|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 18:56:21   
Estrella*
Špelin@: šele danes sem opazila, da imaš 5user posted image . Od kdaj se ti je standard tako dvignil??user posted image  Še nedolgo tega si bila pod 1000 posti.
 
Pa še eno pogrešam tu in sicer edinaos. Kam si poniknila?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 18:59:27   
Estrella*
Pa sem spet pozabila vprašat!user posted image  No v tretje gre rado.
 
Ali ima katera doma lamelne zavese? Rada bi jih nabavila za dnevno, pa me zanima kako se kaj obnesejo in kje bi imeli kvalitetne, ne take, da ko jih pogledaš dol padejo????

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:00:15   
barbaw
Ene si res pridno nabiramo tele zvezdice. Ampak ta teden nas je od tistih 27 res aktivnih zelo malo prisotnih sploh danes in tudi včeraj. Le kaj se dogaja z vami nosečke? Nas skrbi tu gor. user posted image

Estrella lamelne zavese se obneseje odvisno od dolžine. Če imaš zelo dolge se vihajo ob straneh. To je tam več kot 2m, za krajše pa ne vem. Je odvisno tudi od uteži. Pa še karnise rabiš vse nove.

< Sporočilo je popravil barbaw -- 29.2.2008 19:02:41 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:04:29   
barbaw
Joj jaz tudi pozabljam stvari. Kje bi jih dobila ne vem. Sestrična jih ima iz Ikee, so ful lepe ampak se vihajo ob straneh, ker so dolge več kot 2,5m. Je pa to kar nova zadeva na trgu in je vprašanje kvalitete. Če jih bo kdo ful hvalil ti sporočim. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:08:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Špelin@: šele danes sem opazila, da imaš 5user posted image . Od kdaj se ti je standard tako dvignil??user posted image  Še nedolgo tega si bila pod 1000 posti.


U madonca, sploh nisem opazila user posted image user posted image user posted image  Očitno še sama sebe ne dohajam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:09:53   
tally
tally: kako se pa ti počutiš? Pogrešaš kaj gostinstvo?


estrella*danes sm kr v redu, bolečina v križu se je danes nekam skrila(hvala bogu),trebuh mi bistveno manj otrdeva, tlo da še kr ok. Upam da tako tut ostane.Sm bila včeraj na fizioterapiji pa so mi pokazali par vaj za križ bom vidla če kaj pomaga. Hm gostinstvo, včasih kr pogrešam službo, ampak se da zdržat tut brezuser posted image . Trenutno uživam v nosečnostiuser posted image .


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:21:09   
Estrella*
tally: me veseli, da je vsaj malo bolje. Jaz sem tudi delala vaje za hrbtenico/križ in so oblažile bolečine. Vedno sem si prej segrela križ s termaforjem, ki je bil tudi nepogrešljivi pripomoček. Prv vajah je ta keč, da se obnesejo, če jih izvajaš pravilno in redno. Drugače ni ničuser posted image
Ti kar uživaj v nosečnosti, edino pravilno.
 
barbaw: seveda jaz mislim imeti dolžino cca 2,5 muser posted image  Da bi se vihale sploh nisem pomislila. Ravno zato iščem kvalitetne, da mi potem ne bo žal.
 
špelin@: prav pohvalno od tebe, da nisi opazila. To je znak, da si s srcem pri majčicahuser posted image
 
 

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:28:10   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pa sem spet pozabila vprašat!user posted image  No v tretje gre rado.
 
Ali ima katera doma lamelne zavese? Rada bi jih nabavila za dnevno, pa me zanima kako se kaj obnesejo in kje bi imeli kvalitetne, ne take, da ko jih pogledaš dol padejo????


Estrella* midva sva septembra dala lamelne zavese, ko sva urejala stanovanje. Sva se že v osnovi odločla za njih, ker so nama dejansko nadomestile zavese in žaluzije pa še dobro se jih da barvno kombinirat. Najine sicer niso dolžine 2,5m, ker jih mava do radiatorjev, razen pri balkonskih vratih, kjer so do tal. Zaenkrat morm rečt, da sva zelo zadovoljna, pa še vesela sem, ker sva oba alergika, tu pa je tak material, da se pršice ne morejo nabirat user posted image . Dela jih pa eden v Logatcu. Pride, izmeri, ti pove kolk bi bla cena in prinese barvno lestvico. Po nekaj dneh pride zmontirat, vse za sabo popuca in to je to... Pa glede na to, da sva jih dala na štiri okna in balkonska vrata, je bla cena zelo ugodna, sploh glede na to, da so zraven karnise in kasneje lahko menjaš samo lamele. Če te bo zanimalo, ti lahko dam njegovo telefonsko...no sej zdej si že praktično notranjka user posted image .

< Sporočilo je popravil Naty* -- 29.2.2008 19:31:32 >


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:30:59   
Naty*
Aja glede menjave telefonskih številk majčic... js sm tud kr dobr založena z njimi user posted image , tko da, če bo kaj, bo novica definitivno nekak priromala na RR user posted image . Bom pa tud js rade volje sporočila, če bo katera mene obvestila o kakih izrednih dogodkih, tko da tiste, ki mate mojo cifro...se priporočam!

**** še zmer nič user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:39:51   
valentina2006
Estrella*: Kar se zaves tiče...ne vem pomagat user posted image  user posted image

špelin@: user posted image  user posted image  za 5 user posted image


Punce, še 10 strani...mamo pa še 4 ure...hit velikkkkkkk pisat. Estrella* hit prpopi kakšn seznamček user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:40:34   
jana81
Evo sva nazaj iz MB, sva kupila TV diagonale 117cm user posted image , omg kok je to velik tv, mojmu dragemu gre nasmeh do ušes, če jih ne bi mel , bi mu šel okol glave.
Zdej je pa še ne smeva prižgat....to je pa tk, kot da si lačen ko volk, pa maš na mizi hrano in je ne smeš jest.user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

jana81, pa te to (bom po domače vprašala) po črevah zvija in tišči kakat ali so bolj krči v rodilih in križu? Mene se je nekaj podobnega lotilo par tednov nazaj, ampak sem šla potem ornk kakat, ker me je prav po črevesju zvijalo user posted image


ne me  je prav tak šraufal kot recimo pri menzi, prav v rodilih, ne po črevah.V križu me pa nič ne boli.Kakat me pa tud ne tišči. zdej je mal boljš, sam trebuh mi pa še kr otrdeva.Bom zdej počivala pred novim tv pa bo.user posted image
 
jst tud držim pestke za ****, upam da bo vse ok, pa da bo doma ajala.
 
za telefonske mam pa jst od aurore,špelin in kodrane, pa mogoč še od kere, ne vem.
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:40:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

 
Pa še eno pogrešam tu in sicer edinaos. Kam si poniknila?


Oj sem tukaj vsak dan vas pridno prebiram, samo komentiram ne ker se mi zdi da kaj pametnega nimam za povedatuser posted image , očitno se je tudi mene dotaknila notranjska depresijauser posted image user posted image Drugače pa sem OK, princeska se je očitno brez maminega dovoljenja vpisala na tečaj salse v trebuhuuser posted image , ampak saj je pridna samo da brca.

Estrella hvala za pogrešanostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:43:22   
mixi
zanima me kako se dam med seznam majčic 08. sem nova in se bolj malo znajdem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:43:51   
Estrella*
Naty: a misliš na Smodiš in Mays Jačka 14 Logatec????Sem že gledala, sam me je kvaliteta zanimala. Če si jih vzela tu in si zadovoljna bi ga res poklicala.
A mi lahk na zs zaupaš koliko m si jih vzela in priblijižno ceno???
Bi ti bila zelo hvaležna.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:45:09   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
Evo sva nazaj iz MB, sva kupila TV diagonale 117cm user posted image , omg kok je to velik tv, mojmu dragemu gre nasmeh do ušes, če jih ne bi mel , bi mu šel okol glave.
Zdej je pa še ne smeva prižgat....to je pa tk, kot da si lačen ko volk, pa maš na mizi hrano in je ne smeš jest.user posted image



jana81: To pa je ornh TV...obilo užitkov ob gledanju...user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:50:06   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Estrella*: Kar se zaves tiče...ne vem pomagat user posted image  user posted image

špelin@: user posted image  user posted image  za 5 user posted image


Punce, še 10 strani...mamo pa še 4 ure...hit velikkkkkkk pisat. Estrella* hit prpopi kakšn seznamček user posted image .


Evo mene, že delam na seznamuuser posted image  Sam mam filing, da ne bo pomagalo za dosego našega cilja. Sicer pa sem že nov mejnik postavla in ta je 5.3.user posted image
 
mixi: lahko nam zaupaš svoje podatke in jih vpišemo me. Lahko pa skopiraš seznam v post in se dopišeš. Simpl ko pimpl!
Dobrodošla majčica no.76!!user posted image
 
edinaos: poznam filing ko nimaš kaj za napisat. Sam , če se mal potrudiš pol pa kar zalavfauser posted image  Drgač pa me je bolj skrbel, da ni kaj vredi s tabo. Me veseli, da je vse v najlepšem redu.
Depresijo pa kar stran nažen, nima kaj iskat tam po Logatcu...ššššcccc

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:57:05   
Katina
Današnji dan mi ni glih usojen. Sem že zjutraj poročala o zapletu v laboratoriju. Za nameček mi jo je zagodel še poštar. Dopoldan nekdo zvoni, po domofonu vprašam kdo je in se nihče ne oglasi. Ko grem po pošto vidim, da mi je v kaselc poštar dal listek za priporočeno pošto user posted image . Se mi je tolk neumno zdelo. No popoldan sva šla z mojim user posted image na sprehod do pošte. Tolk težko še nisem hodila kot danes. Ne samo, da sem imela vse kamne, ki so bili namenjeni volku iz sedmih kozličkov v trebuhu, še špikal me je kot user posted image . Tko da sem šla doma v horizontalo in noge v luft, ker so ble kot buhteljčki.
Anitka, mrežaste hlačke definitivno dobiš v tosami, vendar sem prepričana, da jih imajo tudi drugje - npr. Sanolabor, lekarna in še kje.
Super lupinica, tudi meni so barve všeč.
Špelin@ spravla si me v dobro voljo s temi napisi z vrat župniščuser posted image .
jana81, joj, nehaj s temi krči. Do maja je še daleč. pazi nase in počivaj.
Čmrlika, lep voziček. Ko bo notri še pravi paketek, bo še bolj luštno.
Estrella, mit dem Zeit wird diese Woche ein bischen knapp, weil ich nächste Woche viele Sachen zu erledigen habe. Zum beispiel: Am Montag muss ich zum Laboratorium, am Dienstag habe ich Termin mit Diabetologin, am Mittwoch habe ich Gynekologin, ich muss auch Blut für Schielddürste diese Woche abgeben und Mutterschule besuchen. Es were mir lieber nächste Woche, wenn es dir auch OK ist.
Ej, kaj ko bi se zgledovale po avgustovkah str. 141, kjer imajo zanimive linke?
Moja sestra ima že leta lamelne zavese in ji odlično služijo. če rabiš še kakšen podatek jo lahko povprašam za nasvet.
Aurora28, približno ti je že špelin@ povedala kako daleč je. Če se bomo zmenile za srečanje lahko poberem naročila in kupim za vse, da se ne boste vozile sem. Če pa prideš sem v nakup, pa pokliči, da gremo na kakšno user posted image . Hvala za komplimente user posted image , tolk pašejouser posted image .
Super za oddano papirologijo. Si naša prva majčica, ki se je že spopadla z mlini na veter. Ostale prihajamo za tabo.Hvala tudi za dodatna navodila user posted image
Mislim, da ti je hotel Pušenjak namigniti, da je vse odvisno od spretnosti tvojega G. Če bodo njegova priporočila ustrezna te bodo ali obdržali v bolnici do poroda ali pa sprožili porod kmalu po roku.
kasso, sej bova tud teb odstopile info o temm, kje dobiti delodiš. Samo ne vem, če bo kakšna majčica tolk prijazna, da nam pove kje ga dobit. Si pa velika faca, da se se lahko odklopla od RRja. Moja ruser posted image je zalimana na stol pred računalnikom.
TamaraJ, tud tvoj vic me je spravil v dobro voljo.

****: Držite pesti zame... sedaj so mi rekli naj pridem kar v porodnišnico. No pa grem jaz lepo počasi na avtobus... pa bo...

Mislite name in upam da pridem domov ker se mi tudi slučajno ne ostaja tam...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čimprej se nam javi in reci, da je bil lažni alarm in nisi ostala v P.

barbaw, moj trebuh postane trd čim nardim par korakov izven stanovanja in ostane trd dokler se doma ne počim na sedežno.  kadar je dan, ko mi močno otrdeva trebuh skoraj ne vem, kdaj spusti. Jaz otrdevanja  sploh ne štejem. Ko se bodo pa začele bolečine pa bom.
mixi, predvievam, da si nova majčica. Dobrodošla. napiši vse podatke pa bo naa skrbnica Estrella vse zrihtala.

No, pa sem se le priklofala do 190. Punce, saj ste nore. zakaj se nam pa tko mudi na majčlice 3?


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 19:58:20   
Anonimen
Estrella; sem ti poslala ZSuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 20:01:00   
tally
pa sej jst tut skos berem vaše debate in mi jih je ful zanimivo brat, sam potme nimam kaj za napisat pa grem v hotizontalo. Edina a si bila včeri na fizioterapiji, jst sm narobe uro povedala sem imela 10.45 ne pa 9.45. Včasih se sama sebi smejem ko usekam take čisto mimo. Ful si težko zapomnim datume, ure pa grem včasih kakšno stvar 3x pogledat preden dojamem. A ste ve tut take, pozabljivke?

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 20:02:14   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Simpl ko pimpl!


Estrella*: Od kje ta izraz...sem se user posted image  user posted image  user posted image


Se nam je pa v zadnjem času prdružl kr neki novih Majčic user posted image ... user posted image  user posted image ... A bomo pršle do 100...a sem optimist...no čimveč skratka...user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 20:04:40   
Čmrlika
kaj zdaj bomo klofale kr nekaj brezveze, al ne? Vici, seznamčki, si gremo kaj zmislit...meni je naprimer teža padla, pa bi prosla za popravek...user posted image , eh ni res, ravno sem se tak napapala, da je brezveze, pa likam zraven, pa ugotavljam, da se moji princeski to najbolj ne dopade user posted image , kr neekaj buta, pa trebuh mi otrdeva, da je joj...pa mi je- pazi zdaj to rekla farmacevtka v lekarni, da prvič sliši da bi magnesol pil v ta namen? user posted image  groza, sem ji rekla, da mi je G rekel naj si jih kupim, ona pa meni, da raje mi jih ne bi prodala, ker je bla ona tud noseča, pa nič ne ve o tem user posted image sem se fajn nasmejala, pa raje šla, brez magnesola, tako da do zdaj nisem še nobene tabletke spila.

Nič klofam brezveze, grem raje dalje likat, pa lubija malo požgečkat, pa bo že čas za ajko bajko...Greva jutri v Avstrijo, pa bo treba hitro vstat, da bo še kaj dneva ostalo, da še kaj v sobici porihtamo...
Pridem še kaj...Ampak mene ful skrbi, kaj je z ****- kaj če bi jo ktera poklicala, ko ma telefonskouser posted image
user posted image zate ****!!!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 20:14:56   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Evo mene, že delam na seznamuuser posted image  Sam mam filing, da ne bo pomagalo za dosego našega cilja. Sicer pa sem že nov mejnik postavla in ta je 5.3.user posted image


No, tud 5.3. je OK...user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Ampak mene ful skrbi, kaj je z ****- kaj če bi jo ktera poklicala, ko ma telefonskouser posted image
user posted image zate ****!!!


Tud jest jo mam ves čas v mislih.
**** držim pestke user posted image  zate in user posted image ... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 20:26:15   
Anitka
Oj!

Sem hotela prilimat nove fotke od mojega bušija v album pa ni šlo.user posted image So prevelikega formata in bom počakala na pomoč dragega.

Barbaw
tole  s trebuhom je pa tudi meni znano. Je sicer prenehal otrdevati kot je otrdeval prejšnji teden, se pa pojavi otrdelost pri hoji in ta otrdelost včasih kar traja. Pa potem so se mi prej pojavili blagi krči kot pri Muser posted image user posted image Sem se kar ustaršila, saj še ne bi rada šla v porodnišnico. Zdaj je situacija sicer dosti boljša (je možno, da je bilo povezano tudi s prebavo, kajti po odvajanju blata je bilo takoj bolje)in upam, da mi tam do sredine maja ne bo treba v porodno sobo. Imam pa doma Spasmex, ki mi ga je zadnjič predpisala moja G, sicer 3 krat dnevno, a jaz ga vzamem le 1-2 krat na dan, pa potem še kakšen magnezij popijem.

Zgleda, da nas ima kar nekaj podobne izkušnje s to našo prebavo.

Estrella zgleda, da si malce spregledala moj včerajšnji post. Pa nič zato, bom še enkrat napisalauser posted image Sem prosila, če me lahko prestaviš na seznamu s 27.5. na 26.5.

Ja tole s telefonskimi pa se tudi meni zdi dobra ideja. Jaz imam telefonsko Čmrlike in Barbaw.user posted image user posted image

Valentina še malo pa boš kar nekaj časa doma. Jaz sem imela ta teden dopust in je minilo kot šus. V ponedeljek pa spet delat.

Jana obilo užitkov ob gledanju nove TVuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ohoho, še ena majčica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mixi dobrodošla med nami. Naša Estrella zelo lepo skrbi za urejanje in ažuriranje podatkov v seznamu, tako, da le napiši kaj več pa bo ona vse uredila.

Me veseli, da se tudi vam dopade naša lupinicauser posted image user posted image V živo je pa še lepšauser posted image user posted image

Katina hvala za odgovor glede sexy hlačk. Upam, da jih kje v Prekmurju najdem, če ne pa katero od vas zaprosim za pomoč pri dobavi.

Tally nisi edina pozabljivkauser posted image user posted image Meni se dogajajo podobne zadevščine. Že tri ure hočem nekaj vzeti iz zamrzovalne skrinje in mi še zmeraj ni ratalo. Vedno pozabimuser posted image user posted image Morda mi danes še uspe. Pa da o drugih stvareh, ki jih pozabim ne govorim.

Joj tudi mene tako skrbi za ****. Upam, da je vse v redu. Drži se majčica naša.user posted image user posted image user posted image user posted image Dajte jo malce poSMSat tiste, ki mate njeno cifro. Napišite ji, da mislimo nanjo in naj sporoči kako je z njo.




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 20:32:33   
Naty*
Estrella* vidim, da ti je edina poslala zs...a v zvezi z lamelami? Drugače pa ja... pri temu sva naročila, mogla bom pa jutr z mojim pogledat kolk je blo m in kolk cena...sej veš pri meni je SNP v polnem teku user posted image . Ti pa sporočim, če te bo še zanimalo.

edina skoz te hočm vprašat, če si ga potem poklicala in kaj sta se odločla???

Grem zdej počivat. Mene tud dons tamali tolk matra...prej je ležal prečno user posted image , med kopanjem v banji se je pa sicer obrnil, sam po celem dnevu bolečin sem zdele že mal naveličana vsega...

Lepo spite pa se beremo jutri!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: majčice 08_2.del
29.2.2008 20:34:01   
Estrella*
VALENTINA: Kdaj greš ti na P? Oz kdaj začneš z dopustom?
Men se že tud vsaki dan cufa na šihtu , ker enostavno ne zdržim več. Sedet ne morem , stat še manj, šetat ne morem, ker imam delo za računalnikom...Sam še na koledar gledam inodštevam do 4.4. Zdi se mi, da je vsaki mesec pridobil še par dni zravenuser posted image
 
edinaos: hvala za zs. Sem ti že odpisala.
 
Katina: Das ist enine gute Idea! Nach meiner Meinung wäre das beste Datum etw. 12.3 oder 13.3 Was sagst du dazu? Oder ist dir lieber am Samstag nach Osterreich fahren?Es ist mir egal.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?