malo, le učke je imela pri dveh mesecih temno sivo modre user posted image

Glede na to, da je imela Ela vsak dan foto session, smo Tevža slikali do sedaj mogoče 3-krat. user posted image

Lepo nedeljo in uživajte! NL.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 0:19:37   
HIMH
Dober večer oz. dobro jutro jaz vam bom kr sedaj zaželela obilo užitkov ob prvi jutranji user posted image  ki sem vam jo malo hitro postregla. Jaz mam pa nov kavni mašin oni od nespresota- kava v kapsulah sem jo dobila za R.D in je meni fulllll dobra kava tako, da vam strežem sedaj to.

NRMM evo me ma kaki Turki prej bi se dala ugrabit kakemu čednemu Hrvatu mam bliže do doma user posted image . Ma saj veš kako je služba pol pa pade še kak poslovilni in kr zmanka časa.Se pa itak 26 vidimo no JANA in OSTALE če boste ta dan v Mb dobrodošle med nami pade spet večerja v Srbski restavraciji.

KAHLICA vsakič ko se previjema lepo sede se polula, Kaka pa ne. Pa tudi brez pleničk ji kr ratuje no vsake tolko naredi kaj v hlače a je sploh ne silim ko bo pač bo. Sva pa mi2 imele tudi težave na začetku kaj pa če probaš ARIELCA z nastavkom za stranišče pri nas je palilo in še sedaj si ga občasno zaželi namesto kahlice (mami bi tu jujala ko ti).

Nič ura je pozna jaz pa zaspana jutro oz. danes mam pa itak nočno tako, da se sedaj privajam.
Želim vam mirno in lepo nedeljo.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 8:54:28   
šnucika
Dobro jutro!

Najprej ena user posted image  ali pa user posted image  za vse!




_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 9:17:18   
NRMM
Cuma,pegica vidim vaju user posted image user posted image .

Šnucika hvala za kavico,je prav pasala user posted image ,ker ded mi je noče danes skuhat user posted image .Očitno ima tremo pred šolo user posted image  in je sitn ko driska.user posted image

Cuma je danes na vašem koncu kaj sončka?Pri nas ni ni user posted image ,očitno bo dež prav kmalu.

HIMH kaj ti bi rada,da smo še bolj lepe kot smo user posted image ,da tak hitro skuhaš kavico.Moja je že bila malo ledena user posted image .

Včeraj je pa bilo takooo fino toplo,da smo bili zunaj do 18.15 user posted image  in potem sta obe taaaaaaako spali,da je bilo veselje.

Moram it,Maša vpije ven iz stajice.

PAPA

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 9:42:31   
cuma
Daaan!user posted image

Sem se ravno priklopila, pa mi je zmrznil računalnik, ko pa sem ga restartirala, so bili pa že topli kruhki na mizi .... user posted image  
Zdaj pa še tu eno kavo spijem ... potem pa v akcijo. Včeraj namreč nisem naredila nič, sem bil cel dan ko cunja od tega vremena user posted image .

Nrmm: Pri nas pada ... pada in pada .... včeraj pa je še tako močno pihalo, da mi je rože metalo po balkonu. A Maruša tudi hodi v stajco? user posted image  Ema ima trenutno tudi fazo, ko jo moram dajati v stajco .... se začne kar sezuvati in hoče noter, ven pa kar sama spleza user posted image .

ac: Kar se hoje tiče, je Ema zelo angažirana, nikoli ni fehtala, da bi jo nosili, kvečjemu, da jo damo nazaj v voziček (imamo tandema).

Nana Liza: Upam, da bo Tevž kamlu zdrav! Mene je tudi kap, ko je Tinkara začela pri sedmih dneh šmrkat user posted image  .... a na srečo ni bilo nič hujšega. Drugi otrok je pač bolj na udaru, kaj čmo.

Himh: Tale ideja z nastavkom, je pa dobra. Bomo poskusili tudi mi user posted image .

Ostale: glede na vreme ni čudno, da še vse spite .... user posted image

Lepo nedeljo vsem!


Cuma


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 10:00:59   
šnucika
Evo mene nazaj, sem spila dve kavi, pa user posted image  je prišel domov na malico, ker dela.
Gospodična je danes imela eno čudno noč, je zaspala že pred 21.00 in ob 1h začela delat neumnosti. Sem jo dala k nama, pa se ji kar ni dalo spat, je brcala, vzdihovala, se odkrivala, potem je zaspala in ob 6h spet...premetavanje do živ žava...potem je letela pred TV in sedaj je zaspana, da kar pada po tleh in se valja.user posted image
verjetno jo tudi vreme daje....
Dež na dež.....prej cel mesec ledeno in suho....čudna zima.Mogoče pa nas čaka snežena pomlad?




ac - pri nas voziček ni več aktualen od 8. meseca. Živa je bila potem še nekajkrat "na silo" noter. Hodi ,teče...nima obstanka in se ne mara nosit.
Včasih bi mi prav pasalo, da bi bila kot tvoja Sara.user posted image



Hm... nekam sumljiv mir je v dnevni...ali spi na tleh ali pa kaj naklepa.


Poskusite se imeti lepo kljub dežju...pa vsi mali in veliki prehlajenčki user posted image user posted image user posted image user posted image ....čim prej okrevajte!



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 10:06:20   
kofetek2010
Juuuuutrooooooo!


Zakaj marEla vsako jutro mene vrže iz postelje, atija pa pusti, da lahko drnjoha???? user posted image

Risanke je nič več ne zanimajo in komentira "tale ni uredu!" - ji bom morala v njeni spalni sobi naštimat TV in DVDje, mogoče bo potem "uredu" in bom lahko še kakšne pol urce dlje spala. user posted image
Sedaj gleda opice na Animal planetu, jim nosi za jest in jih hodi brisat.... user posted image

Včeraj smo šli samo do najboljšega soseda po nakup za vikend, za ostale izlete pa je blo vreme preveč škifo. Danes pa je spet tako, da ni za nikamor. user posted image


arielca - marEla gre točno 1x na dan na kahlo... in to pred tuširanjem, ko čaka, da ji naštimam vodo in vse igračke. Drugače pa jo ne zanima. Z rednim uvajanjem bom še malo počakala, vsaj nekje do marca, ko bo brez žab.
nastavek - pri nas je popularen ravno tolk kot kahla, torej 0 user posted image

NRMM - meni se je sranje s sinusi pojavilo samo 1x in to po puljenju modrostnega zoba user posted image  Mi prva doza Amoksiklava sploh ni prijela in šele po ponovni je bilo OK. Če se samo spomnim tistega izcedka iz nosu in smradu.... user posted image user posted image user posted image  

ac - marEla je taka mala Jovanka in diktira "nesi", če pa že hodi pa šiba v čist drugo stran user posted image

opic je konec in marEla se je spremenila v eno od njih... v trenutku je na kauču in na okenski polici ter šiba sem in tja po njej, ter se vesi na štrik od rolete... opica mala!
Zgleda, a jo bom morala dat na kakšno 2m ketno. user posted image


Moram končat, ker nagajanja ni konca!

Lepo nedeljo in uživajte!

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 10:49:13   
mml
Dan,

jaz sem pa moja dva poslala na plavanje v Atlantis, kar pomeni, da imam 2 uri miru...Je oči Manci obljubljal čofotanje in šov že od morja dalje, pa kar nekako ni bilo časa, volje, po tem je pa Manca en mesec in pol smrkala in krehala ,tako da spet ni bilo nič...no danes je pa ta pravo vreme za takšne podvige, upam, da uživata user posted image

arielca pri nas je kahla aktualna samo še zjutraj takoj, ko se zbudi in zvečer pred umivanjem, če ne gre prej lulat. Sicer pa rajši lula in kaka kar na stranišču, brez nastavka. Na začetku sem jo držala, zdaj se pa sama čisto lepo drži in na začetku najavi, kaj bo naredila user posted image  - ali bo lužica ali bodo drekci...na začetku je bilo treba še drekcem pomahat v slovo, no to smo zdaj na srečo prerasli user posted image

ac kar se hoje tiče, je pri nas podobno kot pri vas...hodi, dokler lahko hodi vpoljubni smeri, po tem ko je treba pa v točno določeno smer, ji pa ni več všeč in kmalu prijavi, da bi se nesla, tako da za po mestu in na tržnico gremo kar lepo z vozičkom. Če sva sami greva v trgovine brez vozička in kar nekako funkcionira. Pri varuški je pa menda že dalj časa pridna za hdoit in čisto brez vozička...Najhujši problem, če gremo kam z vozičkom, je po tem to, da hoče ona tiščati voziček user posted image

cuma mene tudi čaka danes likanje...posteljnina se že pere, vreme je ravno pravo. Pospravljala in čistila sem pa včeraj, tako da mora danes user posted image  samo še posesati, to sodi v nejgov resor...no mogoče bi se spodobilo, da bi jaz, zdajle, ko sem sama, samo nisem pri volji...

jana pri nas so pa risanke aktualne za ozadje user posted image , pogleda enega Nodija, po tem se pa igra oziroma razmetava in počne vragolije, ampak takoj pa opazi, če risanke izključimo in že po prvih 10 uvodnih sekundah točno ve, kateri Nodi je na vrsti, ne vem kako ji to uspe...in po tem pravi ne ta, dugi Nodi, čeprav je zadnjih nekaj dni kar se izbirčnosti tiče malo boljše. Sicer pa poleg Nodija pridejo v poštev še Čebelica Maja in Bombažki, vse drugo je pa trenutno na ignore user posted image

Nana Liza držim pesti ,da s Tevžom ne bo nič hujšega in je pač pobral kakšen virus od Ele user posted image . Ko si že omenila bugy board a se Ela vozi na njem ali je samo za okras? Glede na to, da imava enake vozičke in da ne bom izumljala tople vode, katerega ste pa kupili in kje???

HIMH jaz bi tudi imela nesspresso mašino, samo se mi po tem zatakne pri kupovanju kapsul...kje jih pa ti kupuješ, er če jih naročiš po pošti, ti zaračunajo poštnini, kot da Slovenija ni v Evropi ampak nekje sredi Afrike user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

Dež na dež.....prej cel mesec ledeno in suho....čudna zima.Mogoče pa nas čaka snežena pomlad?








Ne kliči user posted image , že pri Manci sem si morala skoraj nabavit verige za na voziček toliko je bilo snega in ledu, tako da tokrat upam, da se bo nadaljevala kar takšna zima kot je...no lahko neha deževati, pa megle tudi ne rabim user posted image

Sem pa spakirala torbo za malega m za iz porodnišnice user posted image , tako da moram sedaj napakirat še trobo zase za v P, pa oblačila zase za iz P in približno stvari za Manco za čas, ko bom v P, ona pa pri moji mami...

Lepo preživite tole sluzavo sivino

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 11:15:22   
ac
Jaz sem pa ravno včeraj, ko je Sara začela smrkat, razmišljala, da po doooooooooooooolgem času že kakšen teden ne kašlja. Danes pa se je zbudila z vročino, ki ji je prej narasla na 39,1° user posted image . Pa malo smrka in to je to. Kar pa pomeni, da bomo popoldne spet imeli izlet na Gorenjsko in bo par dni tam. Se pa vsi veselijo, da bodo spet malo skupaj, pa zadnjič sem sebi in babici kupila spletno kamero in se bomo lahko preko Skype-a pogovarjali in gledali (to je za Saro tudi doma največja zabava - da imamo priključeno kamero in se spakuje in gleda na računalniku  . Gospodična sedaj gleda Kravico Katko in upam, da bo kaj zaspala, ker je čisto fertik. Nič ne bo iz tega, je že zlezla s kavča in šiba k meni.

Uživajte!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 11:31:56   
cuma
Spet jaz ...

neki me zanima: Ema ima že 14dni (po tistem bruhanju) konstantno parkrat na dan (npr. dopoldan, včasih popoldan) 37,3 včasih tudi 37,5 vročine. Nič ni šmrkava, je in spi normalno, tečna po vremenu ... kaj bi to bilo? Meni isti termometer kaže 36,6, Tinkari ravno tako .... user posted image
user posted image Ima kdo kakšno idejo?


(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 11:43:25   
ac
Cuma - Sara ima ponavadi temperaturo tam okrog 36,9°, ampak sem ji pa tudi že parkrat namerila več, npr. 37,4°. Po izkušnjah sodeč se pri Sari ne sekiram, če je do 37,4°, ker to se verjetno hitro zgodi, če nori po stanovanju ali pa, če je bolj zakurjeno. Kadar ima tisto pravo (tabolezensko) vročino, ponavadi začutim, da je topla, pa na očeh se ji tudi hitro pozna (če se že na obnašanju ne).

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 11:46:54   
mml
cuma po virozah ali drugih okužbah se občasno termostat v možganih prestavi na nekoliko višji nivo...večinoma za 0.5 do 1 °C, to lahko traja tudi do 3 mesece. Če je Ema sicer brez drugih težav, dobre volje in tudi sicer takšna kto mroa biti...po tem je moj nasvet...nehaj meriti temperaturo in posravi toplomer daleč zadaj v predal user posted image

ac upam, da bo Sara hitro zdrava user posted image . Sicer pa verjamem, da bo na Gorenjskem uživala

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 11:51:56   
cuma
Hvala ac, jaz tudi upam, da je samo od letanja .... čeprav ji ponavadi merim, ko gleda risanke ... user posted image  

Doma pa imamo zdaj 21 stopinj (se mi ne zdi prevroče ...) ... saj smo morali malo zmanjšati porabo plina ...ker me je na rit vrgla položnica za 350 eurov user posted image ... pomlaaaaad, pridi kmaluuuu!!!!!

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 11:53:58   
mml
uffffff cuma to pa je račun...mi sm odebelo gledali že ta mesec, ko je bil 125 €, smo pa nekje med 20.5 in 21°C

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 12:59:13   
Kofi
Hej punce!

kaj vse mene ne bo doletelo v tej user posted image  nosečnosti. Zdaj sem fasala še zunanje hemeroide in me boli kot 100 user posted image user posted image user posted image  Dane sme je spravla bolečina ob živce in v user posted image . Smo šli v trgovino in mi je od bolečin blo prav slabo.
V merkurjevem zdravstvenem priročniku piše, da si morem dajat tople obkladke, tu na RR pišejo o ledenih kockah in podobnem. Sej ne vem kaj bi blo boljš. Še šivi me poleg nategujejo. Tk da, če se mali odloči da pride zdaj ven, ni šans da grem rojevat. Tudi pol, če se mi to sploh popravi ne mislim it. Fertik. Doma bom...ker preveč boli. Tolk sem si želela, da bi mali prišel ven 123 brez šivov in bolečin, zdaj mam pa to. Me je dobesedno ta nosečnost spravila do tega, da sem se premislila še za 3user posted image . Dovolj bo!

Sicer pa ja...dežek je tudi na štajerskem. včeraj pa tako lepo vremčke. Ma tudi to paše...pa je bolj umirjen dan.

cuma - jaz sem mela tudi 3 mesece povišano temp. - vsak dan 37.4 in me je zdravnica poslala na infekcijsko. Tam pa so mi isto povedali kot je že mml povedala. Viroze puščajo za sabo v možganih neko stanje, ki pač ni običajno. In tudi so mi rekli...termometer stran za kak mesec ali pa vsaj do tistega, ko se bom res slabo počutila. Tko da ni panike. Otročki pa so itak bolj dovzetni za temp spremembe.

Kaj ste nore punce da imate tolko poračuna za plin? Meni so poslali prazno položnico z dobropisom 46 Eur. Tko da 2 meseca bo prazna... user posted image  Pa meni je vroče...user posted image

Grem eno kitico odležat...

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 13:24:33   
mml
pegica kar se hemeroidov tiče...bolj pomagajo hladne zadeve, ker zmanjšujejo oteklino. Svetujem ti pa Modolex mazilo, pomaga hitro in učinkovito, dobi se pa v prosti prodaji v lekarnah, stane okrog 5€, začni čim prej, da bo do poroda že OK

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
13.1.2008 13:29:01   
Nana Liza
Ko si že omenila bugy board a se Ela vozi na njem ali je samo za okras? Glede na to, da imava enake vozičke in da ne bom izumljala tople vode, katerega ste pa kupili in kje???


mml- Buggy board sem kupila v Rutarju. Je bila ravno takrat tam ena akcija, ki je bila enaka ceni na spletu sonček.si in sem kupila. Imajo pa v Rutarju vozičke Hartan in sem se pozanimala.

user posted image



Je pa mogoče malo zoprno, ker imamo mi bolj malo prostora za vozit in se mi noga zaletava pri hoji. Malo se ga je treba navadit. Da je res prav prišel, je do sedaj nam le enkrat. Ostalo kar smo šli pa je itak Ela tekala naokoli, tako da sem ga odmonitrala in vrgla spodaj v košaro. Ko bomo kaj več okoli hodili, pa ti sporočim, še kakšne bolj uporabne napotke. user posted image

ac - da bo s Saro čimprej spet vse ok!

pegica- jest imam tut s tem zdej ful probleme. Ful mi pomaga krema od justa tee treee, če to kaj poznaš. Moraš pa ful paziti kaj ješ, izogibati se kruha, polnozrnatim izdelkom, uglavnom čimbolj tekoče in lahko prebavljivo dokler se ne pozdravi. Pa ful je treba piti!!! Meni je rekla P zaradi Tevža (imel ekcem), da ne smem jesti svinjine, agrumov, vse kuhano itd, pa še krčki ga mal hecajo na vsake toliko časa. Uglavnem kombiniram vse to, tako da nazadnje jem gres, juhe, kakšne testenine, čokolino, kompot. Zadnje dva dni pa tdi malo grešim, ker moj peče kruh. Upam, da ne bom potem spet nastradala. Kg pa zaradi tega tudi kar kopnijo, vsaj to!

nl.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?