|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glavobol po porodu
18.2.2008 9:25:29   
puri
Pri meni je že skoraj 5 tednov, odkar sem rodila, pa me od takrat naprej čisto vsak dan boli glava. Je imela še katera kaj podobnega? Me že kar malo skrbi,....res pa je, da sem na dan poroda in med porodom doživljala veliko hudega, ker so mi tisti dan napovedali veliko napak pri otročku, ampak se je na srečo po porodu izkazalo, da je vse vredu! Sem bila pa še dolgo izmučena od vseh teh skrbi, ker to je bilo zame najhujši dan v življenju, ki ga nikoli ne bom pozabila. Mogoče so glavoboli povezani s temuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glavobol po porodu
18.2.2008 9:32:35   
yudit
Da te mogoče pomirim mal, pri meni je bilo enako so se glavoboli stopnjevali vsaki dan. Zdaj po par mesecev pa nič več,  tu pa tam gdaj zaboli ampak hitr mine.Pri meni je pa tko da ene dvakrat na mesec, glava zaboli in vmes rata slabo tak da bi skup padla, tak da upa da bo boljše boš vidla čez kaki mesec če pa ne bo boljš pa kar diohtorju... P čimprejšnje okrevanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glavobol po porodu
18.2.2008 9:57:10   
lex
a si imela EA? Ker ene jamrajo, da jih glava boli zaradi tega.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glavobol po porodu
18.2.2008 10:23:11   
puri
Ne, nisem imela EA.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glavobol po porodu
18.2.2008 11:11:54   
r1ta
Jaz sem imela EA in sem glavobole pripisovala temu. Lahko pa da je krivo ponovno divjanje hormonov...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glavobol po porodu
18.2.2008 11:42:43   
mojcapr
Jaz sem imela carskega s spinalno in joj kako me je bolela glavauser posted image , najraje bi si jo odšravfala.
Sedaj je bolje, čeprav me je včeraj spet bolela.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glavobol po porodu
18.2.2008 13:30:26   
vaney
jaz sem en mesec po porodu in me zadnje dni večkrat boli glava, pa tudi ne vem, čemu bi to pripisala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glavobol po porodu
18.2.2008 18:40:16   
bamby
Jaz sem tudi imela carskega s spinalno, pa ne vem, če bi glavobole temu pripisovala user posted image . Mene tako boli, da da mi Lekadoli še pomagajo ne user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: glavobol po porodu
20.2.2008 15:58:51   
karmchy
No evo punce, še ena kandidatka z glavobolom po porodu. Sem drugi teden po porodu, pa moram rečt da me vsak dan boli glava (in sem se ubadala zakajuser posted image ), no zdej vidim da nisem edina. Upam samo da kmalu mine, ker je res neprijetno.

Lp

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: glavobol po porodu
27.2.2008 18:25:33   
jajula
tudi mene že dva dni skoz glava boli (rodila pred 9 dnevi). pa me je že skrbelo, ker ponavadi me nikoli ne boli glava, pa zgleda je to po porodu normalno..

(odgovor članu karmchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: glavobol po porodu
5.3.2008 15:52:31   
Ayo
Mene je zacela boleti nekje 2 tedna po porodu. Imela sem EA in potem se CR...najprej sem tudi sama bolecine pripisovala temu, potem ko je minil pa ze vec kot mesec, sem sla pa kar do svojega zdravnika in mi je predpisal fisioterapijo.
Sedaj je vliko veliko bolje.
Bolecine so najverjetneje posledica vratnih vretenc, saj smo zaradi novorojencka vedno vec sklonjene.

LP

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?