|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skupinsko testiranje 26. 1.
20.1.2008 21:01:17   
Athina
Na temi "sama sebi smotana" so se dogovorile za skupinsko testiranje, ampak že 23., to pa je meni prezgodaj ... NE čakam je 25., tako da bi test delala 26. zjutraj (dlje sigurno ne bom mogla čakat). 25. 1. nas ne čaka kar 5 ... je še katera od vas za "akcijo"?

25.01. - naja***
25.01. - Pikachu
25.01. - Athina
25.01. - anci banci
25.01. - RENY19

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
20.1.2008 21:34:54   
pikachu
jaz sem za


(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
20.1.2008 21:41:01   
Athina
Pikachu, super!!! Sva že dve! Upajmo, da naju do takrat ne obišče teta s Krvavca user posted image ! Pa saj je ne bo! Jst sem jo sicer navadla, da pride na 28 dni, samo enkrat je prišla po 29 dneh, tako da moj "rok" 25. je štet za 29 dni ... malo rezervice ...

Komaj čakam sobote in user posted image user posted image ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
20.1.2008 22:00:02   
pikachu
jaz mam user posted image na 30 dni bo pa 25.01  ,31 dan. 

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
20.1.2008 22:19:19   
Athina
Kdaj bi pa to delale? Najbolje zjutraj, ane? Pa ne prezgodaj user posted image
Sedaj grem pa direkt v posteljo, sem tako utrujena ... Čeprav me je že popoldne dvakrat zmanjkalo user posted image Nočko!user posted image

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 9:11:05   
spelka12
Jaz bom pa za vse vas grupike držala pesti in navijala, da čisto vse zagledate en velik, močan + user posted image user posted image .

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 10:02:59   
oktavija
Meni je 26.01. tudi še prehitro, bom pa držala pesti za vse vas da ugledateuser posted image  user posted image !user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 10:14:33   
pikachu
HVALA vsem ki navijate za nas!!!



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 15:51:27   
Athina
Špelka12 in Oktavija, hvala za spodbuden besede ... upam, da se nama še katera pridruži in da bo v soboto zjutraj, no, dopoldne čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 19:30:32   
spps
navijam za vse vas,ki boste delale teste ta konec tednauser posted image user posted image user posted image user posted image ,pa šeuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!držite se miuser posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 19:37:56   
murkica
Tudi zame bi bilo še prehitro, tako da bom držala pesti za vse vas...
Pa naj vam tale user posted image prinese pozitivne testrčke.....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 20:56:06   
nincrli
ostala runda(ki nam je 26.1. prehitro) pa delamo test 30.1 ali 31.1, da če bo user posted image user posted image   še vskočimo med januarske borke ??

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 21:11:26   
murkica
ja....user posted image user posted image user posted image

Jst je ne pričakujem tam nekje 30., tako, da bom po mojem delala test 31.

Če ste za, se lahko zmenimo...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:10:38   
RENY19
ojla punce , jaz se tut pridruzujem  za sobotni test, če me ne doleti user posted image . ceprav sem kr optimistka. sem tut parkratk poldne spala pa se tolazim da je spomladanska utrujenost hahaha . drugac  sem pa non stop na wcju ... driska  pa se zvija me  pa tebe athina  glede na to dva  imava podobne tezave.  kaj bo kak se zur za   vse pozitivke  v soboto  :)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:14:40   
svečka
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

ja....user posted image user posted image user posted image

Jst je ne pričakujem tam nekje 30., tako, da bom po mojem delala test 31.

Če ste za, se lahko zmenimo...

Jaz je ne pričakujem 29.1.(34 dan ciklusa), sicer nimamam redne M (32-43 dni), vendar sem M imela zadnje tri mesece na 34. dan, tako da sem se tudi za ta ciklus odločila da je ne pričakujem na 34. dan
Tako, da bom povsej verjetnosti 30.1. delala test ali pa 31., če se seveda user posted image  prej ne prikaže.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:27:12   
Athina
Reny19, sem vedla, da se nam boš pridružla user posted image user posted image user posted image user posted image
Za vse ostale pa pol 31. A se da spremenit v naslovu teme? Najbrž ne, a? Da bi pisalo za oba dneva - 26. in 31. ... Sej ni važno, glavno, da bodo same user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in čez 9 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image A ste že kej neučakane, a? user posted image

(odgovor članu svečka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:28:35   
Athina
Joj, Reny, ne driske pa nisem mela ... še dobro, sem na splošno bolj zaprta ... mogoče pa še bo, gleda na to, da mava iste znake user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RENY19)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:50:06   
RENY19
neucakana ?  itak  sam ne tak kot  par mesecev nazaj.  drugace ne bom prenasala  kake trebusne viroze  :)tak sem danas napeta od vsega  da  morem  gumb od hlac odpet.... groza glede na mojo  zdravstvno situaciju kuk  sem se lahk napeta ?ponavadi sem bleda pred user posted image  zdaj pa nisem nic
neki bo v  soboto  :)

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:56:27   
anne31
Živjo Punce!
Že dolgo nisem bila na tem forumu, verjetno bom zdaj kaj pogosteje. Rada bimse pridružila skupnemu testiranju.


Lepo se imejte

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:57:05   
RENY19
cedalje je  bolj rozast  januar....  sem jaz rekla  slab zacetek dober konec.. od 25.1  vse nosece  user posted image

(odgovor članu RENY19)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 22:59:21   
Athina
Anne31, superca! user posted image user posted image user posted image Kar vidim, same rozike bomo user posted image
Ej, Reny (no, tudi ostale), sem hotla vprašat, a ma katera fuuuuuul izostren vonj? Jst vse voham, kar je in kar ni user posted image

(odgovor članu anne31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 23:02:39   
Athina
Kandidatke za user posted image user posted image user posted image user posted image (v tem vrstnem redu) 26. 1. 2008 user posted image

pikachu
Reny19
Anne31
Athina

Še katera?

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 23:06:29   
RENY19
   jaz imam drugace tko in tko ful izstren vonj  tko da     vse zivo voham...  mi se pa ful jejo  ze dva dni v mislih  pecene papirke ...se vedno pa slabo spim

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 23:14:33   
Athina
Hahaha, pečene paprike ... meni se pa ribe jejo, čudno, a, ko bi človek reku, da mi bodo smrdele ... jst pa zadnje dni super spim, tudi po večkrat na dan user posted image user posted image user posted image . Bo nekaj v soboto, a? Komaj čakaaaaaaaaaaaaam! Zdej grem pa še malo knjigico brat, da me pobere ... Se še tipkamo, ane? Do sobote bo še dolga ...

(odgovor članu RENY19)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: skupinsko testiranje 26. 1.
21.1.2008 23:18:04   
RENY19
seveda  se tipkamo...... lepo branje in spanje ti zelim  men se zdi da si ti user posted image  hihi


(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?