|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok
29.2.2008 7:28:03   
Nastya
Ali mi lahko katera pove kam grem lahko na privatni samoplačniški 3D ultrazvok ?! Če pa mi bo katera pripisala tudi še tel. št. pa tudi ne bom nič jezna. Je bom zelo vesela.

Ni važno kam, jaz sem poslala mail v Postonjsko porodnišnico in čakam, če bom dobila kakšen odgovor. Ne morem pa dolgo čakati, da ne bo potem prepozno (sem v 21 T). Cene se pa verjetno gibljejo povsod isto okrog 60 €.

Hvala !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok
29.2.2008 7:42:33   
Naty*
dr. Merlo, ZD Postojna 05/720-23-70. Za 63 EUR dobiš še slikice in DVD s posnetim pregledom. Zraven rad naredi še morfologijo.

LP

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ultrazvok
29.2.2008 8:41:23   
špelin@
Domžale - dr. Šelih - 68 EUR  - cena vsebuje 3D UZ + DVD posnetek(dobila sem ga za celih 40 minut, ker je delala podrobno morfologijo) in kakšno sprintano slikico.
 
Ostali podatki so tule: KLIK

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ultrazvok
29.2.2008 8:46:50   
l.daisy
Kranj, 50 €, 3D/4D UZ (menda najnovejši), v popoldanskem času, pregled posnamejo na dvd...
http://www.bolnisnica-kranj.si/index.php/novice/16


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ultrazvok
29.2.2008 9:26:46   
Srčekgirll
http://www.bolnisnica-po.si/index.php?id=110


Jst sm šla tuki in morem reč, da sm hitro pršla na vrsto (soboto poslala mejl, se naročila, v torek sm bla že na versti). Bilo je superuser posted image user posted image user posted image user posted image Delala mi je dr. Antonič. Veliko slikc in 2 filmčka, SUPERuser posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D ultrazvok
29.2.2008 9:43:16   
Hans
Zdravstveni zavod dravlje, ulica bratov babnik 10, 1110 lj. JAz sem bila zelo zadovoljna. 01/510 68 00

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D ultrazvok
29.2.2008 11:35:53   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

http://www.bolnisnica-po.si/index.php?id=110


Jst sm šla tuki in morem reč, da sm hitro pršla na vrsto (soboto poslala mejl, se naročila, v torek sm bla že na versti). Bilo je superuser posted image user posted image user posted image user posted image Delala mi je dr. Antonič. Veliko slikc in 2 filmčka, SUPERuser posted image user posted image



Ti je naredila tudi morfologijo?



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D ultrazvok
2.3.2008 17:19:23   
tonks
A je treba imet s sabo materinsko knjižico?user posted image

Hvala za odgovor.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D ultrazvok
3.3.2008 10:02:09   
Calena
 
Ojla,

Jaz sem imela 3D UZ v Dravljah.
S seboj sem prinesla materinsko knjižico, čeprav vanjo G ni vpisal rezulatov. Podatke sem dobila izpisane na posebnem izvidu.

Lp,
M

(odgovor članu tonks)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D ultrazvok
3.3.2008 12:06:19   
ursalara
Ponavadi naj bi imela materinsko seboj zdravniki pravijo da ti je to kot osebni dokument in da jo moras skoz nosit s seboj.V Dravljah pride 3D okoli 80 evrov dobis pa slikice ter filmcke izvid ti pa ponavadi dajo na posebnem listu.

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?