|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko ste stare oz mlade?
12.6.2007 7:28:33   
tamala_82
fragola - ups, busted user posted image
včeraj sem odkrila, da ima tale RR forum poleg "nosečniških" še en kup drugih res fuuul zanimivih tem user posted image tako da sem se zihr 2 uri  na "gospodinjskem forumu" izobraževala o tem, kako najlažje spucat kopalnico (vodni kamen, fuge, ...) in kako spraviti dol razne madeže z oblek user posted image user posted image user posted image   

sem se hotla malo k seb spravt, pa ne skos čekirat o otrocih in nosečnostih (ker sem pol čist napsihirana, ker tut moja tečka že 2 dni zamuja, testa si pa nekako ne upam nardit, ker mam filing, da bo zdej zdej user posted image ) - v glavnem, malenkost se mi že meša od tele RR, res mi je čist zlezla pod kožo in se ful trudim, da ne visim skos tle gor (izgovor - zdej bom prešaltala na gospodinjske teme user posted image . Me moj user posted image že čist čudno gleda ... pol mu pa rečem, da se izobražujem glede flekov, zamašenih odtokov in vodnega kamna in se malo pomiri user posted image )


lep dan vsem forumašicam pa enga  user posted image   za pogum, da NE pride user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: koliko ste stare oz mlade?
12.6.2007 7:30:57   
MARTINŠČICA
z mojim dragim tut načrtujeva user posted image in še nič ne jemljem ... kaj pa če človek ne zanosi takoj? potem pa eno leto (al pa ne vem kuk časa) zastonj jemlješ


Midva se že skoraj 5 let trudiva zanosit in že ves ta čas "zastonj" jem Tifol. Čeprav jaz tega ne razumem tako. Saj to je le vitamin, ki ti ne more škoditi. Če ga je v telesu preveč, se enostavno izloči z vodo. Za zarodek ima pa ravno v prvih tednih poglavitno vlogo, tako da res ne vidim, zakaj ga ne bi jemala. Res da ga lahko dobiš v različnih vrstah zelenjave, ampak premalo (bi mogla pojest prevelike količine). Če lahko svojemu otroku že od začetka nudiš čimveč za njegovo zdravje, se po moje splača potrudit.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: koliko ste stare oz mlade?
12.6.2007 7:35:00   
MARTINŠČICA
IZVIRNO SPOROČILO: tamala_82
v glavnem, malenkost se mi že meša od tele RR, res mi je čist zlezla pod kožo in se ful trudim, da ne visim skos tle gor (izgovor - zdej bom prešaltala na gospodinjske teme user posted image . Me moj user posted image že čist čudno gleda ... pol mu pa rečem, da se izobražujem glede flekov, zamašenih odtokov in vodnega kamna in se malo pomiri user posted image )


Jaz sem ista. Tale RR je res nalezljiva stvar. Bom še jaz prešla na kakšno drugo temo, da se kaj novega naučim.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: koliko ste stare oz mlade?
12.6.2007 7:39:28   
tamala_82
martinščica po eni strani se čisto strinjam s tabo in vem, da se presežek izloči z vodo, po drugi pa mah ... kaj pa vem ... sem se tudi z G pogovarjala o tem, pa mi je tudi rekla, da lahko mirne duše počakam na + na testu in šele potem začnem z jemanjem folne ... sem pa spremenila "režim prehranjevanja" - prej sem bla ena veliiika zbirčna metka, zdej pa pojem ogromno sadja in zelenjave user posted image user posted image user posted image tako da ne morem reči, da se čisto nič ne trudim! user posted image


5 let user posted image ... dolga doba, vendar - ne vreč puške v koruzo!! vse bomo nosečke in tako kot sem že na enem postu dejala - mogoče traja malenkost dlje, ker tete štorklje zbirajo najlepše, najbolj zdrave in najbolj pridne user posted image




(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: koliko ste stare oz mlade?
12.6.2007 7:52:45   
talika81
tako kot je rekla martinščica - vitamini ti ne morejo škodit.
meni osebni ni težko dat nekaj čez 8 eur za elevit, če vem, da bo to zgolj koristilo najprej meni, potem pa še zarodku na začetku moje user posted image .

je pa res, da imamo vse izbiro glede tega ali jemati ali ne. jaz sem se pač odločila tako kot večina, in sicer da bom jemala folno kislino.

škodit ne more, lahko pa koristi.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: koliko ste stare oz mlade?
12.6.2007 17:30:38   
mary_lou
23  cez16 dni bom pa ze 24

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: koliko ste stare oz mlade?
12.6.2007 17:38:23   
mlavla
ob zanostivi sem 23 ( če bo pa vse posreči) ob porodu pa bom 24...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: koliko ste stare oz mlade?
13.6.2007 16:42:18   
Juno
Živjo,

sem nova in bolj ko prebiram forum, bolj mi je všeč, predvsem optimizem in pozotivna energija ki veje iz vas.
Tudi jaz si full želim user posted image  in z dragim sva začela delati na tem.
Marca sem dopolnila 29 let, upam da bom na začetku 30-tih že srečna mamica.

Veliko sreče vsem!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: koliko ste stare oz mlade?
23.1.2008 19:16:29   
ankhesenpaaten
sem komaj nekaj dni na tem forumu, sem pa že prej čekirala user posted image  ....naj bo to izgovor da sem povlekla temo iz naftaline

imam 31 let, oktobra bom 32

(odgovor članu Juno)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: koliko ste stare oz mlade?
23.1.2008 19:31:27   
Oaza
Jaz bom pa julija 25  (mini abraham user posted image ).

(odgovor članu ankhesenpaaten)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: koliko ste stare oz mlade?
23.1.2008 20:05:21   
Anonimen
Jaz pa bom 26. maja 21 user posted image

(odgovor članu Oaza)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: koliko ste stare oz mlade?
23.1.2008 20:49:06   
tinkatonka
Jaz bom kmalu 26. In upam, da pri teh letih postanem še drugič mamica. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: koliko ste stare oz mlade?
23.1.2008 22:30:14   
Andromeda
27, septembra bom 28

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: koliko ste stare oz mlade?
23.1.2008 22:55:10   
METULJ1
27, julija bom 28

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: koliko ste stare oz mlade?
23.1.2008 23:19:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Jaz bom kmalu 26. In upam, da pri teh letih postanem še drugič mamica. user posted image


Jaz sem pa pravkar bila 26. Ostalo je pa isto. user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 5:26:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Jaz bom kmalu 26. In upam, da pri teh letih postanem še drugič mamica. user posted image


Jaz sem pa pravkar bila 26. Ostalo je pa isto. user posted image
[/quote

jaz bom pa marca 26....user posted image generacija   82  bo letos uspešna,seveda tud drugeuser posted image user posted image user posted image

spps

< Sporočilo je popravil spps -- 24.1.2008 5:31:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 6:37:08   
Darja*
Dobro jutro,

ajde punce auf, nema više spavanjauser posted image user posted image . Jaz pa bom 21.2. 27 stara. Ni velik, pa ni malo,...delava pa že na user posted image  od mojega 21 leta user posted image , mal smo se hiter odločli za štručko, pa še dober da smo se.

Lepo se imejte in lep dan.

Darja

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 6:59:46   
Anonimen
Letos bom 25., delamo na 3.user posted image

(odgovor članu Darja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 7:06:16   
katka11
ufff jest sem bla pa lih kar... kok ze... 32. bi pa rada se enga user posted image ... pa to cimprej, saj leta res kar bezijo...
pa lep dan vsem!!!

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 7:37:02   
RAČKAPK
jst tut bla glih kar tlintlideset
uh.....

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 7:51:13   
oktavija
Jaz bom pa maja mlada 28 let...user posted image user posted image user posted image user posted image , na dojenčku dlamo od mojega 25 leta in še vedno čakamo prvo štručkouser posted image !

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 8:26:37   
metuLJchy
v začetku junija bom 30. Se mi pa zdi da sem vsako leto manj resna in bolj trapastauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 9:33:39   
Tiki55
Hmmm izgleda, da sem tukaj med najstarejšimi...user posted image Kmalu bom 34, upamo pa na drugegauser posted image .

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 9:42:07   
anci banci
OJLA

jst bom pa marca 29 in delamo od 27.leta na user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: koliko ste stare oz mlade?
24.1.2008 10:02:32   
Ashajt
Tudi jaz sem 30, poskušava zanosit od 27 leta. Upam da bom kmalu user posted image  in prav tako držim pesti tudi za vas.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?