|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   linea negra
29.1.2005 9:23:59   
Jutra
A ta črta na trebuhu sploh kdaj zgine??:zmeden:
Jaz jo še vedno imam in to 3,5 mesecev po porodu:(
Ali na to vpliva tudi dojenje, menstrualni ciklus, ki se vzpostavi... Res nimam pojma...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   linea negra
29.1.2005 10:14:30   
dunja1
Jaz je sploh nikoli nisem opazila,zdajle ko sem se pogledala,pa vidim,da je cisto cisto rahla.A si mogoce bolj temnopolta? Jaz sem cisto svetle polti in to tudi vpliva na to.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   linea negra
29.1.2005 10:45:18   
malika
Jaz sem jo imela ful dolgo. Mislim, da do enega 7 meseca, potem pa je počasi počasi začela bledet. Če na to vpliva dojenje pa žal nimam pojma. sama sem dojila do 10 meseca, potem pa ni hotel več:ups:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   linea negra
29.1.2005 13:23:17   
kimi
Meni je sedaj po 9 mesecih izginila

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   linea negra
29.1.2005 14:45:38   
Gina
Ja seveda izgine:)-:)-., samo včasih malo traja. Mene pa zanima a katera ve, kako je z mišicami po porodu. Meni so šle med zadnjo nosečnostjo narazen za 4 prste. To pomeni, da sem imela na trebuhu med njimi (tam, kjer gre linea negra spodaj, vendar zgoraj, nad popkom) luknjo. Lahko bi roko tam skozi dala kar do notranjih organov, ni bilo vmes nič mišic več, so šle narazen. No, to noče iti čisto nazaj. Še vedno imam za prst do dva prostora. A ima katera izkušnje s tem?

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   linea negra
29.1.2005 17:24:50   
Annny
HMMMM, jaz je pa sploh nikoli nisem imela:)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   linea negra
29.1.2005 23:01:24   
TaRe*
Meni je izginila po petih mesecih..prib.,dojila sem cca 3 mesece,črto pa sem imela zelo temno.:muca:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   linea negra
30.1.2005 20:25:42   
Jančika_
Sem 6 mescev po porodu in črta je še komaj vidna. Zdaj sem pa spet noseča in se bo verjetno prej ko slej začela delat nazaj:)-.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   linea negra
30.1.2005 20:57:01   
Pepa-2
10 m po porodu, jo še vedno imam. bila je zelo temna, skoraj črna in zelo dolga. sedaj je že precej bleda. z dojenjem to mislim, da nima nobene zveze. mi še dojimo.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   linea negra
7.2.2005 17:15:27   
Jutra
Gina:)
sorry, mal pozno sem videla tvoje vprašanje:zmeden:
Tole s trebušnimi mišicami se ni za hecat, res ne. Fajn bi bilo, da bi hodila na fizioterapijo, če imaš možnost.;)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   linea negra
7.2.2005 17:45:36   
Gina
Zakaj? Ne štekam....Saj to, da gredo med nos. narazen sem že prebrala in je menda normalno....samo pozabila sem, koliko časa rabijo, da pridejo spet nazaj skupaj. A misliš, da se predolgo vleče?

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   linea negra
8.2.2005 9:04:00   
Jutra
Gina,
nočem te strašiti. Lahko, da gre pri tebi vse tako kot mora iti. Imam pa frendico, kateri so zaradi tega naredili večji "halo". Redno je hodila na fizioterapijo že med nosečnostjo in tudi po porodu:zmeden:

Mogoče pa bi bilo zate dovolj, če bi redno delala vaje za globoko trebušno mišico;) To v zadnjem času pri nas zelooo poudarjajo (pred leti nosečnice sploh vedele niso zanjo...):zmeden: A delaš te vaja? Če ja, pol je pa kul.
Še to: mene je najbolj presenetilo to, da ti na rednih pregledih med nosečnostjo sploh ne pregledujejo te mišice.:( In nisem edina s to izkušnjo. Nosečnice se morajo kar same aktivirati zato, hoditi na nosečniško vadbo, k fizioterapiji...:( Mislim, no, kot da bi šlo za dve totalno različni stvari...

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   linea negra
8.2.2005 17:53:26   
Gina
Uh, to pa nisem vedela. Meni je ni nihče nikoli pregledal. Bom prec jutri klicala. Hvala.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   linea negra
8.2.2005 20:11:09   
Jančika_
Barbara, kako pa se dela vaje za globoko trebušno mišico? :zmeden: To se ful priporoča, nisem pa še nikjer zasledila, kako se to počne.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   linea negra
8.2.2005 21:22:10   
Pepa-2
za to še tudi jaz nisem slišala, pa sem kar nekaj prebrala... lahko napišeš bolj podrobno? hvala

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   linea negra
9.2.2005 8:40:36   
Jutra
Žal mi je, ampak opisat je pa res težko.:( To ti mora nekdo pokazati in potem še tebe gledati, če prav delaš. Čudno, v Lj. porodnišnici pride fizioterapevtka že dan po porodu in vsako pouči o tem. A drugod ni tako?:zmeden:

Vam je pa lahko v veliko pomoč tista videokaseta/DVD, ki jo je izdala Vzajemna: Vadba med nosečenostjo in po porodu. Ta mi je res prav prišla.:) In na njej je tudi dobro predstavljeno, kako se izvaja vaje za globoko trebušno mišico ter ene vaje za po porodu so tudi fajn.
LP:sloncek:

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   linea negra
9.2.2005 9:20:51   
Jančika_
Barbara, hvala! V Celju nam ni nihče tega pokazal:zmeden2:. Bom posuskila dobit tisti DVD.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   linea negra
9.2.2005 9:28:00   
Anonimen
Meni je linea negra izginila v mesecu in pol po porodu, sem imela zelo izrazito, okoli popka je bil cca. 1 cm velik kolobar....dojila do 10 meseca in sem temnopolta, ja pojavila se mi je pa v 7 mesecu nosečnosti...

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?