|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A naj začnemo z GH?
25.1.2008 17:41:24   
malimic
Moja hčerkica ima 4,5 mesece in zadnje čase slabo pridobiva na teži (v zadnjem mesecu se je zredila samo 170g, sedaj ima 5970). Je izključno dojena, z GH pa sem nameravala začeti malo prec 6 mesecem. Mislite, da bi morala začeti že prej? Bi to pripomoglo pri napredovanju pri teži? Razmišljam da bi začela z riževimi kosmiči.

Drugače je živahna, ponoči lepo spi in ne joka veliko tako da lačna po moje ni.  
Lepo prosim kakšne izkušnje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A naj začnemo z GH?
25.1.2008 17:43:12   
Petraa
zaradi tega se ne začne z GH
Tukaj en dober članek
http://med.over.net/forum5/read.php?94,1978731,1978738#msg-1978738

(odgovor članu malimic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A naj začnemo z GH?
25.1.2008 17:43:45   
Anonimen
Zaradi GH se otrok tudi ne zredi kaj dosti, oziroma ne pridobi precej, in tudi zaradi miganja.. Jaz sem z GH začela pri njegovih 4-ih mesecih in ni mi žal, zdaj pri 6-ih mesecih GH obožuje in že papca kot veliki..

(odgovor članu malimic)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A naj začnemo z GH?
25.1.2008 22:07:34   
Naja30
Ah ne, če je drugače živahna in ji nič ne manjka, kar počakaj vsaj do 6m. Z GH je sploh na začetku veliko dela, veliko lepše je samo dojiti. Pa še za otroka je to dobro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A naj začnemo z GH?
26.1.2008 9:21:03   
mateyka
da uvedeš gosto hrano ti bo trajal mesec-dva. s tem pa ne moreš pridobit na teži, oz. se ne pozna takoj. tako da majo punce prav, zarad tega se ti ne splača uvajat GH. lahko pa da se bosta samo matrale in ne bo šlo, ker je prezgodaj zanjo - mi smo se tko zafrknil (sem po enem tednu prestavila uvajanje za mesec-dva).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A naj začnemo z GH?
28.1.2008 12:53:08   
afroodita
Kako naj pa najprej začnem z GH?

Babca je rekla najprej zelenjva in  potem sadje pa še zlo površn mi je povedala k se ji je modil in me zanima kako se te ve začela ste poslušale babco pediatra alli ste se same skorajžle in po svoeje začele z nasveti babce in peddiatra.
POMOČ ZMEDENA user posted image user posted image user posted image

STARA  BO SKORAJ 5 MESECEV.

Čeprav sva jedle že vse nemogoče in use je dobro prenesla brez kakih izpuščajov ali kaj takega.user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A naj začnemo z GH?
28.1.2008 12:56:54   
Lunc_a
Najprej priporočam bučke,ker jih otroci zelo dobro prenašajo.na začetku uvajanja daš otroku cca 2 žlički na dan in to živilo daješ 3 dni zapored,zaradi kakšnih morebitnih hudih reakcij-alergij.
Potem imaš tu še korenček,krompir,jabolka ...
Imaš veliko na RR-ju receptov.
Pomembno je samo to da vsako živilo daješ 3 dni po 2 žlički na dan

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A naj začnemo z GH?
28.1.2008 13:09:55   
Anonimen
Naša  user posted image  ima danes 6 mesecev  in smo v petek in včeraj malček poskusile  z GH. Začele smo z bučkami. No kakšnega posebnega navdušenja ni, ampak saj imamo časa še pol leta... Jaz bom dojila kolikor časa pač mleko bo oz. bo to želela mala. Starejša se je idstavila sama pri 10-ih mesecih. Je pa ponoči dojenje najbolj priročno...

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?