|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobri odnosi
2.2.2008 18:02:06   
Anonimen
Koliko so vam pomembni dobri odnosi na delovnem mestu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dobri odnosi
2.2.2008 18:03:54   
Anonimen
Zelo. Ker je moje delo timsko. In če ni dobrih odnosov, težko delaš. Vsaj jaz. Mi je prava muka.

In zakaj si na financah? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dobri odnosi
2.2.2008 18:47:55   
Naja30
Veliko mi pomenijo, sploh če delaš z veliko ljudmi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dobri odnosi
2.2.2008 19:14:00   
Anonimen
Ena najpomembnejših stvari mi je to. Kar se službe tiče. Ker tam preživim minimalno pol dneva, 5 dni v tednu in bi težko delala da se ne razumem s sodelavci.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dobri odnosi
2.2.2008 19:15:27   
eya
Zelo veliko mi pomenijo dobri odnosi v službi. Grem veliko raje v službo, pa tudi na splošno se mi zdi produktivnost višja, če se sodelavci med sabo dobri razumejo. K sreči imam jaz v službi fajn ljudi okoli sebeuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dobri odnosi
2.2.2008 21:34:31   
lelaval
Zelo veliko. Raje grem delat, če se s sodelavci odlično razumem, kot, pa da se že v nedeljo zbudim s krći v želodcu, ker bom morala v ponedeljek v službo, kjer mi ni za delat. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dobri odnosi
3.2.2008 18:28:49   
taly82
Res je zelo pomembno, da si v dobrih odnosih s sodelavci s katerimi preživiš 8 ur na dan, 5x na teden.. pri nas prihaja velikokrat do konfliktov, ker nas je preveč v pisarniuser posted image  nekako ne pridem skupaj in smo zato razdeljeni po taborih kakor majhni otroci, spominja me na osnovno šolo user posted image  grozno res ampak nimaš kaj.. 100 ljudi 100 različnih karakterjev..user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dobri odnosi
3.2.2008 20:45:42   
Anonimen
Ena od najpomemembejših stvari, da grem z veseljem v službo. drugače me kar zvija v želodcu, samo, da se spomnim. Jaz bi imela pa vprašanje, kako pa prenašate opravljanje v službi? Kako ravnate s takimi osebami? Če lahko malo posmetam na tej temi , seveda. Hvala.LP

(odgovor članu taly82)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dobri odnosi
3.2.2008 22:31:19   
podnajemnica7
Jaz sem že doživela opravljanje v službi. Ampak proti temu nimaš kaj storiti. Upaš lahko le na boljše čase ali menjaš službo, kar je danes zelo težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dobri odnosi
4.2.2008 9:21:44   
cukr07
Glede na to, da je moje delo timsko, mi dobri odnosi v službi veliko pomenijo. Načeloma se kar dobro razumemo. Imam pa eno sodelavko, ki je zelo spremenljive volje - danes vsa vesela in naspidirana, jutri pa čist depresivna in bog varuj da jo kaj vprašaš že je ogenj v strehi in potem trma cel teden ali pa še dlje. user posted image

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?