|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PP pliko p3-3 v 1
17.2.2008 22:11:56   
BUŠICA
sem pobrskala po starih forumih a ne najdem novejših informacij glede tega vozička.dobiš špor.del+lupino+košaro(čeprav bo poletniuser posted image ,jo rabim ker bomo potovali) za 599eur user posted image . ima kdo kakšne slabe izkušnje ali menite da se splača? v tem voz.je otrok skoz obrnjen proti tebi, pri modelu switch to lahko menjuješ, je pa za 4kg težji. hvala za odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 8:53:07   
noe
Lahko pa nabaviš Pramette in lupinico, pa te bo prišlo mal ceneje.
Jaz imam sedaj to dvoje, pri prvem pa sem imela samo P3. Košare so pa kar drage glede na to kako dolgo jo rabiš, lp

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 13:07:32   
BUŠICA
nasplošno si pa bila zadovoljna s p3? košaro pa rabim ker ne vem v čem bi naj bila user posted image  na dolgem potovanju(v lupini je lahko največ 2-3 ure). sem zasledila da je concord tud dober,je pa še dražji.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 13:12:54   
Anonimen
Pramette ne delajo več, imajo samo še staro zalogo. Jaz ga imam, pa nisem zadovoljna, saj v ležečem delu leži dojenček z glavo navzdol, moraš podlagati. Če bi kupovala, bi raje kupila Switch, vsekakor pa je boljša tista varianta s košaro. Res je več denarja, ampak košara je sigurno bolje. Košaro lahko uporabiš za nadomestno posteljico na potovanjih. Pa kupi tisti cenejši komplet:

http://www.soncek.si/si/peg-perego-p3-on-track-modularni-sistem-2007-light-blu-i7144.shtml

Dobro se odloči. Lp


(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 15:20:00   
BUŠICA
decembrka hvala za link, ampak ne vem v čem je razlika med p3 tri-fix modularni sistem in p3 on-track modularni sistem (razen v ceni). zdi se mi da se spoznaš na zadevo-prosim pomagaj! hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 16:03:57   
Anonimen
Jaz sem lani kupila Modular System Top (Primo Viaggio Sip + Navetta + Pliko P3) in nisem zadovoljna. No, mi pa je bolj všeč športni del, kot pa košara. Če bi še enkrat kupovala, bi kupila drugega.
Kupili pa smo v Italiji, ker se glede na ceno zelo splača.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 19:51:59   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

decembrka hvala za link, ampak ne vem v čem je razlika med p3 tri-fix modularni sistem in p3 on-track modularni sistem (razen v ceni). zdi se mi da se spoznaš na zadevo-prosim pomagaj! hvala

Razlika med tema modeloma je v tem, da imaš pri on-track samo eno strehico in jo moraš prestavljat (iz košare na lupinico, iz lupinice na športnega...). Pri tri fix modelu ima vsak del svojo strehico. Pa pri on-track modelu sta samo dve barvi, pri tri fix pa jih je oh in sploh.

Jaz imam tri fix in sem zelo zadovoljna.

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

košaro pa rabim ker ne vem v čem bi naj bila  na dolgem potovanju(v lupini je lahko največ 2-3 ure).

Za košaro moraš dokupit posebej spodnji del, ki je za v avto, drugače ne smeš voziti košare. Jaz ti za vožnjo vseeno predlagam lupinico, pa se večkrat vstavite vmes in daš user posted image ven.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 19:54:23   
mala pikica
Aja, pa glede cene... Če pri drugih vozičkih nabaviš vse posebej, košaro, lupinico, športni voziček in torbo, te nič kaj ceneje ne pride. Se pa ti splača kupiti PP v njihovi trgovini v Ljubljani, dobiš 10% popusta, če plačaš z gotovino (5% za gotovino in 5% za klub PP). Tako smo mi za tri fix plačali 540€.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 20:06:41   
Anonimen
Nisem bila nekaj časa na forumu, pa vidim, da ti je že mala pikica odgovorila. Lp

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PP pliko p3-3 v 1
18.2.2008 21:26:28   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Jaz sem lani kupila
Modular System Top (Primo Viaggio Sip + Navetta + Pliko P3) in nisem zadovoljna. No, mi pa je bolj všeč športni del, kot pa košara. Če bi še enkrat kupovala, bi kupila drugega.
Kupili pa smo v Italiji, ker se glede na ceno zelo splača.

ISTO user posted image user posted image user posted image zdaj bi ga menjala!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PP pliko p3-3 v 1
19.2.2008 20:31:42   
BUŠICA
a je možno da so modeli peg perego 07 in 08 iste cene-ali teta v BC nima pojma?user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PP pliko p3-3 v 1
20.2.2008 12:24:45   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

a je možno da so modeli peg perego 07 in 08 iste cene-ali teta v BC nima pojma?user posted image

Cene niso iste, model 08 je cenejši, ker v ceno ni vključen podstavek za lupinico. Pri modelu 07 pa je podstavek zraven in je zato cena višja.
Če kupiš podstavek posebej, potem si na istem, edino pri 08 modelih imaš veliko več barv na razpolago.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PP pliko p3-3 v 1
20.2.2008 12:25:37   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Jaz sem lani kupila
Modular System Top (Primo Viaggio Sip + Navetta + Pliko P3) in nisem zadovoljna. No, mi pa je bolj všeč športni del, kot pa košara. Če bi še enkrat kupovala, bi kupila drugega.
Kupili pa smo v Italiji, ker se glede na ceno zelo splača.

ISTO user posted image user posted image user posted image zdaj bi ga menjala!


S čim pa nista zadovoljni?


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PP pliko p3-3 v 1
20.2.2008 21:19:01   
ms3
mi smo zbirala med tem kompletom in chicco ct. 0.1 completo (štirikolesnik športni del+košara+lupinca) - ki sta skor enaka.
odločili smo se za chicco, ker sem nam je zdel bolj kompakten in vzdržljiv, košara se mi je zdela boljša, ima nastavljive ročaje, malenkost ceneje je bil (1,5 let nazaj 136.000sit) in več dodatne opreme smo dobili zdraven - že v ceni (strehico za lupinco, zaščito za dež, torbo za potrbščine s previjalno podlogo notri ...).  v trgovini chicco v ljubljani (BTC hala A in v centru na wolfovi) dajo še 10% popusta na gotovino.
svetovala bi da greš pogledat. mi smo po letu in pol uporabe zelo zadovoni in če bi še enkrat kupovala voziček, bi zbrala tega.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?