|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3d ultrazvok
14.2.2008 13:49:49   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

A se v 30 tednu potem že pri 4d vidi spol? jst si ne želim vedet takrat k bom tako daleč (noseča) kaj bom imela, sam bi pa full rada takrat šla na to 4d varianto.... Kako je s tem?



Spol se vidi že od 20.tedna dalje... če nočeš vedet pač rečeš G. da nočeš vedet, se pa na 3D ali 4D vidi vse. Sem pa že malo nazaj napisala, da kjer imajo 3D imajo tud 4D ker pri 4D ti posname gibanje, nihče več ne dela samo slikic (3D).

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 3d ultrazvok
14.2.2008 17:16:10   
*Mojca*
evo, samo sporočam da sem klicala v domžale in se brez težav naročila 5.3., tako da zgleda da nimajo gužve user posted image user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 3d ultrazvok
15.2.2008 12:08:16   
kary
jaz pa sem se naročila že januarja v POSTOJNO na 3d za aprila, ker imajo veliko zasedenost....
bom pa v 28 tednu nosečnosti takrat......tako, da se bo že lepo vidlo....user posted image
kaj konkretno se vidi na 3d??tudi če je kaj narobe z otrokom??ali je to bom za zgled kako otrok zgleda??

hvala

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 3d ultrazvok
15.2.2008 12:42:35   
J.L.
kary napak ti na 3Dju ne gleda. Okvare oz sindromi se iščejo z testi kot so NS, DHT, ČHT,  AMNIO, ...
Na morfologiji (med 20 in 25t) pa išče okvare srčka in pregled vseh organov.
Je pa 3D fajn izkušnja in spomin. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kary)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 3d ultrazvok
15.2.2008 13:17:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.
kary napak ti na 3Dju ne gleda.

Na morfologiji (med 20 in 25t) pa išče okvare srčka in pregled vseh organov.
Je pa 3D fajn izkušnja in spomin. user posted image user posted image user posted image


O, ja, jih user posted image Je pa odvisno kje in kdo.
 
Pri meni je dr. Šelihova prve pol ure podrobno preiskovala srček, ledvički in ostale notranje organe, po 3x merila AC, HC, FL,... 10x bolj podrobno kot moj G na morfologiji! Oba srčna prekata, preddvora, obe zaklopki, aorto, žilo, ki gre iz srca v pljuča,... Vse je v nulo pregledala - je tudi sama rekla, da bo opravila morfologijo, bolje 2x kot nobenkrat.
Šele potem smo se šli 3D šminkiranje user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 3d ultrazvok
15.2.2008 13:37:50   
rokapi
Dr.Babnikova v Dravljah to dela - 3d in 4d. Sem bila tam dvakrat in sem bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 3d ultrazvok
16.2.2008 21:33:48   
Blacky30
Punce, ki ste že bile na 3D: mene pa zanima nekaj drugega: ali lahko jaz vidim spol na 3D UZ, če je otrok v pravi legi?? Ali je še vedno to takšen pogled, da moraš imeti malo znanja, da lahko to razvidiš?
UZ bom imela v 22. tednu, ne želim pa vedeti spola. Zdaj pa ne vem, če ga bom kljub temu videla sama od sebe?

Mogoče res malo smešno vprašanje, sorry..user posted image

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 3d ultrazvok
16.2.2008 21:54:09   
carmelita
kary, meni je na 3d v Postojni dr. Likar še celotno morfologijo naredu. kar dosti časa si pri njem in vse pogleda in ti vse full lepo razloži.

blacky, če je v pravilni legi vidiš. no mojuser posted image ni nikakor hotel pokazati kaj se skriva med nogicami.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 3d ultrazvok
16.2.2008 23:06:54   
lindy
Ja Blacky30 jest sem šla s prjatelco na morfologijo in sem takoj vidla luliko...user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu carmelita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 3d ultrazvok
18.2.2008 10:04:47   
kary
carmelita: o pol pa super.....upam, da bo tudi meni pogledal malo bol podrobno, ce je vse ok, ....a je v redu dr. Likar??sama sem iz kp se pa odločam, če bi šla rodit v Postojno....po vsej verjetnosti me vleče bol gor kot v Izolo!

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?