|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
3.3.2008 13:41:07   
oktoberka
No, evo, dons nism šla na plesne, ker mi je moj odnesel v službo ključe od avta.user posted image
Bom se pa definitivno posvetovala tako z g, kot z vaditeljico. Ampak js se za enkrat počutim dobro. Ne vem no. Bomo vidl. Ful bi rada hodila. Sej sem že razmišljala, da takrat ko plešemo z user posted image , da bi Zarjo dala Editi, pa bi mela js uno punčko (Sara, al kaj že je)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Edita bi bla sigurno ful vesela!user posted image

Zdele pa morm it, ker morm dat Zarjo spat, k je čist gotova.

Kje pol jutr?user posted image Najbrž Kolosej, a ne?user posted image

lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Desetke007
3.3.2008 13:58:12   
oktoberka
No, mi bomo po vsej verjetnosti rabil tole:
http://soncek.si/si/buggypod-dodatni-sedez-za-starejsega-otroka-i7494.shtml

Sam me zanima, če katera ve, a se da to pitrdit na vsak voziček?


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Desetke007
3.3.2008 13:59:03   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Dobro jutro!

lane31 malo bolj pozno, ampak mafinov še itak ni, tako da nisem nič zamudilauser posted image user posted image user posted image user posted image


Osebne za v Avstrijo ne rabiš več. Mi gremo drugi mesec po potni list, ker gremo z letalom in bo rabil potni list in vizouser posted image



To že, da na meji ne rabiš....ampak neko legitimacijo pa menda ja moreš imeti s seboj, a ne user posted image


Jst raje nisem tvegala. Kako boš pa dokazala da je tvoj otrok če te policaj legitimira. Lahko ti reče da si ugrabila? user posted image



Zato sem jaz imela rojstni list s seboj....za vsak slučaj

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:04:58   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

No, mi bomo po vsej verjetnosti rabil tole:
http://soncek.si/si/buggypod-dodatni-sedez-za-starejsega-otroka-i7494.shtml

Sam me zanima, če katera ve, a se da to pitrdit na vsak voziček?



To pa še nisem videla user posted image ....morda je malo nepraktično ker je zelo široko, pa poceni tudi ne preveč....kaj pa voziček za 2- imaš tudi za različno stare otroke ne le za dvojčke....pa bo cena tudi tu nekje

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:11:24   
oktoberka
Ne, ne! Vozička ne zamenjam za nobeno ceno. Pa sej tole se tud zloži. A si vidla slikce malo nižje? Men se zdi ful fino. Zanč sem eno vidla tkole. Ja, je drago, samo kaj čmo, sej je še marsikej drugega tud drago, pa vseeno kupimo. Js si vedno pravm: Denar je za to, da krožiuser posted image

Sam me res skrbi, da ne bo šlo na moj vozičekuser posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:14:02   
maja zarja
Gosta hrana/mi smo poskusili,ko je dopolnila 4 mesece.Sprva sem ji dala kupljene kasice,se mi je zdelo bolj predelano in lazje prebavljivo.Zdaj pa ji delam kar sama vmes pa tudi Hipp,pa ima vse rada.Raje pa ima sadje kot zelenjavouser posted image .Dajem ji pa vedno dopoldan,pol jo pa opazujem.Ampak do zdaj ni bilo problemovuser posted image .
Ji pa ponudim tudi sadne sokove,ki jih ima zelo rada.user posted image
Nove okuse pa ji dam tak enkrat na teden.

Rizeve kasice pa kar kupim ali raskuham riz in nato spasiram z zelenjavo seveda skuhano pa naredim bolj tekoco sicer ji gre na bruhanje.

Osebne izkaznice pa se nimamo.

zdaj vidim,da mi je racunalnik pozrl vse kljukiceuser posted image kaj te to pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil maja zarja -- 3.3.2008 14:16:43 >

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:16:44   
sanosan
Oktoberka, spodaj pod slikico, ki je na linku je opis in tam piše, da se da pripet na večino vozičkov. Po slikah sodeč je pripeto na pegperegu in na quinny speedi. Tako da mislim, da bi se moralo dati tudi na tema dvema sorodnih vozičkih to gor namontirat.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:24:48   
maja zarja
No pozdravljene,zadnje case sploh nimam cajta nic pisat,preberem se nekakuser posted image
Nas full jezijo zobki in zelo slabo spimo, HB da obstaja ta Dentinoxuser posted image ,da nekaj vsaj spimo.Pa grizt je zacela ko mali kuza.Smo bili celi dopoldan zunaj,ko je tak lepi danuser posted image user posted image user posted image .No zdaj je driska mimo pa je zopet tu zaprtjeuser posted image .Me je po Valcini prigodi kar strahuser posted image .HB vsaj suhe slive zaenkrat pomagajo.........no je ze alarm....letim
jojjjjjjj te kljukice pruser posted image user posted image racunalnik...

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:25:25   
jasna
Oktoberka, v Trzinu je trgovina in servis Mami, ki so zastopniki za PP in za buggypod. Imajo razstavljenega in ga lahko v živo vidiš.  Ampak mislim, da ti ne bo šlo s temuser posted image .  Je super fajn zadeva (razen cene) ampak 13 mesečniki v vozu še tudi spijo. Tole je pa sam za sedet. Moja prijateljica je januarja rodila drugo punčko, razlike ima 13m. Je prav tako razmišljala o tem sedežu, pa je pol raje kupila voziček za dvojčke. Ne vem no, pojdi najprej pogledat.

Zdej pa šibava v vrtec in na igrišče.

LP

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:31:45   
oktoberka
Oktoberka, v Trzinu je trgovina in servis Mami, ki so zastopniki za PP in za buggypod. Imajo razstavljenega in ga lahko v živo vidiš. Ampak mislim, da ti ne bo šlo s tem . Je super fajn zadeva (razen cene) ampak 13 mesečniki v vozu še tudi spijo. Tole je pa sam za sedet. Moja prijateljica je januarja rodila drugo punčko, razlike ima 13m. Je prav tako razmišljala o tem sedežu, pa je pol raje kupila voziček za dvojčke. Ne vem no, pojdi najprej pogledat.

Zdej pa šibava v vrtec in na igrišče.

LP


Pa ne no! A si me mogla postavt na realna tla?user posted image
Ja, bom šla mal pogledat. Pa ne bom zdej kupovala še vozička za dvojčkeuser posted image
Cel fak ej!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:37:24   
jasna
user posted image  ne no, sej te ne mislim demoraliziratuser posted image . Še en pomislek, pol pa res šibam... Ko pride user posted image  bo Zarja še res mala pikica in v tem stolčku nič zaščitena pred mrazom, vetrom, soncem... Celo zimo pa tudi ne morete bit not. Btw. moja prijateljica je dobila nov voziček za dvojčke za 200eur in je ful luštn.

lP

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:44:27   
oktoberka
Ja kaj pa nej s tem vozičkom? Pa eš kok mam zdej fensi vozičekuser posted image Nam ga dala stran zdej!user posted image
Matr, mogla bom še velik stvari naštudirat, al pa če smo raj res celo zimo notuser posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:47:15   
jasna
eh, sem se spet zatipkala. Tisti voz je bil 100eur. Če hočeš vaju lahko povežem po mailu in boš iz prve roke izvedela, kako to izgledauser posted image . Tale vozek pa prišparaš za takrat, ko bo Zarja že čisto suvereno šibala okoliuser posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Desetke007
3.3.2008 14:58:54   
oktoberka
Tale vozek pa prišparaš za takrat, ko bo Zarja že čisto suvereno šibala okoli


Al ko bo 3. na vrsti?user posted image user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Desetke007
3.3.2008 15:16:15   
pingi
Huda debata, ni kaj, ženskice!user posted image
Kupovanje otroške opreme je itak mala znanost, no, vsaj meni.user posted image

Bomo jutri lahko kaj več v živo podebatirale.

Jutrišnje srečanje: mene samo še to zanima (ker zdaj verjetno čolnarna odpade, a ne?):
user posted image Kje točno v Koloseju se dobimo? A je to kje blizu, kjer prodajajo karte ali kje drugje?

Pa naj vas slabo vreme ne odvrne od tega, da bi prišle. Itak z vozičkanjem jutri ne bo nič, pa se lahko vsaj orng načvekamo!user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Desetke007
3.3.2008 16:14:01   
Klaudia
Ker je moj user posted image  hiter in nestrpen voznik, je že v petek menjal gume. Če bo jutr sneg, bom mogla ostat doma, ker nočem doživet driftanja po celotni LJ. user posted image  Tako da vam bom šele jutr zjutraj lahko za 100% povedala al prideva ali ne. ( on računa na globalno segrevanje user posted image  )

Srečanje je zagotovo v koloseju. Pingi - greš do mcdonaldsa, v dvigalo- 2.nadstropje , potem pa skoraj na drugo stran koloseja kjer je slaščičarna in otroško igrišče. Imajo tiste ogromne penaste kocke...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Desetke007
3.3.2008 17:36:36   
mama06
oktoberka, lepo, spet se bo debata malo poživila z nakupovanjem za najmlajšeuser posted image user posted image user posted image



Mi pa imamo danes 4 mesece!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Desetke007
3.3.2008 17:42:41   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Tale vozek pa prišparaš za takrat, ko bo Zarja že čisto suvereno šibala okoli


Al ko bo 3. na vrsti?user posted image user posted image



user posted image user posted image  Al pa ti spet prav pride voziček za dvojčkeuser posted image user posted image

Zdej bom pa nehala utrujatuser posted image , se vidmo jutriuser posted image


Jernejuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jasna -- 3.3.2008 17:44:19 >

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Desetke007
3.3.2008 18:19:12   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Tale vozek pa prišparaš za takrat, ko bo Zarja že čisto suvereno šibala okoli


Al ko bo 3. na vrsti?user posted image user posted image



user posted image


Kako cartik težavice ......sem kar miceno zavidna user posted image ..
Dobra si,ni kaj

Jernej.........user posted image


Majazarja......toti drekec pekec pa vas res jezi....iz enga v drugo....lubčka Zarji ....uh se že dolgo nismo videli

Štajerke.....a počakamo, da skidajo sneg,pa se gremo pol sončit k Astoriji
user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Desetke007
3.3.2008 18:22:04   
mama06
lane31 Jernej se zahvaljuje za torticouser posted image user posted image

Mislim, da pa tebe razganja od teh smeškov. Kako pa kaj tvoja lubica. Ima še vedno sprejemljiv ritem, ali te spet kaj jezi?user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Desetke007
3.3.2008 18:23:57   
mama06
lane31, da vidiš, kako naš dopoldne spi, sem dala v album eno slikicouser posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Desetke007
3.3.2008 20:23:33   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Ne, ne! Vozička ne zamenjam za nobeno ceno. Pa sej tole se tud zloži. A si vidla slikce malo nižje? Men se zdi ful fino. Zanč sem eno vidla tkole. Ja, je drago, samo kaj čmo, sej je še marsikej drugega tud drago, pa vseeno kupimo. Js si vedno pravm: Denar je za to, da krožiuser posted image

Sam me res skrbi, da ne bo šlo na moj vozičekuser posted image



Najbolje da pokličeš v Sonček in se zmeniš za ogled. Se zapelješ do Bleda in stestiraš če gre na voziček. Čist simpl... user posted image

Tukaj imaš kontakt:

Telefon: 040 99 77 00

Jani Kolman.

In pa info@soncek.si


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Desetke007
3.3.2008 20:23:36   
pot
Klaudia, pa mislim, da tudi nova10ka, očitno bomo jutri ostale doma. user posted image Že ponoči naj bi začelo padat vse do nižin, snega pa naj bi napadlo od 25-50cm. Pa ravno jutri! Ni moglo vreme počakat še kak dan?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Desetke007
3.3.2008 20:26:44   
oktoberka
Ni zime za eskime!user posted image Js pridem pa če ušpičene prekle padajo z nebauser posted image
Kaj pa je to 20cm? Prav nč! En sneg mi pa tud nau pokvaru čveka pa kavice!user posted image

Lp, pa se vidmo jutr! Pa upam da se naute use splašile pa da boste doma pr peči sedele!user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Desetke007
3.3.2008 20:29:19   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Ni zime za eskime!user posted image Js pridem pa če ušpičene prekle padajo z nebauser posted image
Kaj pa je to 20cm? Prav nč! En sneg mi pa tud nau pokvaru čveka pa kavice!user posted image

Lp, pa se vidmo jutr! Pa upam da se naute use splašile pa da boste doma pr peči sedele!user posted image



Bi prec pršla, sam z letnimi gumami se ni za hecat user posted image . Tako da zjutraj, ko vstanem, sporočim, kakšno je stanje pri nas...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?