|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste dojenčka začele postavlat na noge?
22.1.2008 22:40:39   
kaya2007
petea, zašla si v mnoga protislovja, da o drugih stvareh niti ne govorim.

se pa strinjam z angel r., tudi jaz bi menjala pediatra...če nimaš te možnosti, ga pa pač ne upoštevaj.

Mi hodimo v RA in na fizioterapijo že skoraj pol leta, nikoli nismo tamale silili, da bi kaj počela česar ne bi bila sama sposobna. tudi v sedeč položaj smo jo dali šele, ko je f. videla, da je pripravljena na to-potem se pa dela vaje in vadi nove položaje, ne pa sili v njih!!!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kdaj ste dojenčka začele postavlat na noge?
22.1.2008 23:15:01   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Sj sm ji reklauser posted image Rekla sm ji že, ko ga je začela postavlat na nogice. Pa en čas sm bla tiho pa sm gledala pol ga pa da meni pa reče no gospa probajte vi, ker pri meni sploh noče stopit. Pa ni se šlo za reflekse pa en čas poskušam pa poskušam pol ji pa rečem ja js ga še nism postavlala na nogice. Je pa rekla, da to ni vredu kot da otrok neve zakaj ma nogiceuser posted image Pa da naj ga kr lepo poskušam vsak dan malo. Kot da sva mal odzad.Pol mi je pa še zdravnica isto rekla. Mi je šlo kar na jok sm se počutila kot..........................



Ob takem medicinskem osebju postanem živčna

=?=!#)!#(/&/!#&!!%!#R%&#&$%#R%!#54r%$R%$"%#&!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Otrok se NE POSTAVLJA na noge. Nikoli!!!! Sami se vstanejo in shodijo!!! user posted image


seven RR, se ne splača tok živciratuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kdaj ste dojenčka začele postavlat na noge?
23.1.2008 13:40:44   
Anonimen
mi grejo kr lasi pokoncuser posted image user posted image

sploh komentarji v stilu kaj pa mu ma za bituser posted image kak je blo pa desetletja nazajuser posted image

sicer pa : ko bo otrok ves potolčen, ko bo padal vznak, ko bo mel zbite zobe, težave s hrbtenico itd. itd.ne dragi moji, brez skrbi, valda ne bo krivo to, da se prehiteva in otroke sili v nekaj, za kar še niso sposobni....pač pa bo krivo kaj? lepo vreme? cene kruha? dejte no.....in če lohk otroku pršparaš kako buško, pa težave s hrbtenico, a ni to vredno vsaj razmisleka? dejte otroka na tla pa jih pr mir pustite za boga svetegauser posted image

kar se pa pediatra tiče, ki dejansko da tak nasvet : zarad mene lohk gre ceste pometat, mojga otroka pa ziher v življenju več neb pregledu, pa če ga morm čez celo slo vozit drugamuser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kdaj ste dojenčka začele postavlat na noge?
23.1.2008 17:33:02   
neisha80
Naša mala pri 7 mes.še ni sama sedela in smo ravno imeli neke preiskave v bolnici.Tam je ena mlada pediatrinja zagnala vik in krik,da kaj se pa grem,otrok je star 7 mes pa še ne sedi..bla bla bla...to je za razvojno ambulanto.Čez 14 dni je sedela,potem se je znala sama vsest.nato je začela plazit.vstajat ob opori...sama.hočem povadat da otroci niso po knjigi,vsak je edinstven.pustite jih,naj se razvijajo,učijo,vadijo...  seveda pa je to samo moje skromno mnenjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kdaj ste dojenčka začele postavlat na noge?
23.1.2008 18:43:27   
buša
IZVIRNO SPOROČILO: neisha80

Naša mala pri 7 mes.še ni sama sedela in smo ravno imeli neke preiskave v bolnici.Tam je ena mlada pediatrinja zagnala vik in krik,da kaj se pa grem,otrok je star 7 mes pa še ne sedi..bla bla bla...to je za razvojno ambulanto.Čez 14 dni je sedela,potem se je znala sama vsest.nato je začela plazit.vstajat ob opori...sama.hočem povadat da otroci niso po knjigi,vsak je edinstven.pustite jih,naj se razvijajo,učijo,vadijo...  seveda pa je to samo moje skromno mnenjeuser posted image


se strinjam z tabo P mislijo da morajo vsi vse delati enako naš se je pri 7 zelo čvrsto postavil dobesedno stal na  nogicah ko sem ga oblačila pa je P to videla pa bi skoraj znorela ,ampak kaj naj ga dol rivam če se pa gor sili.

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kdaj ste dojenčka začele postavlat na noge?
24.1.2008 8:18:05   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: neisha80
Naša mala pri 7 mes. še ni sama sedela in smo ravno imeli neke preiskave v bolnici. Tam je ena mlada pediatrinja zagnala vik in krik,da kaj se pa grem, otrok je star 7 mes pa še ne sedi..bla bla bla...to je za razvojno ambulanto.
Vau, dobro, da ni naletela name, ker je Zara šele pri 9 mesecih sedela brez opore. Saj bi jo revo odpelal.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 81
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?