|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2007 (2.del)
10.2.2008 9:54:30   
Drnula
Jaz sem bila v živalskem v Studgardu in mi je bilo zelo všeč. Imajo precej prijazno varianto za živali, uporabljajo predvsem naravne ovire, že sam teren vrta je tak. Ker drugače ne hodim preveč rada v živalske, mi ne gre gledat živali po kletkah ... lahko bi se reklo, da jih bojkotiramuser posted image

Midve sva zdajle tudi sami, samo ne za dolgo, nekje do 12 -13. ure ... glih prav da dobro pridem k sebi in dobim voljo za kak bolj resen izlet skupaj. Zdajle pa popijem že drugo kavo in greva za kake dve urci ven na sonček. Kosilo je že kuhano, ga je včeraj dala babica.

Pred tremi dnevi smo uvedli kahklico in je prav fajn. Bi jo priporočala, čeprav se kateri zdi zgodaj. Tretji dan zapored se Neca zjutraj lepo polula in dobro pokaka vanjo. Kaka zadnje čase malo bolj na trdo in se mi zdi da ful lažje v kahklico, ker drugače se vleče čez cel dan po bobkih.

Kati, če te je volja se odpelji na Cerkiniško jezero, je spet polno in je ful lepo. Od tebe bo kake 40 min vožnje. Lahko narediš ful lep dooolg sprehod.
Lahko pa ob kaki drugi prilki, ko se bi ti lahko pridružila

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Junijke 2007 (2.del)
10.2.2008 10:03:47   
Kati81
Ja Cerkniško danes odpade, ker sem se zmenila s sosedo, da jo mahneva na en dolg sprehod tukaj v okolici, sam ne vem še al z vozičkom, al pa z ruzakom, no bomo videli. Hvala za idejo, se enkrat zmenmo in gremo skupaj, mi ni panike do dtja se pripeljat, tko da ko bosta na volji se lohk dobimo.

Ja nam se tudi kahlica super obnese, sedaj jo uporabljamo že kak mesec in pol, mogoče kak dan manj. In v tem času mislim, da se je zgodilo samo 5x da Kaja ni zjutraj kakala in lulala na kahlo, drugače vedno kaka in lula zjutraj, včasih jo kar na tla postavim in se še jaz na školko usedemm, takrat ji je najbolj všeč in se smeji. Če smo doma prakticiramo kahlico tudi čez dan, ko se previjamo in moram rečt da se zelo zelo velikokrat polula skoraj vedno, ko jo gor posedem. Včasih se pa tudi zvečer pred spanje pokaka.

Drnula, jaz sem tudi dobila občutek da se Kaja lažje pokaka na kahlico kot pa v pleničko, in tudi sedaj ko kaka v pleničko obvezno sedi, mislim, da ji ta položaj odgovarja.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Junijke 2007 (2.del)
10.2.2008 10:08:55   
Drnula
Drnula, jaz sem tudi dobila občutek da se Kaja lažje pokaka na kahlico kot pa v pleničko, in tudi sedaj ko kaka v pleničko obvezno sedi, mislim, da ji ta položaj odgovarja.


se čist strinjam

Za sprehod pa upam da se 1x rata zmenit user posted image

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Junijke 2007 (2.del)
10.2.2008 20:31:34   
Anya22
Punce, dober večer vsem! Naj najprej povem, da naš Žan že sam pije iz flaške, drži sam flaško!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem mu dala pit čajčka in kar naenkrat je zagrabil flaško in jo dal sam v usta in začel sam držati. Sem prav vesela. Da o dudici ne govorim, kako si jo da v usta. A vaši sončki to tudi počnejo?




_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Junijke 2007 (2.del)
10.2.2008 21:14:01   
*ANA*
Dober večer

Kako ste kaj?

Hvala za čestitke za obmesečnico.
Šele zdaj sem prišla do sem user posted image .

No danes smo bili spet pri dežurnem zdravniku ker je dobil alergijo na antibiotik in je driskal, potem nam ga je ukinila, tako da smo zdaj brez antibiotikov, samo na inhalacijah user posted image .
Je pa se stanje poslabšalo od včeraj do danes, tako da če bo slabše spal ali vročina moramo v bolnico user posted image ; sicer pa jutri k svoji P.
Je pa popolnoma brez vročine in kar živahen user posted image

No upam da bo OK.



Nikolaja  tebi pa čestitke za osem mesecev

    user posted image

Pa tudi tebi Svit moj , pa še poljubček in objemček od mamice in ateka user posted image

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 7:29:39   
nky 23
jutro kafe je že kuhan, če bo katera?

naš tudi nekaj pokašljuje, sam ga ne bom peljala, saj nazadnje je rekla P, da če nima vročine pol mu tak nima kaj za datuser posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 7:31:57   
Padme
Dobro jutro!

user posted image je skuhana ... Vabljene ....user posted image

Za nami je bil lep, sončen in podaljšan konec tedna, ki smo ga maksimalno izkoristili - v petek sva šla smučat, v soboto, smo šli vsi skupaj na Blegoš (z Jakom v nahrbtniku) in v nedeljo na Jošta (prav tako z Jakom na ramenih). Jaka v nahrbtniku uživa, tako da je bilo res super.

Jaka se je preteklem tednu naučil sam usesti tudi s trebuha, zato se sedaj po ta novem vozi v avtosedežu ....

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 7:35:14   
Padme
SVIT user posted image da ti bo čimprej bolje

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 7:45:26   
*ANA*
Hvala za kavico, dobra je bila user posted image .

Ponoči smo bolj slabo spali, saj je Svit močno hropel in sploh nisem vedla kaj nardit user posted image - al ga peljat v bolnico al ne, no potem sem se odločila da počakamo do danes, sem mu dala Ventolin in je bilo za spoznanje bolje.
Je pa kar stokal ob dihanju- to v spanju user posted image

Sicer pa smo brez vročine tako da ne vem user posted image

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 7:55:47   
KT
SVIT hitro, hitro se pozdravi, *ANA* ti pa kar po zdravniški nasvet, da ne boš preveč zaskrbljena.

Tudi mi smo se za vikend potepali, v petek smo bili na Tromeji (z Alino v nahrbnitku), v soboto sva smučala oz sva se menjavala, včeraj pa smo jo mahnili v Krnico (tudi z Alino v nahrbniku). Tudi naša full uživa v nahrbniku. Eno vprašnje Padme - a ti Jaka zaspi v nahrbniku. Ker je naša velika zaspanka, jo tudi v nahrbniku rado zmanjka, potem pa me seveda vseskozi malo skrbi, ker v sede se res človek ne more pošteno naspat user posted image  Pritožuje se ne, ker se naša zvezdica zelo malokrat pritožuje oz se ji mora goditi res huda krivica, da povzdigne svoj glas ampak vseeno mi ni čisto prav, da v takem neugodnem položaju zaspi.

SVIT & NIKOLAJA čestitke za obmesečnico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 7:59:43   
*ANA*
Ja ja saj bomo šli popoldan do P ampak nam je včeraj dala dežurna napotnico da če bi bilo slabše naj gremo kar v bolnico ..............
Pa potem nisem vedla kaj nardit user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:01:17   
*ANA*
Sara čestitke za obmesečnico

user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:04:49   
KT
Sara čestitke user posted image user posted image user posted image  za 8 malih svečk user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:05:57   
N _ B
Dobro jutro,

tudi pri nas imamo negovalni oddelek. Doma imam Niko. Že od četrtka nekaj smrka, kiha in kašlja. Na vsake toliko časa postoka, da jo boli trebušček in gre kar ležat. Proti večeru ima vročino med 37,5 in 38,5. Ravno toliko, da se vidi, da se nekaj kuha, ampak ji je ne zbijam. Ko kihne, pa tako kihne, da je kot mrož. user posted image

Jaka je ratal bolj priden glede spanja. Moram nekam potrkat. Sedaj se zbuja 1x na noč, popoije 170 ml mleka in spi do sedmih. Upam, da tako ostane.

Kot sem že napisala, smo jo v petek mahnili na Šmarno goro, v soboto zjutraj je imela Nika plavalno šolo, potem smo šli še za skoraj dve uri na sprehod. Jaka je opoldanski spanec opravil kar zunaj v vozičku, tako, da je mami lahko nemoteno razgrajala po stanovanju (beri: sesala, pomivala, ropotala z omarami, prala stroj za strojem). V nedeljo smo imeli namen it spet nekam v hribe, vendar smo zaradi Nike ostali doma. Nima smisla, da bi zaradi kakšnega napora še kaj dodatno staknila. Dopoldan smo šli na daljši sprehod po sončku in na kavico ter popoldan ponovili.

KT: Jaka je zdaj 2x zadremal 10 minut predno smo prišli do avta. Jaz mu glavo obrnem na stran, da ima naslonjeno in jo malo podložim, toliko, da mu ne omahuje sem in tja. Se ne pritožuje. Ga le prestavimo v avto in spi dalje.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:06:38   
januška78
Dobro jutro,

Svit z Manco ti pošiljava user posted image user posted image user posted image user posted image , da se čimprej pozdraviš.

Kevin in Kaja user posted image user posted image user posted image  za zobke.

Svit in Nikolaja user posted image user posted image user posted image  za osmico.

Tudi mi smo podaljšani sončni vikend kar lepo izkoristili, smo bili malo na obiskih, pa na Pokljuko smo se šli sankat. Manca je bila kot skoraj vedno zelo zelo pridna, tako da me že vsi sprašujejo, če ta otrok sploh kdaj joka.

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:08:01   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: *ANA*

Ja ja saj bomo šli popoldan do P ampak nam je včeraj dala dežurna napotnico da če bi bilo slabše naj gremo kar v bolnico ..............
Pa potem nisem vedla kaj nardit user posted image



Ja bogi Svit.user posted image  Upam, da tole čimprej mine. ANA, saj vem, da je v bolnišnico hudo it, ampak mogoče ne bi bilo napak it za kakšen dan, da mu pomagajo in olajšajo njegovo dihanje. In tudi vi vsi bi bili bolj mirni.

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:11:17   
januška78
Sara tudi tebi user posted image user posted image user posted image  za osmico.

N&B držimo pesti, da bi pri vas s spanjem tako ostalo. Pa Niki pošiljamo user posted image user posted image user posted image user posted image , da se hitro pozdravi.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:12:23   
Padme
KT Jaka je bil v nahrbtniku v dopoldanskem času in takrat on potrebuje tistih svojih 30 minut spanca (ponavadi je to v vozičku, ko sva na sprehodu). Tako, da je v soboto spal pol ure, ko smo šli dol z Blegoša, v nedeljo je pa spal samo 15 minut malo pod vrhom Jošta in se je zbudil ko smo prišli na vrh. On lepo nasloni glavico naprej in mu nič ne opleta sem in tja. Takole:
user posted image

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:12:28   
*ANA*
Ja N&B saj vem, samo včeraj nam je rekla da če bo slabše naj gremo, potem je bil čez dan kar OK, potem ponoči pa je hropel in stokal, pa sem rekla da počakamo do jutra kaj bo, zdaj pa spančka in hrope.
Popoldan pa gremo k P in bomo videli kaj bo rekla.
Se je pa od sobote do včeraj stanje poslabšalo user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:14:33   
*ANA*
N&B za Niko pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ne bo hujšega 

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:17:54   
Anya22
Dobro jutro, punce! Tudi meni b se prilegla ena velika skodelica user posted image ,kajti tudi za nami je naporna noč! Žan je zmeraj bolj slab! Od nosu, je šlo sedaj na kašelj. Danes zjutraj, ko je pojedel mlekce je tako močno kašljal, da je zbruhal vse ven. Sem ga mogla 2x preobleči, kajti kar zbruha ven, tako močno kašlja, ampka vročine nima. user posted image Kaj naj naredim? A pokličem P in vprašam za nasvet? Pa tudi nosek ima ful zamašen! Se mi prav smili, bogi revček!user posted image

Svit & Nikolaja & Sara čestitke za obmesečnico!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:21:48   
KT
Saj naša tudi glavo naslovni in potem jo še podložim, ker prvič sem jo kar pustila in je bila vsa zaležana, ko se je zbudila user posted image . No, očitno ji ni nič hudega saj je petek in včeraj spala več kot pol ure v nahrbniku. Je pa tako smešna, ker hoče naprej gledat (pri kraju se ne vidi preveč dobro user posted image ) in potem glavo prestavlja iz leve na desno, pa se seveda ne more prav namontirat, ker je pripeta user posted image .

Nika hitro preženi virozico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:23:15   
KT
Anya22 nič razmišljat kar pokliči! Žan hitro se pozdravi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:25:19   
*ANA*
Ja Anya ti kar pokliči!
Žan tebi pa user posted image user posted image user posted image da se hitro pozdraviš

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Junijke 2007 (2.del)
11.2.2008 8:26:49   
KT
Evo našo zaspanko:

user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dečkova mama.
пеперутка16

Ste fantov penis/mošnjo/kurca obrnili navzgor, preden ste jih povili? In če ste, zakaj?