|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Celje
3.3.2008 10:36:39   
Anonimen
Zanima me, če je katera pred kratkim rodila v Celju. Ali je res, da večji otroci ne smejo pridit na obisk? Rok imam čez dober teden in me malo panika daje, da ne bi vidla user posted image hčere 3-4 dni ko bom v bolnici. Pa tudi sama se neznansko veseli dojenčka in razložit 3 letnemu otroku, da ne sme vidit dojenčka?!?!?!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Celje
3.3.2008 10:41:26   
sasi13
moja kolegica je rodila danes teden in tudni njen 2 letni sin ni smel noter, tako da mislim da tudi tvoja tamala ne bo imela dovoljenja. mogoče da bo že ta taden kaj drugače, ampak dvomim ker je polno viroz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Celje
3.3.2008 11:02:13   
metkica1
Jaz sem rodila oktobra pa je takrat lahko moja 3,5 letnica prišla na obisk, še celo do inkubatorja je lahko šla z atijem, ker je tako jokala in želela videt sestrico.user posted image
Takrat še ni bilo viroz na pohodu, res da jih je sedaj polno in verjetno za to ne dovolijo. Lahko se stanje spremeni v tednu dni. Verjamem da jo boš pogrešala, ne vem  mogoče pa se za par minutk pocartata na hodniku in ne hodita v sobo. To mislim, da ne bi smel biti problem, kolikor imam jaz izkušnje s strani sester so super.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Celje
3.3.2008 12:00:45   
vesna_14
jst sem rodila sicer lani maja pa sta takrat user posted image -3,5 leta in user posted image -22 mesecev lahko brez problema prišla na obisk


Čim hitrejši porod ti želim

lp


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodnišnica Celje
3.3.2008 21:37:30   
skuštrana
Ja, baje je trenutno prepoved obiskov za otroke zaradi viroz.
Mogoče bo pa do takrat, ko boš šla rodit že dovoljeno otrokom pridet na obiskuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodnišnica Celje
3.3.2008 21:44:59   
Jančika_
Na vratih piše, da so obiski trenutno dovoljeni samo zdravim odraslim. Žal. Jaz bi se poskusila z otrokom vsaj skozi okno videt (se da, ker je vse skup v pritličju in so ponekod celo klopce pod okni).


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 3.3.2008 21:46:32 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodnišnica Celje
4.3.2008 7:39:12   
mbd0411
Punce prvič tu,pozdravljene!
Saj meni se pa zdi čisto normalno,da ne pustijo otrok v porodnišnico.Bolje tako,saj je veliko viroz.Ko sem prvič rodila,je prihajalo polno otrok na obisk in vsi so neki kašljali in smrkali.Skoraj se mi je zmešalo od tega.res pa zdaj imam svojega 6 letnika in bo zelo žalosten,če ne bo smel na obisk,a tako pač je.Dojenčkom pa res ne smemo dajati možnosti,da že prve dni zbolijo.Ena od dobrih rešitev je,da s kamero vse ponamete in potem večji otroci to doma gledajo namesto risank.3-4 dni je hitro mimo in smo doma.
Pozdrav


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodnišnica Celje
4.3.2008 14:13:15   
mishel
Prijateljica je v Celju rodila pred dvema mesecema. Njena dve leti stara hči je bila na obisku že naslednji dan (rodila je ponoči). Je pa res, da če razsajajo viroze je prav, da omejijo obiske.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porodnišnica Celje
6.3.2008 9:10:35   
Neni13
Jaz sem rodila pred 3 tedni. Otroci imajo prepoved, a kljub temu, sta k meni prišla (ne da bi jaz vedela) 4 letna punčka in kasneje še 1,5 letna...
Prvič sem bila v sobi in sem jih poslušala od sestre, da otroci ne smejo na obisk.Drugič pa me ni bilo v sobi, ko je prišel obisk, pa sem jih spet poslušala...
Tako da, PREPOVED OBISKOV OTROK!!!!
Jaz tega nisem vedela, saj s popadki res nisem brala napisa pri vhodu v porodnišnico...

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porodnišnica Celje
9.3.2008 8:56:11   
Tejcha
Hm....

js imam rok čez dober mesec in doma že 17mesečnika. In (po pravici) nimam pojma, kako bom zdržala brez njega. V vsakem primeru bo prišel, bom pač sama odšla ven, pred vhod, pa bo takrat pri tamali pikici kdo drug počakal.
Strinjam se, da je takšna ureditev boljša in sprejeta z dobrim namenom, da se male čmrljčke čimbolj zavaruje.


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porodnišnica Celje
9.3.2008 9:33:47   
eva78
Jaz sem rodila 22.02. in takrat  je bil otrokom vstop prepovedan. Kolikor mi je znano, to še vedno velja.

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porodnišnica Celje
10.3.2008 12:04:52   
noe
Jaz imam jutri rok in me zanima , če katera ve če je še kar prepoved?

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porodnišnica Celje
10.3.2008 14:32:44   
majchika
Včeraj sem bila na obisku in je še bilo obvestilo na vhodnih vratih, tako da mislim, da še velja.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porodnišnica Celje
10.3.2008 14:54:36   
nana09
Prav danes sem prišla iz porodnišnice (nisem še rodila, sem bila zaradi težav tam) in res je. Veliko je govora tudi znotraj porodnišnice glede tega, saj nekatere kar "prešvercajo" otroke noter, drugim pa, če jih sestre zalotijo to preprečijo. Otroci in bolani starejši ne smejo na oddelek, lahko pa se sestanete v prostoru kjer je avtomat za kavo. Če boš v drugem nadstropju imaš več možnosti, da bo otrok lahko prišel na oddelek, v prvem nadstropju pa ne vem ali komplicirajo. Sicer pa tudi na vseh vratih piše, da lahko samo dva po dva hodijo na obiske, pa se jih včasih vsipa cela familija, nad tem se otročnice bolj pritožujejo. Omejitev otrok za obiske pa je od rota virusa naprej, baje je v LJ že ukinjena omejitev, v CE pa še traja in koliko sem razumela sestre je ne nameravajo ukiniti.

Toliko sem jaz povlekla iz vseh pogovorov pacientk in sester.

(odgovor članu majchika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Porodnišnica Celje
11.3.2008 6:43:48   
Pingvinčica
Kako potem zgleda v to v praksi. Da bratec oz. sestrica ne vidi dojenčka vse 3 dni ko si v bolnici?

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Porodnišnica Celje
11.3.2008 10:07:17   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica

Kako potem zgleda v to v praksi. Da bratec oz. sestrica ne vidi dojenčka vse 3 dni ko si v bolnici?

Jaz upam , da ne , ker to je pa brezveze.Moj bo znorel , če ne bo smel v bolnico.
Sem bila pa danes na ctg in videla to obvestilo z datumom 18.1.2008. To je že skoraj 2 meseca, tako , da bi ga lahko dali dol , ali ne??

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Porodnišnica Celje
11.3.2008 10:36:08   
špelin@
Mene pa muči ob vsem tem samo eno vprašanje: zakaj otroci ne, vsi ostali pa ja?? Saj tudi odrasli vlačijo bacile s sabo... user posted image  
 
V LJ je pred leti v času epidemije gripe, ko sem ležala v zgornjem štuku, veljala kompletna prepoved obiskov - sem morala s pritličje, če sem se hotela dobiti s partnerjem.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Porodnišnica Celje
11.3.2008 11:50:54   
maja&m
Saj če je obvestilo še iz januarja,potem piše,da je prepoved za otroke in odrasle,ki bolehajo.
Jaz sem rodila 1.2 in je seveda prepoved še veljala.Pa imam tudi 3letnika,pa smo ga 2x prešvercal. 1x ko še nisem rodila in 1x ko sem že.
Je bilo pa tako,da prvič smo morali iti dol v skupne prostore.Drugič jih je pa še moja mama slišala,ker je bila prehlajena-češ da bo okužila dojenčka. Jaz sem bila pa še najbolj boga-komaj dihala,smrkala in kihala. Ja jaz bi jo pa potem ubila z bacili?Meni so pa potem dali masko,da nisem širila bacilov.
Gor na gineku niso tako stroge sestre (se da prešvercat). user posted image je če te dobi otroška sestra.user posted image
Moj nasvet-če vam je toliko do tega,prešvercajte otroka. Je enkrat ena na to temo napisala,da se prva vez med otroci ustvari ravno v bolnišnici.
Pa še to-men bi se tud zrolalo,če moj sinek neb smel priti na obisk.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?