|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste shujsale????
6.3.2008 14:04:55   
*erika*
evo moja zgodba....stara sem 21 let in imam dva otroka.pred prvo nosecnostjo sem imela 57kg in sem izgledala kar dobro.no....ko sem zanosila sem nekako pozabila na kile in sem jih do konca nabrala 35 viska,torej sem sla rodit z 92kg...obuppppppp,ampak kaj cmo....no in ko je moj mali dopolnil eno leto sem izvedela da sem drugic noseca in prvo kar mi je slo po glavi so bili kilogrami,ker v enem letu nism nic shujsala.no in potem mine druga nosecnost in v njej sem se zredila za 7kg.....joj zakaj ni bilo ze prvic tako...ampak kaj ces......no zj me pa zanima kako ste ve shujsale 30kg in koliko casa ste porabile za hujsanje.men se kej prevec ne da ubadat s hujsanjem...trenutno imam 85kg in rada bi jih izgubila 20-30kg.tezka bo.....zaupajte mi svoje izkzsnje z hujsanjem in kaj najbolj priporocate da se je da nic ne dobis kg.


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ste shujsale????
7.3.2008 18:47:59   
Čupka
Erika, če se ti nič ne da ubadat s hujšanjem, bo kar težka. Hujšanje namreč je vse prej kot enostavno. In zahteva isciplino, vztrajnost, predvsem pa močno voljo.Pa samo z odrekanjem hrani, boš težko kaj dosegla.
Pridruži se forumu hujšanje, tam je kar nekaj pridnih punc, ki se tako ali drugače spopadajo s tem problemom.

Jaz recimo verjamem ločevalni 90 dnevni dieti, ker poznam veliko ljudi, ki so po njej skujšali več kot 20kg. O tej dieti imaš veliko napisenega tudi na spletu, tako da miško v roke in klik klik, pa boš našla navodila, voljo moraš pa sama zbrati. Ravno danes je začela hujšati nova skupinica punc na "Hujšajmo". Pridruži se!

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ste shujsale????
7.3.2008 21:25:21   
Suzy.
Če boš hotela shujšat, potem ti še tako dobra dieta ne bo pomagala, če ne boš začela telovadit. Jaz sem se v prvi nosečnosti zredila za 24 kg in shujšala po cca 2 letih. Brez telovadbe in diet. user posted image
Potem sem še 2 kg dobila kar tako enkrat vmes.
v drugi nosečnosti sem se zredila za 21 kg in mi je še 1 kg ostal po 4 mesecih. Potem je pa prišel december, pa sem dobila nazaj 4.
Zdaj pa malo bolj zdravo jem. Trudim se ustavit, preden pojem preveč. Odpovedala sem se čokoladi.user posted image
Pa tečem. Vsak drugi dan. S trebušnjaki se pa še borimo...user posted image

Se pozna. Predvsem na trebuhu, pa tudi počutje je mnogo boljše.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ste shujsale????
8.3.2008 12:34:46   
Majchi
Ti je Čupka ful dobr napisala. Fora je samo v volji, potem bo šlo. Jaz sem se zredila za 19 kg, pa sem jih 8 takoj v P izgubila, v naslednjem mesecu še ene 3, potem pa konec.
Ko je bila Lana stara 3 mesece, sem imela vsega dovolj in sem začela jest po Montignacu. V dveh mesecih je šlo dol še 7 kg, tko da sem bla končno na prednosečniški teži, torej 5 mesecev po porodu in s pomočjo (samo od sebe in z dojenjem namreč ni šlo).
Se pa spomnim, da me je tista dva meseca držala železna voljauser posted image . Bi jo rabila sicer še za enih 5 kg, ampak je trenutno tud kar ne zberem.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ste shujsale????
8.3.2008 23:44:38   
łiłi
na kolo pa bo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ste shujsale????
8.3.2008 23:52:31   
memole
Jaz sem se v nosečnosti tudi precej zredila!
V dveh letih sem izgubila 5 kil ampak še zmeraj premalo!
Trenutno sem pa na 90 dnevni ločevalni dieti in sem zgubila skoraj 10 kil!
Vsak dan pa tudi potelovadim na leg magic-u!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako ste shujsale????
9.3.2008 7:20:22   
drobižek
Kg so pa res nadloga...jaz sem jih imela pred nosečnostjo 63, ko sem šla rodit 76, domov sem prišla z 70 kg. V roku enega meseca sem se zredila doma še za 3 kg. Niti ene stvari od prej ne morem oblečt. Ne bom si pa menjala celotne garderobe, pa še kasneje za službo bi bil problem. Tako, da ni druge izbire - sem se odločila, da shujšam. Danes štartam s 13. dnem 90 dnevne ločevalne diete, pa mi kar gre. Se še nisem nič prekršila...user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako ste shujsale????
10.3.2008 9:46:28   
ursikazala
Jaz sem se zredila med nosečnostjo za cca 14 kil, pa že tako sem jih imela recimo 10 preveč pred temuser posted image
Po porodu sem v treh mesecih izgubila vse pridelane kilograme (dojim), čeprav sem jedla normalno in kar dosti (recimo zajtrk 4 toaste, kosilo in še vmes kaj).
Zdaj pa sem skinla še 4 dodatne in to vse zato, ker poskušam veliko pešačit, tamali pa tudi paše v vozičku svet raziskovatuser posted image  
Grem kar lepo iz Bežigrada do stare Lj. in nazaj, če je le lepo vreme. Komaj čakam, da bo bolj toplo in da ta dež gre...

Za kilograme vedno najbolj pomaga stara dobra telovadba, gibanje... in pa zmerna prehrana večkrat na dan.

_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako ste shujsale????
11.3.2008 12:39:04   
kaya2007
Pa tečem. Vsak drugi dan. S trebušnjaki se pa še borimo...


za kile dol spravit je tek res najbolj fajn..in seveda pazit na prehrano! s trebušnjaki okrepiš mišice, špeha se pa ne znebiš..

jaz sem se med n. zredila 25 kil, zdaj po 10 mesecih (nisem kaj prida telovadila ali pazila na prehrano) jih imam še 5 preveč. zdaj bom do poletja 3x na teden tekla (včeraj sem začela, bravo jaz user posted image ), da vidim, če bom spravila še tale odvečen trebuh stran user posted image

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako ste shujsale????
11.3.2008 12:40:14   
kaya2007
Vsak dan pa tudi potelovadim na leg magic-u!


kako se obnese?

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako ste shujsale????
11.3.2008 21:21:03   
anita1984
joj, ne vem.......
na netu sm našla jedilni list ločevalne, pa je tako čudn...
a se ve tega držite ali imate svojega???če ga imate bi bil recept dobrodošeluser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako ste shujsale????
11.3.2008 23:09:24   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

Vsak dan pa tudi potelovadim na leg magic-u!


kako se obnese?


Super se obnese!
Meni mi ustreza in rezultati so vidni!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako ste shujsale????
11.3.2008 23:10:53   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: anita1984

joj, ne vem.......
na netu sm našla jedilni list ločevalne, pa je tako čudn...
a se ve tega držite ali imate svojega???če ga imate bi bil recept dobrodošeluser posted image


Jaz sem na forumu mojplanet in tam imaš vse napisano pa še kaj novega izveš glede hrane!
Vsakič tam pogledam in potem si kej izberem za določen dan!



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako ste shujsale????
16.3.2008 20:18:51   
only_me
za časa srednje šole sem imela 93 kil (pa nisem bla noseča user posted image ). Potem pa sem iz jedilnika izključila meso, kruh oz. vse, kar je kvašeno (štručke, potice....), nič sladkega (čokolada, pecivo...)...

skratka - jedla sem samo juhe in prilogo + solato, pila pa vodo in mlekko.

Skujšala 30 kil. Potem sem se enostavno naveličala odrekanja in sem pridobila 5 kil. Potem sem kile držala do nosečnosti. Zdaj pa imam še vedno 4 kile do teže pred porodom.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?