|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj v r...
23.1.2008 16:27:42   
Tejchy
.. oz tiste, ki vam je plodek umrl, ker je srček nehal biti, ....

Ali ste opazile kakršnekoli znake, ki bi na to nakazovali?
Npr. ste prej čutile špikanje v trebušču, nato več ne ali kaj podobnega?

Hvala za odgovore...
lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
23.1.2008 16:32:08   
frutka_
Meni je naenkrat nehalo biti slabo...samo to. Ampak ker smo bili ravno na morju sem mislila, da je to od klime in počitkauser posted image .

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
23.1.2008 17:47:21   
trchy
jz nisem nč posebnega opazila... sem se že prej fajn počutla. edino sanjalo se mi je 3 tedne preden sem šla na UZ k G in je ugotovil, da je plodek nehal rast,da me hočejo ubiti - res, vsako noč me je mora tlačila, da je vojna in da hočejo ubiti meni, ki sem noseča... in so meuser posted image  oziroma najino pikicouser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
23.1.2008 17:49:18   
trchy
aja še to, še isti dan, ko sem imela abrazijo, so more izginile in spet sem lahko spalauser posted image user posted image

(odgovor članu trchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
23.1.2008 17:59:49   
Muca83
Meni je tudi plodek umrl. In tudi meni je nenadoma nehalo biti slabo. Kar tako čez noč. Me je prijela panika, ampak potem so vsi ostali znaki še vedno bili (napihnjen trebuh, boleče prsi, tudi "ščipanje" v trebuhu) in sem se pomirila. Skoraj tri tedne kasneje na NS pa user posted image In po izračunu glede na velikost, se točno ujema dan ko mi je nehalo biti slabo z dnevom, ko naj bi umrl. 

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu trchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
23.1.2008 18:20:23   
Anonimen
Moji pikici je srček nehal biti v 10.tednu. Naenkrat mi ni bilo več slabo, pa tudi prsi so me čez noč nehale boleti, prej je blo pa katastrofa, da še spat ponoči nisem mogla. Aja, pa dobila sem čudne izcedke, nakazovali so na kri. špikal me je pa skos, ko je srček bil in tudi ko ni več.

(odgovor članu Muca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
24.1.2008 8:05:59   
Tejchy
Hvala vam punce za odgovore... Žal mi je, da ste morale to dati skoz user posted image  ...
Sama sicer nisem doživela tega (sem pa ss zaradi kromosomske nepravilnosti) ... Zdaj sem v 7 tednu in se prav nič ne počutim noseča - edini znak so boleče in napete prsi in to je to... ničesar drugega, nobene utrujenosti, nobene slabosti...  Kar je sicer super... ampak tako veste kake smo ženske - paničarimo za brezveze user posted image  ...

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
24.1.2008 10:52:04   
Anonimen
Jaz sem se pa počutila super, brez problemov...

Moj edini slab sintom je bil, da sem se vsem bala povedat da sem noseča. Moj mož je bil ful vesel. Vsem je povedal in smo nazdravljali in vse, da bova oči in mami maja 2008, a jaz sem vsakemu povedala, da če bo vse v redu, če pridemo do konca. Ne zaradi, ker ga nisem hotla, ali k si ne bi želela, a neki šesti čut mi je pravil, mogoče, da nekaj ne bo v redu. V 14 t je otroček zaspal in imela sem ss.

Mogoče si jaz to zdej zamišlam, mogoče to delate vse, tudi tiste ki ste donosile zdrave otročičke.

NE VEM.

A upam, da drugič ne bom imela takih misli...

lp in srečno

(odgovor članu Tejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
24.1.2008 11:06:40   
Mavrica32
Misli, ma ja veš jaz, že  prvič nisem hotela delat muhe s slona. Drugič sem pa začutila, po trebušni gripi, kar naenkrat da je nekam mirno tam spodaj, mislim, da mi je takrat umrlo, če je kaj bilo. Tretjič pa sem celo malo bolj upala. Prvič sem pomislila o otroški sobi.
Tako, da slutnje. Četrtič ne vem, kako bo. Zadnjič sem delala na pozitivni misli preko knjige... verjetno bom sedaj knjigo prodala antikvarjatu.
A strah pred tem, da ne bi mogla met otrok... izvira pri meni iz preteklosti. Ker sem pač kot otrok doživljala stiske moje tete. Vendar je to zamrlo in, ko sem prvikrat zanosila nisem komplicirala in paničarila.

Psiha verjetno zelo vpliva na otroka. Samo ne verjamem pa več, da lahko z zavestno pozitivno miselnostjo in samo programiranostjo preprečiš, da se ne zgodi, kar je genetskega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vpr za tiste, ki so doživele "zastoj...
24.1.2008 22:49:38   
Anonimen
Punce, povsem vas razumem. Meni se je tudi že dvakrat zgodilo, da sem začela krvaveti. V tretje upam na najboljše, najprej pa me čaka še histeroskopija.
Mavrica32, tebi niso delali nobenih preiskav?

(odgovor članu Mavrica32)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?