|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PER PEREGO
23.1.2008 8:24:13   
*Mojca*
Ketrin želim ti uspešen shopping user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: PER PEREGO
23.1.2008 16:00:25   
pikica_30
koliko pa je tale PP skate v Italiji? ker meni je tudi fuuul dobr, ampak je cena kar mal visoka...pa košare nima spodaj.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: PER PEREGO
23.1.2008 19:18:51   
Anonimen
Men se tut skate dopade, ampak me moti, ker spodaj nima velike košare kot npr. GT3. Zanima me pa tudi, kako ga je voziti po makadamu, glede na to, da ima spredaj dva majhna kolesa. Ima katera izkušnje?


Hvala in lp.user posted image

(odgovor članu pikica_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: PER PEREGO
23.1.2008 20:52:05   
*Mojca*
pikica_30 ena kolegica mi je rekla da so vsi ene 70-100eur cenej v Italiji...

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: PER PEREGO
23.1.2008 22:29:48   
Anonimen
Kok je pa potem z garancijo pri nas?

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 8:52:57   
*Mojca*
uf tega pa ne bi vedla. glede na to da je ona blizu meje ji po mojem ni panike. čeprav bi po mojem morala veljat tudi pri nas.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 9:09:47   
Ketrin
Dobro jutro!

No, evo mene....

Glede sketa je takole. Spodaj ni košare, ampak mreža na katero lahko spraviš 5 kg. Drugače pa ima malo drugačen sistem torbe, ki se jo dokupi. In sicer je nahrbtnik, ki se ga z zadrgo zapne na to mreži in odpre na spodnjem delu...Težko je opisat, zato predlagam, da si tukaj pogledate slikico, ker je z besedami težko opisati.... http://it.skate-pegperego.com/?l=it&p=17

Drugače pa: včeraj sem bila v ITA in je po mojih izkušnjah glede cen takole: pri nas pride cel komplet (voziček, podstave za v avto normal, lupinica in torba) po akcijskih cenah v prodajalni PP v Šiški 808EUR (www.mami.si). No v ITA sem dobila ceno 800 EUR za isti komplet. user posted image  Prodajalke v vseh trgovinah v ITA so povedale, da je model popolnoma nov, ga niti nimajo še v vseh trgovinah po ITA, in da cene določa (priporočene prodajne cene) PP Italija (had office) in da se cene naj ne bi razlikovale tako v ITA kot tudi pri nas, oz. drugje. Drugačna zgodba je z drugimi modeli, ki so lanskoletni, ali že "stari" modeli, kjer cene bolj varirajo... No, tko so meni razložile prodajalke v kar nekaj baby trgovinah....

Edina prednost je po temtakem v tem, da so vozički v Udinah več ali manj na zalogi in ga lahko odpelješ takoj, pri nas pa ga pač malo počakaš....

Jaz sem sicer včeraj rezervirala voziček in ga naj bi šla v soboto iskat (mamo itak žlahto v GO in smo večkrat dol zato to pri nas ni problem), ampak mi celo noč ni dalo spati, kaj naj naredim.... Glede garancije sem pozabila vprašati, ampak zna bit, da je v primeru napake potrebno voziček odpeljati tja kamor si ga kupil? user posted image  Nisem pa prepričana....

Torej zdaj sem se odločila, da grem zdajle v PP v Šiško k prijazni prodajalki, da mi še enkrat vse izračuna, z vsemi možnimi popusti in potem vidim kje točno sem. Prednost nakupa pri nas pa je tudi ta, da ko naročiš voziček plačaš npr. polovico zneska, ko ga prevzameš (lahko te počaka pri njih v skladišču - brezplačno, če ga npr. nimaš kam dat in ga pač prevzameš ko ti paše) pa še drugi del...To je npr. lahko plačilo v dveh obrokih....Meni tudi to veliko pomaga....žal je tako da nisem Rockfelerjeva hči! user posted image user posted image user posted image

No, upam, da sem vam kaj pomagala, oz. da ste me sploh razumele....sem pisala kar direkt iz glave pa upam, da je vam enako jasno kot meni..... user posted image user posted image  No, drugače pa si seveda še pišemo....

Lep dan, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 9:30:11   
*anamor*
Tudi jaz sem včeraj po dolgem razmišljanju se odločila za peg perego GT3 in sem ga kar kupila ker je v akciji sicer še imamo kar nekaj časa. Samo se nama zdaj pri ceni pozna za 150 Eur. Upam, da bova zadovoljna.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 10:29:17   
Aurea
Romy, ali mi lahko prosim zaupaš, kako sta prišla do številke 150 eur popusta? Ker tudi jaz iščem ugodno varianto user posted image
Namreč, v BC imajo GT3 akcijo za 370 eur, v ostalih trgovinah pa je ta voziček 440 eur.

Ketrin, te čisto razumem, tudi meni se zdi boljše, da je garancija v SLO. Če te prav razumem, potem dobiš lahko v PP v Tivoliju tudi dodatne popuste (npr, če kupiš še košaro, lupino??) Tudi jaz sem že ugotavljala, da se cene Skate-a in GT3 v ITA prav bistveno ne razlikujejo, oziroma so večinoma še dražje kot pri nas.  

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 11:28:51   
pokaa
Midva sva sicer kupila modularni sistem switch, torej switch voziček, navetto in primo viggio avtosedež, zraven pa še iso fix v Lj v trgovini Mami od PP. Skupaj bi zneslo skor 730E, pa nama je dala 10% popust na gotovino, tako da sva prišparala 73 E kar zame sploh ni slabo. Samo za infouser posted image .Dobro nakupujteuser posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 11:31:00   
Ketrin
Romy, bravo za nakup!!! user posted image user posted image  Ja, seveda za te vozičke ki so stari modeli, oz. so že nekaj časa na tržišču lahko pričakujemo kakšno akcijo in nižjo ceno...Tale Skate je pa res čist nov in baje da v fabriki ne sfolgajo naročil, oz. jih ne morejo tolk nardit kot se jih proda (po vsem svetu seveda) in normalno ne bodo znižali cene...Blagu ki gre za med, ne gre spreminjati cene.... (user posted image user posted image user posted image  mal poklicne deformacije marketinga pa to....user posted image user posted image user posted image )

Ja, Aurea, tisto v šiški je prav trgovina od PP. Oni v bistvu uvažajo za druge trgovine (BC,....) Ja, tam dobiš popust če se včlaniš v nek njihov internetni klub (brez obveznosti) in še nekaj... Grem pa zdele počasi tja, tko da sporočim ko pridem nazaj....

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 13:58:42   
Ketrin
Hej nosečke!

No, evo me zdej še iz PP trgovine v Šiški. Pa še raport iz LJ! user posted image

Z vsemi popusti na gotovino in ker si član kluba pride voziče Skate + torba Skate + lupinica + navaden podstavek 767,00 EUR. Na zalogi imajo kar tri barve Skate vozičkov, zato bi svojega lahko npr. danes že odpeljala.... Pa ga nimam kam dat in je brez veze da mi stoji v stanovanju. Torej sem zaenkrat plačala 100 EUR za rezervacijo, po voziček bom šla najbrž konec februarja, začetek marca (bom pa par dni prej poklicala, da mi vse pripravijo). Denar lahko nosim "po obrokih", jutri bi lahko prinesla npr. še 300 EUR pa ko bo plača še 300  pa ob prevzemu spet.... Tko da načeloma so to vsaj zame obroki.

Prodajalki sem pokazala predračun od ITA trgovine Baby Pulman, kjer so vse cene.... in kot sem že povedala ista zadeva stane v ITA 835 EUR (popusti pa pri njih seveda niso običjani in ga ne dobiš niti 1%). Vprašala sem tudi glede garancije. Pravi, da pri njih ni problema, poslikaš, pošlješ slikico po mailu in ti naročijo nov dela, al karkoli je že narobe..... Sta bla pa v trgovini glih šef in njegova žena in sta rekla da glede garancije v ITA je takole: Tovarna PP vozičke izdeluje izključno v ITA (popolnoma nič se ne naredi npr. na Kitajskem) in oni vozičke SAMO PRODAJAJO in to na veliko. Se pravi trgovinam. Z garancijo nimajo nič, s servisem nič, z dostavo nič, skratka to jih nič ne zanima. Torej ti mora garancijo in servis "zagotoviti" prodajalec. Sta rekla šefa, da je bla ravno včeraj ena gospa iz tržaške trgovine pri njih in italijani nosijo servisirat PP vozičke k nam v LJ. Stranki pa velikokrat garancije ne upoštevajo, oz. zaračunajo vsaj prevoz do LJ. Tako da garancije v obliki kot jo poznamo pri nas na nek način ne poznajo....

No, to so bila vsa moja izčrpna poročila glede PP vozičkov...upam, da vam kaj pomaga pri odločitvi...taka je bila pač moja izkušnja.

Vsem skupaj lepo user posted image  in še lepši dan.... 

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 17:53:35   
Tinky
Mi lahko katera pove v kateri trgovini v Italiji (Udine, Gorica, Trst) prodajajo vozičke Peg Perego?
Hvala


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 20:47:54   
frutka_
Meni se tudi SKATE dopadeuser posted image . Aja, prodajalka mi je danes v BC povedala, da bodo kmalu dobili še košare-torbe za pod voziček. Tale mrežica spodaj je bolj provizorična, tista torbice pa so naročene in jih čakajo. Lahko pa kupiš tudi torbo za na ročaj, tako da imaš v bistvu spodaj prostor za odlagat in še pripročno torbo na ročaju.
Katere barve SKATEA ste vzele?
Meni sta všeč zelena in rdeča z mehurčki. V BC stane 620eur. Jajčko še imam od prej in mi stara navanda Primo Viaggio paše gor.
Mislim da bom ga kupila, sem že skoraj odločena. Ima več plusov kot recimo Quinny.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 21:09:55   
Aurea
Super, Frutka, a ni fajn, ko se človek odloči user posted image  Meni je zelena z mehurčki the best kombinacija pri Skate-u, če bi tega vzela user posted image


Ketrin, hvala za izčrpne informacije, potem res se splača kar v PP trgovini nabaviti, tudi zaradi garancije in z 10% popustom dejansko pride ugodneje kot kjerkoli.

A mogoče kaj veste o lupinicah Primo Viaggio? (stari, navadni model)
Jaz se odločam, ali bi kupila rabljeno ali novo... 
Otrok je približno eno leto notri, nato pa jo preraste, kajne.  

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 21:17:11   
frutka_
Aurea, jaz imam  PP  Viaggio lupinico in paše gor na Skatea. Sva danes s prodajalko poskusili.
Lupinica je primerna do 9kil. Ker sem rodila junija ni bilo težav čez poletje in jesen. Ko je prišla zima in vsa debela oblačila pa je lupinica postala pretesna. Takrat smo kupili večji sedež 9-18kg.
Če boš imela večjega otroka bo lupinico ziher prerastel prej kot v letu dni. Mi smo ga dali v veliki sedež pri6-ih mesecih in smo spustili naslon v polležeč položaj. Romerja je imel.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 21:31:24   
Aurea
Aha, potem verjetno paše tudi na GT3, model 08... Se moram pozanimati. Mah, res se mi zdi brezzveze dajati toliko denarja za novo lupinico, če jo preraste v nekaj mesecih...
Frutka, predvidevam, da ste s tem modelom pri vas zadovoljni, če ga boste še uporabljali?

Joj, danes, ko je bil tako lep sončen dan, me je imelo, da bi že imela nov voziček + user posted image  in bi se sprehajala zunaj user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: PER PEREGO
24.1.2008 21:37:26   
frutka_
Jaz sem bila zadovolja. Fajn pri tem modelu je tudi to, da imaš poleg jajčke še podstavek, ki ostaja v avtu. Tako jajčko samo klikneš gor na podstavek in zategneš pas od avtomobila.
Pri montiranju jajčke prihaja največkrat do napak, ker jih narobe namestimo. Pri PP modelih pa je podstavek zmeraj noter v avtu, pas je preko podstavka in ga samo zategneš. user posted image  
Barva ni čisto identična ampak bom preživela.user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: PER PEREGO
25.1.2008 11:22:53   
Ketrin
Ja, res se najbolj izplača kar tukaj vzeti.

Jaz sem vzela novo lupinico, ker planiramo še enega user posted image  pa potem bo najbrž že brat imel kakega, tako da si bomo cel komplet malo posojali in računam, da bo zdržal 4 otroke user posted image . Zato nisem rabljenih niti gledala....

Jaz sem vzela črne barve Skate, mi je najbolj nevtralen in evergreenski. Rdečih in zelenih je zdaj po cestah ko dr.... user posted image  Pa malo sem picajzlasta na barve in mi gre na živce če kaj skupaj ne paše....Bi me izredno motilo, če bi npr. punčka bila oblečena v roza in bila v rdečem vozičku.... user posted image user posted image  Ena moja hiba! user posted image user posted image  Tako pa bom lepo v vozičku menjavala dekice raznih barv, da bo user posted image  skockan.... user posted image user posted image user posted image

Aurora, najbolje da se odpraviš v Šiško, ti bo prijazna prodajalka vse povedala, kaj kam paše, kako in kaj..... Res obvlada zadevo in zna svetovati in predvsem mi je všeč, ker je praktična in realna....

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: PER PEREGO
25.1.2008 11:33:20   
Ketrin
Tinka evo...upam da ti kaj pomaga!

UDINE
 
PICCOLI SOGNI                                                    
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33031 Basiliano (Udine)
C/ocentro Comm.arcobaleno   

Tel: (0039) 0432-830289   
 
PICCOLI SOGNI
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33042 Buttrio (Udine)
Via Nazionale 20/b   

Tel: (0039) 0432-683138   
 
PICCOLI SOGNI
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33010 Cassaco (Udine)
C/ocentro Comm.alpe Adria   
Tel: (0039) 0432-882976   

 
BABY PULMAN RETAILS
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
Cervignano (Udine)
Via Udine 49
Tel: (0039) 0431-31820   

 
BABY PULMAN RETAILS
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33037 Loc. Casanova (Udine)
Via Angoria, 103   

Tel: (0039) 0432-410036   
 
IO BIMBO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33040 Pradamano (Udine)
Via Marconi 38   
Tel: (0039) 0432-670526   

 
IO BIMBO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33010 Reana Del Roiale (Udine)
S.s. 13 Pontebbana Km 138   

Tel: (0039) 0432-854664   
 
RAMONDA ABBIGLIAMENTO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33010 Reana Del Roiale (Udine)
Via Nazionale 9   

Tel: (0039) 0432-880154   
 
PRESCHERN VIDA
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33018 Tarvisio (Udine)
Via Vitt. Veneto, 83   

Tel: (0039) 0428-2405   
 
 
CAPPUCCETTO ROSSO .
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33028 Tolmezzo (Udine)
Via Matteotti, 11   

Tel: (0039) 0433-41436   
 
IO BIMBO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
33059 Villa Vicentina (Udine)
Via Trieste 17/b   

Tel: (0039) 0431-31820   Fax: (0039) 0431-339 5956630
 
GORICA
 
CASA DEL GIOCATTOLO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
34170 Gorizia (Gorizia)
C.so Verdi, 78   

Tel: (0039) 0481-33504   
 
TUTTO PER IL BAMBINO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
34074 Monfalcone (Gorizia)
Piazza Della Repubblica, 12   

Tel: (0039) 0481-790162   
 
TRST
 
COBEZ
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
34016 Opicina (Trieste)
Via Nazionale, 30   
Tel: (0039) 040-211284   Fax: (0039) 040-211284
Email: cobez@cobez.it   

 
CIP & CIOP
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
34137 Trieste (Trieste)
Via Battisti, 12   
Tel: (0039) 040-370440   

 
CUCCIOLO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
34100 Trieste (Trieste)
Campo San Giacomo, 3   
Tel: (0039) 040-763063   

 
IO BIMBO
ITALY, FRIULI VENEZIA GIULIA
34129 Trieste (Trieste)
Via M. D'azeglio, 1   
Tel: (0039) 040-970185   Fax: (0039) 040-5956630
 
 

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: PER PEREGO
26.1.2008 9:30:40   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: nogica



IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

piko12 misliš da bi šel v peugota 206? 




Jaz imam Corso in mi GT3 gre noter, le prvo kolo snamem. Ker je vse na klik je to en dva tri.



Pa kako? A ima Corsa tako večji prtljažnik?

Včeraj smo ga šli probat pa je šel noter brez prvega kolesa samo če sem podrla zadnji sedež...user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: PER PEREGO
26.1.2008 18:25:05   
Anonimen
Nekje je ena punca pisala, da gre, ampak v samo enem položaju, poskusi še druge položaje.

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: PER PEREGO
26.1.2008 20:12:28   
Aurea
Punce, a boste kupile tudi Navetto? meni se zdi, da jo skoraj ne potrebujem... maja bo že dovolj toplo, voziček GT3 gre pa v čisto ležeči položaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: PER PEREGO
26.1.2008 22:17:22   
Anonimen
  Kako  se PP Skate obnese na makadamu, če katera ima izkušnje?

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: PER PEREGO
27.1.2008 9:36:52   
frutka_
Po kakšnem manjšem pesku po mojem ni težav. Voziček je zelo mehak, če ga zazibaš. Na pesku si moraš blokirati prednja kolesa.
Jaz sem mojega Zappa tudi po plaži gurala, kjer je tisti pesek, da se kar pogrezneš. Pa je šlo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?