|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
18.1.2005 11:57:12   
*maja
Ojla punce!
Me prav zanima koliko ste se zredile do zdaj in koliko so vam zrasli trebuščki :ups:? Sem firbčna kaj čem :ups:.
Jaz sem zakoračila v 19 teden, in se počutim naravnost odlično. Trebušček se že rahlo pozna, tako da ne morem obleči nič drugega kot nosečniške cote :((. Zredila sem se do zdaj dober kilogram, čeprav ne jem drugega kot same sladkarije (beri čokolado) :)-.

Kako pa kaj premiki vaših :duda:. Jaz mojega čuti že približno 14 dni, in je pravi užitek, ko veš da v tebi raste novo bitjece.

Skratka :nosecka: uživajte in poročajte kako ste.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
18.1.2005 12:19:22   
lelaval

:bravo: Bravo, punca za pridobljen le 1 kg. Jaz sem točno danes napolnila cel 19 teden, sem pa bila pridna in se zredila za celih 6 kg. Pa kaj morem, če pa mi paše vse, še najbolj pa čokolade, ki jih prej (razen v nosečnosti) nisem nikoli marala. :)-:)-:)-:)- Ja, pa tudi gibe že čutim, čeprav se mi zdi, da je otrok bolj lene sorte (na UZ je zelo telovadil), :sloncek::sloncek: ali pa ima še vedno dovolj prostora za prevale in poskoke. :)- Sicer pa je zanimivo opazovat tudi otrdevanje in premikanje celega nosečniškega trebuha. :)-:)-

LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
18.1.2005 12:23:29   
pika78
Hoj!
Rok imam konec maja, a bo po mojem na začetku junija (po UZ meritvi velikosti ploda).
Buši je že zelo velik (sem glih naslednje vprašanje na forumu napisala), kilce pa grozno naraščajo (sploh v zadnjih dveh tednih):(:( - pridelala sem do sedaj že + 4 do 5 kg (bo treba malo bolj pazit, ker sem prav slabe volje zaradi tega postala)!
Premike in premikce pa čutimo že kakšnih 10 dni, zlasti potem, ko kaj pojem.
Lp, Pika (v 21. tednu) in :duda:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
18.1.2005 21:39:07   
Maša
rok imam 17.6., buši pridno raste, kilogramčki tudi(cca.4-5 kg)-ma se ne sekiram, samo da bo zdrava pikica!Tudi moj angelček je zelo aktiven!

pa pa in čuvajte se:angel:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
18.1.2005 21:42:04   
NENAJANI
Rok imam 27.5. Ampak je fantek in ti baje zamujajo, tako, da bo na začetku junija:zmeden2:
Sem se pa zredila za celo kilo!
Obup!
Buša mi meri 94cm. Veliko!!!!!!
:)-:)-:)-

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
19.1.2005 10:19:13   
barby*
Oprostite junijke ker se marčevka mešam v vaše debate, ampak tole mi ne da miru...Nena 1 kilo si se zredila in to je OBUP?
Nič mi ni jasno:zmeden2:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
19.1.2005 11:28:38   
Janeja
Evo še moje poročilo :)-

PDP imam 13.6.2005
Zredila sem se 1,5 kg pa tudi jeeeeeem. Njam, njam, čist vse mi paše: čokolada, smoki, čips,... no pa saj se potrudim tud s sadjem in zelenjavo. ;)

Moj :duda: tudi že pridno brca :bravo: Sem že od začetka nosečnosti komaj čakala na te brcike, saj zdaj vsak dan posebej vem, da je vse OK.

Trebuha pa še nimam prevelikega, tako da še celo kakšne "navadne" hlače lahko oblečem.

Se mi pa ta teden izteče tri mesece bolniške in lenarjenja. V ponedeljek pa "veselo na delo" :grrr: Pa saj bo to sam ene tri mesce, pol pa dopust in porodniška,...

Uživajte!

Janeja

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
19.1.2005 12:35:00   
barby*
Naty mi je že lažje pri srcu:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
19.1.2005 15:10:09   
katarina2004
Pozdravljene!

Tudi jaz sem veselo zakoračila v 19 t. PDP pa imam 16.6.05 kilogramčki pridno naraščajo, čeprav sem bila od moje ginekologinje kar malo okregana, da se prehitro redim in sedaj sem na dieti :ups:. Saj sem v prvih 2/5 mesecih pridelala 4 kg.

Sem pa kar malo zaskrbljena, ker moje Pikice še nisem začutila. Vidim pa da vam že kar pridno brcajo.

No včeraj, ko sem imela UZ pa je veselo telovadila. Pa tudi prav lepo se je nastavila tako, da zdaj vem, da bo pupika. Z mojim dragim sva bila tako vesela, da so nama kar solze prisle v oci.

Komaj čakam, da začutim njene prve gibe tako težko jih že pričakujem.

Prdno božajte svoje bušije in lep pozdravček vsem!!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
19.1.2005 18:34:23   
Frajla
Pozdravljene!

Uff tudi moj telešček je že pridobil kake 4kg, pa tista vaga pri rahitični medicinski sestri vedno pokaže več kot pa naša digitalna doma. Najraje bi odnesla s sabo kar našo vago :)-
Rok imam 14.6. in dosedaj še nisem v trebuščku začutila še nič konkretnega. Upam, da me bo kmalu kaj požgečkal.
Drugače pa se super počutim.
Uživajte,
Frajla

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Junijke kako kaj vaši bušiji in kilogrami?
20.1.2005 20:13:18   
SashaB
Bo pa kar gužva poleti.
Jaz sem v 18t in malo že brcava. :bravo: Nabrali smo 2kg, malo pa me skrbi, ker se teža v zadnjem mesecu ni nič spremenila...:zmeden2:
Dokler se normalno premikamo bo verjetno vse ok.

Uživajte!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?