|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
5.2.2008 14:27:19   
marsovka
pričakujem drugega otročka (aprila) in tuhtam, kako bi se izognila tistim majčkam s trakci, ker se spomnim, da je bilo polno enega dela...
zanima me, kaj mislite o bodijih - benkicah za novorojenčke in dojenčke do 3mesecev?! bi to bila lahko alternativa tistim majčkam? kje bi lahko kupila tako 100% bombažne, da bi jih lahko tudi obkuhavala...oziroma, ali je pranje le-teh na 95 stopinj sploh nujno?
katero številko mi priporočate za novorojenčka? (saj vem, da so različni, a vseeno, če ste te benkice kje kupovale, mi svetujte glede št, ker imajo različne firme različne velikosti)

doma imam 20-mesečnika, pa se mi zdi, da sem že vse pozabila...user posted image user posted image

hvala vsem za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
5.2.2008 14:33:55   
Netopirčy81
Jest sm za našo user posted image  kupila bodye ne preklop v H&Mju - 2/1 za € 7. Vzela sem cifre 56 in 62. Men so teli ful dobri, ker jih ni treba čez glavo vlečtuser posted image

(odgovor članu marsovka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
5.2.2008 14:43:45   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Jest sm za našo user posted image  kupila bodye ne preklop v H&Mju - 2/1 za € 7. Vzela sem cifre 56 in 62. Men so teli ful dobri, ker jih ni treba čez glavo vlečtuser posted image


Meni so bili taki tudi najbolj fajn, ker sem imela dve user posted image  user posted image  bi znorela, če bi mogla čez glavo vlečt. Sem imela pa le nekaj stvari takoj na začetku št.50, ker sem pričakovala, da bosta manjši user posted image .

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
5.2.2008 14:55:33   
2 Sraki
Hej, ja bodiji na prekolop so zakon. Mi smo imeli samo št. 62, pa je bilo o.k. Prekuhavat pa ti ni potrebno, je dovolj oprano na 60 stopinj. Naj kvalitetnejše ima pomoje H&M.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
5.2.2008 14:57:50   
aleksandra silvija
Za naše user posted image  sem uporabljala raje bodije na preklop. Dobila sem jih v Baby Centru. CLAR IN SHIESER. Prala sem jih na 60 in samo občasno na 90--ko so bili pokakani.
Te znamke so za novorojenčke št. 56, ki pa jih itak HITRO prerasejo.
Tak, da imamo - bomo imeli za začetek bodije na preklop št.56 in 62, skupaj kakih 16-20 kom--naši so bili veliko pobruhani in jih je bilo potrebno pogosto preoblečevat.

Aha. Zimskemu sem povrh bodija oblekla kak pajac ali pa npr. kak kompletek, ki ga ni treba oblačit čez glavo.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
5.2.2008 16:52:51   
Anonimen
Bodije na preklop jih imajo v industrijski trgovini  Tosama Domžale ca 6 EUR. So kvalitetni, mislim da od Krisa. Sicer pa jih imajo v vsaki malo večji otroški trgovini. Jaz imam za svojega (2 meseca) kar navadne bodije od Sparkyja (Spar št. 62/68, sem sušila v sušilcu pa so mu ravno prave), ki so pakirani 3 kom za ca 8 EUR, so kvalitetni, pa tudi na preklop jih imajo za ca 3 ali 4 EUR. Je pa res, da moj ne pobruha, preoblečem ga 1x na dan, ko ga kopam, zato so mi navadni  čisto ok. Dam pa povrhu še mako majčko (namesto kakšne jopice), pa žabice z naramnicami, da ko mu menjam plenico, dam samo hlačke dol. Priporočam pa zelo malo št. 56 in  več 62, potem pa raje kupuj sproti, ker ne veš, kako bo napredoval. Perem 60 - 95, tudi barvne. LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 5.2.2008 16:56:44 >

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
5.2.2008 22:20:58   
annie
Jaz mu že od vsega začetka oblačim bodyje na preklop. Najbolj kvalitetni so v h&m, pa tudi v BC se najde kakšen pameten...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
9.2.2008 16:30:53   
fusia
Jaz sem kupila za dojenčka cel kup bodijev na preklop, potem so mi šli pa na živce, ker je bilo veliko več dela, preden si to zapel, kot pri navadnem bodiju. Meni sploh ni bil problem oblačiti čez glavo.
Ampak kakorkoli - mislim, da navadnih benkic skoraj nihče več ne uporablja. Jaz nisem imela niti ene. Se mi zdi, da so nepraktične, ker verjetni zlezejo ven iz žabic. Bodije na preklop sem pa kupila v C&A zelo poceni. Pa tudi v H&M.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
9.2.2008 19:58:05   
N _ B
H&M in Katja & Alen (dobiš v Pikapolonici)

(odgovor članu marsovka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
9.2.2008 20:02:08   
lemavrica
Te body-je na preklop sem kupila v H&M-u, št.62, jih je nosil že od rojstva, pa še danes mu jih lahko oblečem. Za moje pojmen so to najboljši body-ji kar se jih dobi. Kvalitetni ( barva ostane ista, ne zmuckajo se, dovolj raztegljivi,... ) in cenovno ugodni.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
9.2.2008 21:30:22   
Anonimen
Do katere številke imajo v H&M bodije v LJ? Jaz bi potrebovala št. 68. Ni nujno, da so  na preklop. LP

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
10.2.2008 10:10:50   
anarabarbara
Očitno sem edini fan majčk s trakci user posted image ravno zato, ker so mi se zdele daleč najlažje za oblačit user posted image user posted image
Drugače pa so meni všeč bodyji na preklop iz BC, pa prek Neckermanna sem jih nekaj kupila. Meni so se zdeli pritiskači bolj zoprni za tamalega kot vrvice (bodyji iz Neckermanna jih imajo ene 10). Velikost: jaz sem kupila vse eno številko večje, ker se mi je v sušilcu sicer preveč skrčilo.

< Sporočilo je popravil anarabarbara -- 10.2.2008 10:11:38 >


_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
19.3.2008 1:08:41   
lejla14
Jaz sem zgleda tudi še en primerek fena majčk user posted image  Sem jih dobila kar nekaj, tako da bodijev do sedaj, ko je star dva meseca, še sploh nisem rabila. Zdaj, ko mu pa že lezejo iz hlačk bom pa morala presedlat nanje.


(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
19.3.2008 9:17:38   
lea23
mi smo za na začetku imeli 2 bodya št. 56, in 6 bodyev št. 62. potem sem pa ostalo kupovala sproti. 

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
19.3.2008 12:59:12   
urška
v emporiumu maš fuuuuuuuuuul izbire. na preklop in navadnih.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
19.3.2008 22:05:39   
carmelita
jaz sem tudi za majčke. sem jih imela pri taprvem pred 10 leti in sedaj pri drugem, ki je star 4 tedne. najlsžje za oblečt. v trenutku je poštiman.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: BODI BENKICA ZA NOVOROJENČKA?
20.3.2008 7:39:35   
mateyka
bodiji na preklop user posted image to je zakon user posted image

(odgovor članu carmelita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?