|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 12:49:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sasi13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 13:37:19   
tincy82
punce, mene pa zanima če imam že katera kakšne izkušnje s kupovanjem nosečniških oblek in drugih stvari preko malih oglasov, tu na rr. full me namreč mika, da bi kupila nekaj rabljenih oblek za user posted image , ker je dosti ugodno in še lepo izgledajo nekatere, sam ne vem če je pametno plačevati predno dobim paket v roke? kaj pravite?

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 13:54:06   
Katy\o/
tincy jaz sem ravno včeraj naročila od ene z RR hlače in krilo. Pa na bolhi sem našla še eno kiklco.user posted image Vse zmenjeno v roku 1 ure. Zgleda sem imela srečo, da so tako hitro odgovorile. user posted image  Enkrat ta teden mi bodo poslale. Je pa to tko. Gre bolj na zaupanje. Lahko tudi kupiš mačka v žaklju, samo mislim, da punce niso take, da bi druge okol prenašale. user posted image

_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 13:57:57   
Inigo
zimska - jst mislim, da je najbolj, če začneš kupovati stvari za katere si zihr da jih boš potrebovala. iz izkušenj sorodnice, ki je rodila aprila, ti pvoem, da so ti seznami bolj tak tak. je napisanih dosti stvari katerih sploh ne boš potrebovala. tudi sama sem vidla, da nekaterih stvari Alen sploh ni rabil... za začetek ti mogoče priporočam, da kupiš komplet tetra plenic, ki jih pred rojstvom vsak ene parkrat operi, da bodo lepo pile in da bodo postale mehke. kupi tudi kakšne krpice za umivanje, birsanje sline, bruhcov... če te mika lahko kupiš tudi kakšen bodi ali majčko. priporočam ti takšne na preklop (ne za čez glavo oblačit) saj se otroci zelo neradi oblačijo in jih to moti. pa še hitreje ga boš oblekla - tut tebi bo lažje. če vidiš kako luštno zimsko cotko, dobro preštudiraj, kako veliko bo dete takrat, ko bo to potrebovalo (da ne boš kupila bundice ali pajacka številke 56 (1-2 meseca), ko pa bo pozimi otroček večji in mu to ne bo prav, 68-). glede tistih večjih nakupov (posteljica, voziček, lupinica...) pa ti priporočam, da čakaš akcije. ko bo znižana posteljica ki ti je všeč, jo kupi. enako tudi za voziček in lupinico. tko sva tudi midva. ravno pred prazniki je bil znižan najin voziček, in sva ga kar kupila. sva zlo vesela, saj je novi model zdaj še dražji kot je bil prej pred akcijo... pa čeprav sva se za nakup odločila zelo zgodaj... nama ni žal! tudi lupinico sva kupila takrat. pri vsem skupaj sva prišparala slabil 200€, kar pa ni mala vsota.

tako, toliko o tem! user posted image

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 14:11:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 14:15:50   
tincy82
Katy, kako ste se pa zmenile glede plačila? A si že plačala, al plačaš po povzetju? Meni je namreč rekla da bi jaz plačala prej in ko bo nakazano, mi ona pošlje paket. A ni to mal razkirano?

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 14:34:31   
Inigo
zimska - eh, kake pa maš! če si frišna mamica je to čisto normalno. no, sja sem jsz tudi frišna, ampak mamo v družini zdaj dva mala pingvinčka, enega starega 9 mesecev drugega pa 10 dni in malo vem kako to približno gre. to mi res pomaga.
kupila sva Quinny Buzz-a in lupinico Maxi cosi. ta kompletek sva imela nagledan še preden sva zanosla z mojim. in pred akcijo je bila cena vozička 413€. pa se mi je to zdelo čisto preveč! in sva rekla, da bova čakala akcijo. in sva jo dočakala in kupil voziček za 299€. kar je bilo še sprejemljivo. zdaj pa ko gledam cene enakih vozičkov, ampak v ne akciji... 499€... ga nebi nikoli kupila! to je pa resnično preveč...
imaš ti tudi že kaj nagledano, kaj ti je všeč?

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 14:36:35   
Inigo
moj user posted image se je za vozičke tako specializiral... točno ve kateri se kako zloži, kok je velik, kakšna je cena... hehe! 

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 14:47:38   
Katy\o/
IZVIRNO SPOROČILO: tincy82

Katy, kako ste se pa zmenile glede plačila? A si že plačala, al plačaš po povzetju? Meni je namreč rekla da bi jaz plačala prej in ko bo nakazano, mi ona pošlje paket. A ni to mal razkirano?


Glede plačila smo se zmenile, da plačam po povzetju na stroške kupca - poštnina torej pripada meni ob prevzemu paketa. Tudi ti vztrajaj pri tem. Nikar ne plačuj vnaprej. Lepo ji razloži, da ti paketa ne moreš prevzet drugače, kot da zanj plačaš tisto odkupnino, ki jo je ona določila. Plus seveda stoške poštnine, če se zmenite tako, da poštnino plačaš ti. Ko paket prevzameš in zanj plačaš, pošta njej posreduje tist denar ki je bil za odkupnino. user posted image Če pa bo vztrajala pri tem, da plačaš vnaprej, pa rajši ne naroči. Vsaj jaz bi tako naredila. Srečno. user posted image


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 15:02:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy\o/)
  Neposredna povezava do sporočila: 3510
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 15:06:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy\o/)
  Neposredna povezava do sporočila: 3511
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 15:09:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3512
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 15:11:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 15:12:03   
Inigo
zimska - aha, super! lep je. všeč mi je predvsem, da je trikolesnik. meni so zelo simpatični. nekateri celo prvijo, da so lažje vodljivi. to ne vem... pomoje je odvisno vse od koles. je pa najbrž tut res, da cena pri vozičku in pa seveda firma odigrata kar veliko vlogo. Peg perego, Quinny... so znamke, ki so resnično dobre. jst ti priporočam, da greš enkrat v Baby center in ga enostavno sprobaš. ga malo pelješ po trgovini, preizkusiš kako se zloži,... prodajalke so zlo prijazne. nama so celo dovolili, da sva ga zložila in poskusila kako gre v avto user posted image in bilo je odlično. zato je dobil še večji plus in sva se pol 10000000% odločila, da bo najin. je pa res, da dobro premisli katerega boš kupila. ne samo gledat kako izgleda ampak tudi kako ti bo prišel prav, koliko je uporaben.
skratka, meni je ta peg perego prav simpatičen user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 15:13:21   
Inigo
populis - to je pa noro! fuuuuuuuuuuuuul fajn! zihr si ful vesela... tut jst bi bla! user posted image user posted image to bo res fantastično, ker bosta enako stara in se bosta vedno lahko igrala skupaj in tako... jooooooooooooj, ful se mi dopade user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 15:15:39   
Inigo
zimska- tale moder je meni bolj vešč. bolj je... kaj pa vem... tale sivo črn mi zgleda čisto drugačen. meni se zdi modra boljša. seveda ga boš pa ti izbrala, js tukaj nimam besede user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 15:31:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3517
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 15:41:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 15:50:01   
Anonimen
hej punce user posted image  vidim, da ste čist v vozičkih in opremi. jaz pa kot da sem z drugega planeta, ne samo da se popolnoma NIČ ne spoznam na vozičke in opremo, sploh o tem še ne berem, ne iščem informacij in še par mesecev ne mislim o tem sploh razmišljat. user posted image  se mi zdi, da bo nekje od aprila-maja naprej čas za take stvari pri nama.  vse kar sem do zdaj kupla so ene nosečniške hlače, rjave žametke v hm, za katere se strinjam, da so grozljive cene. ja kaj češ ane, vejo da kupit mormo user posted image  sem pa fejst vesela zadnje dni, razen če res nimam vsak dan čudnih nežnih prebavnih motenj, potem že pet dni čutim našega dojenčka. ne morem rečt, da je nek nor občutek, ker res ne vem, če je to to, ampak potrpežljivo čakam na kakšno bolj konkretno brciko user posted image  drugače pa odštevam dni. še 7 dni do amniocenteze, vsak dan me je bolj strah in vsak dan sem bolj vesela, ker se datum približuje in bo vse skupaj kmalu za mano.  nič lepo se mejte, sej se še beremo. lunica24    15t 2d  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 15:52:17   
Anonimen
aja še to, tut pri nas v familiji ista stvar. od bratranca žena je noseča 2 tedna več kot jaz in se bosta tudi bebeja igrala skupaj, medve pa skupaj šli skozi veselje in tegobe v nosečnosti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 16:03:46   
Tinky
Kar se vozičkov tiče, kaj ni 13 kg fullll težek voziček?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 16:33:53   
lex
resnično se vam splača na sončkovo stran it pokukat preden kje drugje kaj kupite. naš avtosedež od romerja je bil v baby centru 225€ na sončku pa 198€ s poštnino vred + 5€ imam naslednjič popustauser posted image , tud stolček je bil pa evrov cenejši, pa še nikamor ti ni treba it.user posted image
midva sva pred 3 leti dala za kinderpet z jogijem in vso posteljnino (rjuha, preobleka za odejo, preobleka za vzglavnik, obroba okoli, baldahin in stojalo)  75.000 sit = cca 312€user posted image  zdaj si predvsem oglejujte stvari. jaz sem 1,5 meseca prej kupovala, prej pa kakšne malenkosti. edino zibko sem imela sposojeno in jajčko

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 17:26:30   
frutka_
PP GT3 ima zdaj BC akcijo 369EUR (zelena in modra barva). Če imaš njihovo kartico lahko koristiš popust.
Jaz sem v prvi nosečnosti rodila v začetku poletja in mi je bila prav muka po trgovinah hodit.
Voziček in jajčko, košek to sem kupovala sproti. Ko sem rodila pa sem itak videla kaj še vse manjka.
Od kozmetike sem kupila vse v lekarni, kasneje sem prešla na Bubchen.
Plenice smo imel Fixies, Mullerjeve, Pampers Sensitive ali Active Fix.
V AUT sem kupila potiskane pleničke (C&A, Kik textill).
Oblačila sem kupila nekaj naprej in potem sproti. Ker nisem dobila NIČESAR bi mi bilo preveč kupiti vse na koncu (opremain oblačila). Meni se zdijo nakupi sproti, v akcijah, fajn.
Nosečniška oblačila so mi smešno prevelika tako da imam še vedno vse stare hlače gor.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   [Brisano sporočilo]
14.1.2008 19:35:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Julijčice 08
14.1.2008 20:17:50   
Blacky30
Hruška, je pizza že pečena? Ker sem že na poti do tebe.....user posted image user posted image user posted image user posted image  Moje prebavne težave so zaenkrat poniknile, pa bi mi malo domača pizza teknila glede na to, da sem med vikendom kar 2 kg izgubila.
Sicer pa čestitke za NS in kmalu poročaj, kako je bilo!user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva morava kupiti le posteljico (pa še to ne veva, ali bi Nejcu kupila večjo ali novo za dojenčka), kaj predlagate tiste, ko že imate izkušnje????? Nejc ima zdaj posteljo veliko 140x70.
Potem morava kupiti voziček za začetek, potem imam voziček za polležeči položaj in sedeči položaj, pa tudi marelo imam. Kaj tukaj predlagate? Imam pa Peg Perego jajčko.
Potem pa morava kupiti še ležalnik z nakloni, da bom imela dojenčka v njem večino dneva, kot sem imela tudi Nejca v izposojenem ležalniku.Super stvar, priporočam!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?