|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kiddy/buggy bord
6.2.2008 13:34:14   
Irena88
Zanimajo me vaše izkušnje glede uporabe kiddy borda ali buggy borda. Kakšna je razlika med enim in drugim in kako se obnese. Hvala vsemuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kiddy/buggy bord
6.2.2008 13:46:40   
žarnica
Mi imamo buggyboard in se fajn obnese. Smo ga že prodajali,pa se je mala gospodična odločila,da bi se vseeno še vozila.user posted image Zdaj,če grem kam sama z vozičkom in vzamem še starejšo hčerko zraven je fajn,da se lahko gor  pelje. Res pa je,da ne zdrži dolgo.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kiddy/buggy bord
6.2.2008 13:52:27   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica
Mi imamo buggyboard in se fajn obnese.

Mi tudi user posted image

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kiddy/buggy bord
6.2.2008 17:20:11   
Hans
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica
Mi imamo buggyboard in se fajn obnese.
Mi tudi


_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kiddy/buggy bord
8.2.2008 22:02:41   
Nisaa
Mislm da je  kiddy ta k se na sredini zapne na vozek buggy se pa pri krajeh torej ma dve  za zapenjat ,kiddy pa eno ,buggy paše povsod kiddy pa ne .Mi mamo zdej buggy ,prej smo mel na quinyju zdej ga mam na mareli je fajn sam tamal pa kokr kdaj včasih se en cajt pelje pol pa k enkrat dol stop pa no way spet gor tko da če je hitr kam za skočt še vsen dva vozka alpa tandem če sm samauser posted image ,drugač nam bo pa še vrjetn fajn služu ga mamo komej 1 teden user posted image

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kiddy/buggy bord
9.2.2008 13:36:41   
DANVARI
mene pa zanima kako držite potem ročaj vozička. Mi imamo PP Pramette pa se mi zdi da če dam gor buggyja ne bom dosegla ročajev oz. da bom brcala v buggyja... Drugače ima voziček tud svoje "stojišče" samo je uporabno ko je voziček obrnjen naprej, ko pa je v položaju za novorojenčka, ni uporabno...

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kiddy/buggy bord
9.2.2008 15:33:55   
žarnica
mi imamo speedija in ročaj čisto ven potegnem, hčerka ima glavo med strehico in ročajem,pa gre lepo in nič ne butam v buggy-ja.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kiddy/buggy bord
10.2.2008 21:40:03   
Nisaa
ja mal se še vsen morš bl puklast držat bolj naprej,butam lih ne sam včasih mal podrgnem po robu buggija



_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?