|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje
24.1.2008 21:35:30   
vvns
Prosila bi, če ima katera kakšno idejo oziroma predlog za hujšanje.user posted image
Imam 1,5 leto starega sina in nekaj teže mi je še ostalo in ne gre pa ne gre iz mene.user posted image
Zelo rada bi dala še vsaj 5- 8 kg dol.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje
24.1.2008 21:37:37   
pilar28
ne se preveč sekirat, jaz sem shujšala šele, ko je imel 2,5 let z 90 dnevno user posted image dieto, prej pa ni in ni šlo doluser posted image

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje
24.1.2008 21:42:18   
piščanc
dej pejt na podforum hujšanje, ker mene je kar zvilo, ko je bilo hujšanje na Otroci. sem mislila, da hočeš da hujša otrok...


drugače pa migat pa bo bolje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje
25.1.2008 7:50:25   
3T
Samo to bi dodala,

sva že dveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje
25.1.2008 7:55:01   
tannya
Jaz sem ravno od srede na 90 dnevni ločevalni. Dobri dve leti po porodu imam skoraj toliko kil kot takrat, ko sem šla v porodnišničouser posted image .
Za pop...

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje
25.1.2008 8:50:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

mene je kar zvilo, ko je bilo hujšanje na Otroci. sem mislila, da hočeš da hujša otrok...

Joj, mene tud.user posted image
Drugače imam pa - migat, skenslat kruh, sladkarije, večkrat po malo jest... Samo ne vem, zakaj se še jaz ne držim tega. Mam 20 kil za dol dat.user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje
25.1.2008 8:51:52   
snorlax
Pridite k nam na BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!

Tam nas je veliko takih.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje
25.1.2008 19:52:10   
kate_mario_rok
jaz uporabljam dieto ki jo imajo v bolnišnici presvetega srca za srčne bolnike pred operacijo.to je dieta za hitro izgorevanje maščob imaš jo na internetu.če jo boš uporabljala ti dam en namig za juho uporabi svež paradajs je boljša juha jaz jo jem in sem šla že 5 kil v dveh tednih če bi se je strogo držala bi šla v enem tednu poiskusi jaz jo koristim
.lep pozdravček in vewliko uspehauser posted image user posted image

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?