|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj peljati.....
12.2.2008 14:08:53   
*erika*
.....otroka k zobozdravniku?moj bo marca star dve leti in ze razmisljamo kdaj bi ga bilo dobro peljati k zobozdravniku.zobke ze peremo in mislim da je ze cas da gremo.kaksno je vase mnenje?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 14:11:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

.....otroka k zobozdravniku?moj bo marca star dve leti in ze razmisljamo kdaj bi ga bilo dobro peljati k zobozdravniku.zobke ze peremo in mislim da je ze cas da gremo.kaksno je vase mnenje?


ja, je, skrajni čas. Naš je bil že pri 11-tih m, sicer še brez zob, ampak taka je navada v našem ZD, da otroke proti enemu letu skličejo skupaj.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 14:14:04   
ZARA
Pri nas dobijo vabilo okoli 3 leta. Zaro sem pa prvič peljala pri 2.5 letih. Ja itak, če se ti zdi, da bi bilo dobro it, kar...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 14:37:52   
melanija
Vse je odvisno od volje zobozdravnice. Mi imamo eno bolj smotano in ni bila nič zadovoljna ko sem hčerko želela peljati pri 2letih, sam nas je vseeno sprejela - s težkim srcem.

Se mi pa zdi prav da se začne čim prej da se navadijo na okolje, prostor, četudi nič ne pustijo, niti zobkov pogledat.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 14:55:38   
Lunc_a
dokler otrok nima zob nimaš kaj tam iskat. potem pa hodiš na pol leta,no vsaj miuser posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 15:46:15   
mojsoncek
V LJ posiljajo vabila za 1. obisk ze s sestimi meseci, potem pa enkrat na leto. Sicer vse temelji na pogovoru o taksnih in drugacnih navadah, pa zobke tudi pogleda kako rastejo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 15:55:46   
ČebelicaMaja
Mi smo bili prvič pri 10 mesecih, danes pri 23 mesecih smo šli drugič, tako ali tako gre samo za pregled, nasvete in vprašanja... Ko smo odhajali je rekla, kontrola čez približno 8 mesecev... meni se zdi kar prav- vsega smo bili 10 min tam, pa vsaj vem, da je vse OK.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 15:57:02   
Anonimen
Prvič pri 1 letu in pol. (18 mesecev)

(odgovor članu ČebelicaMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj peljati.....
12.2.2008 18:13:15   
frutka_
Mi2 sva dobila vabilo pri 1letu in sva šla. Zdaj ima kontrolo enkrat letno.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj peljati.....
13.2.2008 8:12:25   
honey
S tem, da otrok, dokler nima zob, nima kaj iskati pri zobozdravniku, se pa nikakor ne strinjam. Naš je bil pri zobozdravniku prvič pri 6. mesecih. Ampak to je bil pač bolj kot ne posvet glede nege zobkov, pogovori o dudkah, stekleničkah ipd. Ampak njemu se je zdelo zanimivo, ker je bilo to nekaj čisto novega. In ko je šel pri 1 letu spet, se ni nič bal. In pri 1,5 letih tudi ne, takrat mu je bilo sploh zanimvo. No, nazadnje je bil pri 2-eh letih in moram reči, da sta se z zobozdravnico že vse zmenila user posted image . Naslednji mesec moram poklicat in ga spet naročiti. In vem, da ne bo nobenih problemov, ker nima nikakršnega strahu pred zobozdravnikom. Tako kot pred zdravnikom ne, ker hodi pač tja že od malega in to je to. Ko je bolan, gre k zdravniku, k zobozdravniku pa hodi kazat zobke. Imam pa znance, ki so peljali svojo hčerko prvič k zobozdravniku pri 3-eh letih in tudi ust ni hotela odpret, ker jo je bilo tako strah user posted image  Jaz sem mnenja, da je treba otroka čimprej peljat k zobozdravniku, da se navadi na vsa tista čudesa tam notri. Ker najmanj si želim za svojega otroka, da bi ga bilo zobozdravnika tako groza, kot je meneuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj peljati.....
13.2.2008 8:58:37   
viv_
Jaz sem obe peljala pri 1 letu. Na posvetovalnici ob 1 letu mi je P rekla, naj se prijavim k zobozdravniku.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj peljati.....
13.2.2008 9:05:06   
Maxica
Jaz bi ga na tvojem mestu kar peljala.
Naš ta velik je bil prvič pri zobozdravniku pri cca.18 mesecih, naš 15 mesečnik pa še ne. Ko je bil star približno eno leto, smo ravno s ta velikim bili pri zobozdravnici, pa je samo vprašala, kako je z user posted image , pa smo rekli, da ima 4 zobke in je rekla, naj z njim pridemo naslednjič, ko bo ta velik spet imel pregled. To bo pa ravno, ko bo star 18 mesecev.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj peljati.....
14.2.2008 23:52:03   
* Mateja *
Pr nas dobimo po pošti okol 3 leta, tako kot sistematski pr pediatru. Enakok je sistematski za zobe!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj peljati.....
15.2.2008 5:19:58   
pikipu
Pri nas pa je navada, da ti pediatrinja v posvetovalnici pri starosti otročka 6 mesecev priporoči obisk zobozdravnika tam nekje do 1. leta starosti. Naš je bil star 14 mesecev, ko je bil prvič, imel je osem zob. In je šlo tudi pri nas bolj za pogovor in ogled ordinacije. In so me takoj naročili za nov obisk, ko bo star okoli 20 mesecev. In nič ne komplicirajo, tudi če prideš kdaj vmes samo na pogovor, mi smo šli zaradi slabega zadaha.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj peljati.....
15.2.2008 8:14:20   
Bonnie_RR
Mi smo dobili vabilo pri 1 letu, naslednji pregled pa smo potem imeli pri 2. Pri 3 letih pa spet dobimo vabilo.

Lp



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?