|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potenje
9.2.2008 18:07:36   
biba 78
A se vaši malčki tudi tako potijo v nogice? Naša pikica ima prave smrdljivke male.user posted image Jaz ne morem verjet, da lahko imajo te male nogice takšne neprijetne vonjave. Pa čudi me še zato, ker jo res čisto vsaki dan umivam, vsaki drugi do tretji dan kopam, ampak to je neverjetno zvečer, ko ji sezujem zoknčke.user posted image

Lp


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potenje
9.2.2008 19:18:00   
kmarija
Naša 4 mesečnica ima, če ji je vroče čist mokra stopalčka ki čez čas diškajo user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potenje
9.2.2008 19:57:37   
Afnica
Lana ima tudi vedno mokra stopala. Vonj je vključen seveda. So pa vse nogavice iz 100% bombaža, tako da ne vem zakaj. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potenje
9.2.2008 20:09:02   
Noseckica
Moji user posted image  se tudi potijo nogice, pa tudi ima vedno bombažne nogavičke. Pa "dišijo" tudi. user posted image  

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potenje
9.2.2008 20:20:46   
pilar28
vsem dojenčkom se potijo nogice in za vratom 2x hitreje, kot otrokom po prvem letu. Je normalno.Paziti je treba le, da glavica ni potna ali čelo.
p.s. med prstki nikar ne umivaj, lahko se hitreje pojavijo glivice, jaz sem mu nogice vedno posušila s fenom in je blo ok.user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potenje
9.2.2008 21:03:41   
anajmad
Naši sam takrat dišijo,ko jo namažem po podplatih z materino dušicouser posted image user posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potenje
9.2.2008 21:29:12   
biba 78
No vidim, da imajo res dojenčkove nogice poseben vonj.user posted image

Se pa Alina nenormalno poti. Sploh med spanjem. Kaki dan jo trikrat preoblečem, ker se čisto mokra zbudi. Ko pa fejst joka, pe ne samo, da je čisto potna, še hladna rata zraven.


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potenje
9.2.2008 22:15:32   
* Mateja *
Je bilo z našim isto. Nogice so mu smradkale ko user posted image . POl o mu pa naenkrat ne dišale več, čeorav se mu stalno potijo. Imamo ponavadi dvije copatk za doma, da mu jih preobuvam in da se na peči posušijo. Enako je čez poletje. POnoči se pa naš še vedno poti. Zdej je mal boljše, ker se ponoči sprehaja, pa odgrinja, pa ne vem še kaj vse dela. Sam sem ga tudi jaz preoblačila po 2-3 krat na noč oz večer. Vsakič ko sem ga pošlatala je bil moker. Tudi če sem ga manj pogrnila. Zdej ko bomo šli v pomlad bo spet katastrofa, bo opet enako. Sem že navajena, tako da imam ob postelci vedno spodnjo majčko in dodatno pižamo.
mene vedno zebe, si grejem noge pr možu. Njega itak poti, nejca prav tako. mene pa vednoooo zebe!!

babe, vse bo minilo.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potenje
10.2.2008 21:28:42   
* Mateja *
M sej sem šele zdej videla da ste vzpostavle akcijo za društvo, bom tako poslala sms!! Super ste zrihtale!!!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potenje
14.2.2008 11:52:10   
MARSELINO
Našemu malčku proti potenju nogic pomaga, da mu po vsakem umivanju nogice potresem z otroškim pudrom. ne moreš verjeti kakšna sprememba. če vam to ne poaga poskusite nogice namazati z limoninih sokom (priporočilo ediatra). mi tega nismo probali, ni bilo potrebe.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?