|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test
12.2.2008 15:29:45   
Anonimen
Ker vem, da ste vredu punce se obračam na vas, da bi mi svetovale oz.napisale kakšno izkušnjo.
Imam namreč naslednji "problem". Danes zjutraj sem delala test FS. In pokazala se je rahla druga črtica. Sicer komaj vidna, ampak če bolj pogledaš se definitivno vidi. Pred kakšno uro pa sem naredila test-FS in je bila samo ena črtica.
Ima mogoče katero podobno izkušnjo? Lepo bi Vas prosila za odgovore, da vsaj malo vidim pri čem sem. Vem, da mi boste znale svetovati in odgovoriti iz lastnih izkušenj. Hvala, BY
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test
12.2.2008 15:32:17   
Anonimen
V jutranjem urinu je več nosečniškega hormona, ker je urin skoncentriran, sedaj popoldne pa si lahko veliko pila in je pol ta hormon manj skoncentriran. Raje naredi test še enkrat zjutraj z jutranjim urinom in če dvomiš v FS si za potrditev dveh črtic kupi raje CB.

Pa čestitke! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test
12.2.2008 16:04:27   
*talcy*
pozdravljena...pojdi si kupit  CB in naredi test ... jaz sem ga delala zvečer in to 3 dni pred user posted image in je pokazal močan plus zvečer .... je pa odvisno kolko tega hormona maš v sebi ... pejd po CB in sporoči kako je .. držimo pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test
12.2.2008 16:04:31   
Anonimen
Ah, jaz vsem tem urinskim testerjem sploh ne zaupam več...CB mi je pokazal dve orenk črtici pa grem k zdravniku pa ni nič....Drugič pa sem imela en drug urinski tester in mi pokaže negativno...ker menstruacije ni bilo in ni bilo grem k zdravniku in evo ga je user posted image ....

Jaz zaupam samo še preiskavi krvi..itak je skor ceneje kot CB....

Če si noseča ti čestitam!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test
12.2.2008 17:52:47   
Hans
Kupi si CB ker je 99%! Pri CB dve črtici pomeninita da si user posted image , ni važna jakost črt.
Držimo pesti.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test
12.2.2008 18:19:11   
Naja30
Počakaj na zamudo M in delaj test s prvim urinom. Če si user posted image  ti bo po zamudi vsak pokazal dve črtici.

Srečno!user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 19:08:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: test
13.2.2008 8:39:36   
Barachiel
jaz se popolnoma strinjam z ****. ko boš prepričana, da ti user posted image zamuja pojdi h G in naredita krvni test.

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?