|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majčice 08_2.del
28.2.2008 21:52:34   
Anitka
MARTINA obilo užitkov z novim passatom in seveda srečno vožnjo vam želim.

Jana pridna, ker fino skrbiš za zobkeuser posted image user posted image Midva se glede Angel cara nagibava k novejši verziji. Je itak že sam po sebi kar drag, zato bova primaknila še tistih 20 evrčkov. Vse za user posted image A na akupunkturo naj bi šel šele po 35. tednu? Hvala za info.user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: majčice 08_2.del
28.2.2008 22:03:00   
Anitka
v 200-tko pa itak nisem dvomila, da je ne bi premagale do marcauser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: majčice 08_2.del
28.2.2008 22:16:23   
Anitka
A že pančkate? No pa lepo spite.

Nočko


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: majčice 08_2.del
28.2.2008 22:17:54   
MARTINA25
ANITKA hvala za lepe želje!!!
Grem pančkat!!!
Lahko nočko vsem!!user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: majčice 08_2.del
28.2.2008 22:32:21   
Anitka
Martina, ni za kajuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 0:14:54   
tulipan13
Ups...šle že spat? No, midva, mi trije... gremo tudi sedaj. Da pa boste imele jutri že kaj za brati:

1. pravite, da so mrežaste gatke (ki so baje ful sexyuser posted image ) lahko tudi v lekarni, sicer pa v Mullerju... pa neki katalogi (sem malo povzela, če jih še katera išče) - torej jutri pogledam v Mullerju, potem pa naprej... KOLIKO naj bi jih pa imela? Verjetno se večkrat na dan menjajo, ali kako?

2. Čestitke za passata, midva sva ga tudi gledala (sicer karavana), testirala sva pa Tourana, na koncu kupila (zaenkrat dala aro) pa Mazdo 5 user posted image  Samo pazi, da ga ne ukradejo. Sem ta teden malo gledala statistike ukradenih vozil, pa je passatov malo morje ukradenih user posted image

3. Pia od Lipa Poljčane je punčkasta? Hm... potem pa res upam, da bova imela punčko, ker sem jaz tista, ki je rekla, da ima to posteljico. Sicer sva vzela barvo ivory, pa meni se takrat ni zdela nič "spolno usmerjena" user posted image  Ampak zdaj, ko sem to prebrala... kaj pa vem... ostale so mi izgledale pa preveč bolnišničneuser posted image

Pa lahko noč!

Aja...pa hvala vsem za lep sprejem med vami na forumu user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 6:51:11   
aurora28
Dobro jutro!

Najprej hitro en velik pisker user posted image za vse. user posted image

Tulipan13 Pia posteljica je tudi meni všeč, ampak mi zaradi zunanjih mer ne pride v poštev, mi je pa zelo všeč, ker je taka posebna. user posted image Da je punčkasta, no ja mogoče zgleda punčasta barva vanilije, ki deluje bolj rumeno in zgleda čist drugače, kot če naročaš barvo Ivory ali natur. Don´t worry, be happy. user posted image
Midva bova naročala Emilie barvo vanilije, ker nama takšna barva zelo paše v spalnico.

Martina user posted image user posted image user posted image za passata. Superca, midva bi tudi potrebovala nov večji avto, ampak ni več dinarčkov user posted image , bomo drugo leto nabavili.

Mrežaste gatke so pa zakon user posted image , pa sexi user posted image , pa še tamala se nam lufta. user posted image user posted image user posted image
Jaz si bom definitivno nabavila mrežaste gatke, ker spomnem se ko sem ležala v bolnici po abraziji in sem še jemala kapljice za krčenje maternice in to je kar teklo iz mene in imela sem svoje hlačke, ki pa so se takoj umazale in bile bljak od vsega tega in sem potem fehtala naj mi raje prinesejo nekaj mrežastih gatk, ker je škoda mojim spodnjic. Pa tudi boljše so mrežaste, ker te nikjer ne tiščijo, saj je elastika bolj tanka in šibka. Tulipan13 poglej v Mullerju in poročaj koliko stanejo. user posted image

Midva z mojim sinekom sva danes dopolnila 31. tednov user posted image user posted image user posted image in slikica bušija je že v albumu.


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 29.2.2008 6:53:52 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tulipan13)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 7:33:42   
Anitka
Jutro

Aurora hvala za kavico. A je kaj bele brezkofeinske na razpolago?user posted image

No jaz sem ponoči le dočakala dragega, ki je za povrh vsega imel na koncu še smolo, saj je 700m pred domov povozil zajkljo, ki mu je uničila branik. Pa full mu je bilo hudo, ko sta s policistom ugotovila, da je bila zajklja bodoča mamica z mladički v trebuhuuser posted image


Tulipan
tudi meni se postelja Pia zelo dopade in tudi nisem kaj preveč razmišljala, da bi bila preveč punčkasta. Če ti paše v stanovanje zakaj pa ne. Je res nekaj posebnega. O sexy hlačkah iz kataloga p sem pisala jazuser posted image Daj poročaj koliko stanejo v Mullerju, jaz pa bom pogledala v kataloge pa da primerjamo cene. Če bodo cenejše v katalogih jin naročim masovno za vse majčice, ki jih bodo želeleuser posted image

Mi smo pa včeraj dobili naročeni paket z lupinico iz Nemčije in z easy fixomuser posted image user posted image BI vse skupaj že najrajke v avto zmontiralauser posted image

Tako za dobro jutro je to to

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 7:35:45   
Anitka
Aurora lep bušiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 7:36:43   
špelin@
Dobro jutro user posted image
aurora28, user posted image  Hvala za user posted image
 
tulipan13, sama sem na začetku porabila vsaj troje hlačke na dan user posted image  Tako da so za začetek res boljše te mrežaste, ki jih potem vržeš v koš - klasičnih spodnjic je kar malo škoda.
 
A veste, da sem se spomnila, da imam še ene celo doma user posted image  Po prihodu iz porodnišnice in navalu mleka sem jih uporabljala tako, da sem jih prerezala v koraku in uporabila za nočni modrc (noter pa eno plenico, da ni premočilo user posted image ).
 
Nič, grem uredit frizuro veliki piki, potem pa jo odpakiram v šolo user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 7:45:43   
Anitka
Jutro Špelin@ tudi tebi. In hvala za naig kako bomo lahko še porabile te sexy gačice.

Za info v slovenskem La redoute stane komplet 10-ih hlačk 11,50 evrov, v avstisjkem kakšen evro manj

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 7:51:41   
TamaraJ
Dobro jutro majčice...

Najprej naj izrečem dobrodošlico tulipan13 in krisssttina.. lepo, da ste se nam pridružile in kot so napisale ostale; tukaj smo res čveke in je tudi meni včasih težko sledituser posted image . Krissttina... sem te na Mami že zasledila. Vsaj na seznamu. Sicer pa sem jaz tudi bolj aktivna tukaj.

Majabo... super, da si se vrnila v naš klubuser posted image

spelin@... Jaz imam knjigo od May Gaskin.. Zelo zanimiva, vendar si tudi jaz ne morem predstavljat, da bi rodila doma. Je pa to pri nas res skoraj neizvedljivo. Je pa zanimivo branje
 
IZVIRNO SPOROČILO: tulipan13
Pri punčki pa trenutno vodi ime Brina.


Pri bo tudi Brina, če bo punčka.. Samo pri nas je že skoraj zihr, da imamo Jakcauser posted image . V ponedeljek imam pregled in upam, da se še lepše pokažeuser posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Stara garda praviš...no kaj porečeš na mojih 74??Dinozavrska garda?


user posted image user posted image user posted image Ampak...

user posted image user posted image  Kaj ti Estrella si letnik 74????? Ma ti nebi dala, ko smo se spoznaleuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Majabo

ima morda katera majčica probleme s spanjem?
 
 


Hmmm, po 4-5 krat na noč vstanem, jem čokolado, lulam, pijem Donat, vodo, luftam sobo, pokrivam moje fante,..... Vstat je težko zjutraj, sicer pa nisem tako utrujena glede na tako rahel spanec. Hvala bogu.. Sicer pa Timi spi celo noč in izgleda, da me Jaki pripravlja spet na akcije, saj sem se zadnja tri leta kar lepo razvadilauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Doma imam 5 letnega fanta Andraža in gre letos v šolouser posted image  Ja kar velika razlika bo 5,5 leta. Ampak ni šlo drgač, saj veš en ss pa še služba..


Ja, moja dva bosta pa 4,5 leta razlike. ja pa fino, ker Timko že super sodeluje pri pripravah. Upam, da tako ostaneuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
, pa vložke Vir 80 tudi, vsaj 2 paketa gresta z menoj v bolnico.



Jaz sem bila v porodnišnici od sobote, ko sem rodila do petka, ko so me odpustili. Zato sta 2 paketa Vir 80 čist premalo. Ja, nekaj ti jih tam dajo.. pa je bolje imeti rezervo. Sicer pa ti po potrebi dragi prinese

Pikica5... najlepša hvala za lepe željeuser posted image user posted image
 
MARTINA25... super za avtek. Pa varno vožnjouser posted image user posted image user posted image
 
aurora28... user posted image user posted image user posted image user posted image  za 31. tednovuser posted image
 
 

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:04:41   
Katina

Estrella, das ist eine gute Nachricht. Ich bemühe mich sich den Zeit zu nehmen. Hofentlich geht nicht schief.
Muchas gracias.

naty, Martina25,
vajine reakcije so rezultat delovanja hormonov. Bo minilo, tako da se prav nič ne sekirajta. Raje z nami kaj poklepetajta.

Tulipan13, dobrodošla med majčicami. krissttina, tudi ti dobrodošla med majčicami. Že nekaj časa se naša družba ni povečala, danes pa imamo kar dve novi članici user posted image user posted image

Špelin@, sem slišala za knjigo ob izdaji, vendar sem se zavestno odločila da je ne preberem, ker bi me samo zmedla.  Razmere drugod niso primerljive s SLO, in če bi me njeni pogledi slučajno zamikali jih tu ne bi mogla izvesti. Torej s  tem ne bi nič pridobila.
narava se najbrž seli in nima časa bit na internetu. Pridi nam hitro napovedat vreme, OK?

Majabo, dobrodošla nazaj med nami, Zdaj pa le bolj pridno čvekaj, prav?


Estrella: Stara garda praviš...no kaj porečeš na mojih 74??Dinozavrska garda?

Estrella, najboljš da mojo letnico kar zbrišeš, ker je zgleda še iz časov pred velikom pokomuser posted image .

čmrlika, kdaj bo vozek v albumu?


Pikica5: Sama sem rojena v maju in sem vam želela zaželet, da vse rodite zdrave in nasmejane  Ni lepšega kot biti rojen v mesecu ljubezni

Papa

user posted image user posted image user posted image

Martina25:Punce moram vam povedat da sva koooončnooo kupila passata!

Želim vam srečno vožnjo z upanjem, da vam bo dobro služil. user posted image user posted image user posted image Jutri pa uspešen šoping.

Aurora28, kakšen luštkan buši. user posted image in čestitke za 31. tednov

Anitka: Mi smo pa včeraj dobili naročeni paket z lupinico iz Nemčije in z easy fixom BI vse skupaj že najrajke v avto zmontirala

Bravo za dostavljeno robo.

Jaz lahko pokličem v Tosamo, po koliko so te zadeve (npr. hlačke) ali pa se enkrat zapeljem do tja (stanujem nekaj Km stran). Če se bomo zmenile za srečanje, lahko poberem naročila in dostavim naročeno na srečanje.



(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:08:00   
Katina
Sem kar poklicala v Tosamo. mrežaste hlačke so različnih velikosti. Npr. št. L stane 1.kom 0,42€, lahko vzameš posamezne imajo pa tudi pakete po 5 kom. TOrej je to definitivno ceneje kot la Redoute.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:09:37   
Katina
Aha, pa še nekaj ......... ja, vem sem ementaler.....

Jaz imam bon od trgovine Sonček za 20€ popusta pri nakupu vozička. na bonu ni časovne omejitve. Če ga katera želi izkoristit, ji ga lahko odstopim, ker ga jaz ne rabim.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:32:41   
špelin@
Punce, s temi letnicami in raznimi dinozavrskimi in podobnimi gardami ste čisto zabluzile user posted image user posted image user posted image  Kolikor sem ugotovila na srečanju, naša leta sploh ne igrajo nobene vloge: smo vse tako mlade po srcu, iskricah v očeh in odnosu do življenja, da je škoda debate user posted image
 
A ste že vse oz. vsi izbrali imena za vaše sončke? Oz. varianti za oba spola? Pri nas smo zdaj čisto prepričani, da bo fantek, in so debate okrog imena zaključene user posted image
Težave s spanjem? Trenutno se moram kar pohvaliti user posted image  Odlično spim, edino lulat hodim ene 2-3x na noč user posted image  Ampak na srečo se več ne zbujam okrog dveh, treh in
ne zijam v strop. Računam, da to spet pride v zadnjih tednih user posted image
 
Katina, pa res: narava se seli!!! No, vseeno upam, da se kmalu oglasi user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:40:53   
Majabo
marička ste pridne čveke, saj vas zjutraj komaj ujamem
še nisem na tekočem kateri čas dneva ste najbolj aktivne user posted image  zvečer ste kar pozno pokonci

malo zavidm tistim ki grejo v prvo, kupujejo stvari, sestavljajo vozicke,in podobno
ful lepo user posted image  jaz pa ze vse imam, samo novo banjico rabim in to je vse, šment!


Imena pa tudi še nimamo, že za prvega sva ga zbirala kake 8 mesecev, no glej, pa je spet fantek na poti in morava še enkrat....težka bo :-)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:52:28   
kasso
Krissttina, majabo in tulipan   DOBRODOŠLE user posted image user posted image user posted image !!!

Madonca sem jezna, napišem en dolg post in mi ga izbriše...mah!

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:53:29   
barbaw
Dobro jutro!

Aurora hvala za kavo. Ne vem, če si opazila ampak si postala glavna kuharica jutranjega kafeja. user posted image    
user posted image  za 31 tednov. Me prehitevaš za celih  6 dni. Kaj se že kaj bolj pospešeno pripravljaš ali čakaš na april? Buši je pares lep in okrogel. user posted image  Pa linea negra se tivi. Jaz pa sem še vedno brez. user posted image
 
Tulipan13 glede avtov pa je tako, da kateregakoli imaš riskiraš da ga subvencioniraš tatovom. user posted image  Moja sestra je imela Mazdo  slab mesec dni in je ostala brez. user posted image  Na srečo je imela ful zavarovanje in je dobila za novega.

Anitka user posted image  zajklja. V takem primeru ne moreš pa čisto nič narediti. Naravna selekcija s pomočjo avta.

Ime? Že dolgo vemo. Razen mojega cincanja na začateku je bilo vse odločeno.

Kasso user posted image . Počasi bomo v se uporabljale copy/paste. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tulipan13)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:57:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Madonca sem jezna, napišem en dolg post in mi ga izbriše...mah!


Kopiraj ga, preden klikneš "Potrdi" - za vsak slučaj user posted image
 
Anitka, super, da se je user posted image  varno vrnil domov. Za tole nesrečno zajkljo človeka sicer stisne pri srcu, ampak teh zadev resnično ne moreš preprečiti. Mi smo že 2x trčili s srno user posted image  To je šele ene škode in druser posted image ka. Dobesedno user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 8:59:45   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: tulipan13

2. Čestitke za passata, midva sva ga tudi gledala (sicer karavana), testirala sva pa Tourana, na koncu kupila (zaenkrat dala aro) pa Mazdo 5 user posted image  Samo pazi, da ga ne ukradejo. Sem ta teden malo gledala statistike ukradenih vozil, pa je passatov malo morje ukradenih user posted image


Tudi mi smo gledali to statistiko in kupili Volvota user posted image

Martina
user posted image user posted image za passata in srečno vožnjov user posted image

(odgovor članu tulipan13)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 9:01:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Majabo
malo zavidm tistim ki grejo v prvo, kupujejo stvari, sestavljajo vozicke,in podobno
ful lepo user posted image  jaz pa ze vse imam, samo novo banjico rabim in to je vse, šment!

Jaz pa niti ne, ker sem vesela, koliko bom prihranila user posted image  Firbec lahko vseeno napasem user posted image  In čudovito je brskati po škatli s tistimi majhnimi oblačilci in se spominjati... user posted image

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 9:03:12   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: tulipan13

1. pravite, da so mrežaste gatke (ki so baje ful sexyuser posted image ) lahko tudi v lekarni, sicer pa v Mullerju... pa neki katalogi (sem malo povzela, če jih še katera išče) - torej jutri pogledam v Mullerju, potem pa naprej... KOLIKO naj bi jih pa imela? Verjetno se večkrat na dan menjajo, ali kako?


Jih imajo tudi v trgovini Zmajček v ZD v Postojni 5 kom 3,5 eur, tako, da tiste, ki boste rodile v PO, jih lahko skoči dragi kupit v sosednjo stavbo user posted image

(odgovor članu tulipan13)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 9:03:49   
tancho
Tulipan13, dobrodošla med majčicami. krissttina, tudi ti dobrodošla med majčicami. Že nekaj časa se naša družba ni povečala, danes pa imamo kar dve novi članici
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav majčice! tudi jst bi se pofočkala pri vas, saj naše detece pridno raste in kot kaže ne bomo šli več s PDP-jem na junij... Tako bom tudi jaz majska user posted image !user posted image  
RR-jeva osebna izkaznica: PDP 28.5., user posted image , prvič user posted image , letnik 82, rodila pa bom v Ljubljanski porodnišnici. Naslednji pregled imam 31.3. - bomo delali UZ, da preverimo če je vse ok + zvem, kako bo z rezultati krvi, vode, sladkorna...

Vsem pošiljamuser posted image user posted image user posted image , ker se mi zdite prov luštne (priznam, sem že ene parkrat skočila sem, vas malo prebratiuser posted image ); user posted image user posted image  in srečne user posted image  za uspešno opravljene preglede, vaše družince in dobro opravljene nakupe...

Kaj več bi skoraj težko komentirala, ker ste tako pridne čveke, da vam je zelo težko slediti, ampak se bom v prihodnje bolj potrudila, obljubim! LP

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 9:05:50   
tancho
user posted image user posted image user posted image  zdej mi je pa še kar moj post citiral
user posted image user posted image user posted image se vidi da še nimam pojmauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?