|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seks v nosečnosti po 2 ss
2.3.2008 18:57:12   
Anonimen
Pozdravljene,
sem v 5t nosečnosti. Pred tem sem imela 2 ss. Od kar sem zagledala + s partnerjem še nisva imela spolnih odnosov. Ful me je strah, da ne bi povzročil ss pa čeprav pravijo, da seks ne vpliva na ss. Zanima me kako je bilo pri vas, ki ste bile v podobni situaciji? Ali ste se vzdržale oz. user posted image ?

Hvala za odgovore. user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.3.2008 7:20:03 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako je bilo pri vas?
2.3.2008 19:15:49   
Hans
Mi smo po priporočilu ginekologa kar malo pavziral.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako je bilo pri vas?
2.3.2008 19:20:33   
Anonimen
Midva sva bila vzdržna prve tri mesece, sicer mi itak ni bilo do tega, ker mi je bilo non-stop slabo, potem pa je bila situacija popolnoma drugačna user posted image
Sicer pa dvomim, da bi to lahko bil vzrok za ss, če pa si zaradi tega v skrbeh, pa tudi seks ne bi bil bogvekaj.

(odgovor članu Hans)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako je bilo pri vas?
2.3.2008 19:22:59   
piamaria
midva sva vseeno dvkrat na teden, ker sem optimist, ampak sem se nehala sekirati, kaj je lahko narobe, mislila sem samo, kaj bom pametnega naredila zase in kaj zdravega bom pojedla, pa itak nisem nikomur povedala, v primeru razočaranja, no čez 9 mes se je rodil korenjak....presrečna sem.
Le pogumno in brez odvečnih skrbiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako je bilo pri vas?
2.3.2008 20:05:54   
tsjci26
čestitam za plusek!user posted image  iskreno povedano,midva še zdaj kaj veliko ne,prve mesece mi je bilo slabo,zdaj sem v 26.t pa me še vedno bolijo bradavice in sploh mi ne paše...vem da sem grozna ampak sploh mi ni do tega...če pa že,pa to počneva zelo redko

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seks v nosečnosti po 2 ss
3.3.2008 8:07:25   
nuala
Midva sva vseeno, ker ss nista bila povzročena s spolnimi odnosi ampak je bil razlog drugje.
Bi pa na tvojem mestu vprašala tvojega ginekologa in nasvet upoštevala.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seks v nosečnosti po 2 ss
3.3.2008 10:35:47   
tintin
Jaz sem na začetku zakrvavela (pred to nosečnostjo sem imela eno izvenmaternično, zato me je bilo valda tudi strah) tako da smo bili do konca bolj previdni.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seks v nosečnosti po 2 ss
3.3.2008 11:23:21   
rokapi
Moja nosečnost je rizična, imela sem krvavitve (grozeči splav) in ginekolog mi je spolne odnose takoj prepovedal. Žal je tako, da morava abstinirati. Posvetj se z ginekologom, ker v določenih primerih spolni odnosi lahko škodujejo.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seks v nosečnosti po 2 ss
3.3.2008 12:26:28   
tasyo
Jaz sem tudi pred to nosečnostjo imela ss, v zgodnji nosečnosti pa potem krvavela, tako da sva po priporočilu G abstinirala prve tri mesece, potem pa ne več - dokler mi ni grozil prezgodnji porod; zdaj pa spet pavza - sicer se pa itak že komaj obračam po postelji, tako da mi niti ni več kej zelo do sexa...

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?